320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

õlle joomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Õlts selle aja peale rikki ei lähe?
    just sai joodud Delirium Tremensit, Exp. Date 04/18
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas Markko Vaata postitust
      Kas keegi on näinud, kas kuskil veel müüakse Vintage Ale' 2014 väljalaset? 2015 on juba müügile pressinud, kuid oleks hädasti vaja eelmise aasta paari pudelit
      Prismas nägin. Selveris ka. Stocki peale nüüd pead ei julge anda, aga vist oli.

      Kommentaar


        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
        Prismas nägin. Selveris ka. Stocki peale nüüd pead ei julge anda, aga vist oli.
        Millistest Prismadest ja Selveritest räägime?
        308

        Kommentaar


          Algselt postitas Markko Vaata postitust
          Millistest Prismadest ja Selveritest räägime?
          Sikupill ja Torupill. Mõnes suuremast Maximast võid ka piiluda (XX+).

          Kommentaar


            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
            Sikupill ja Torupill. Mõnes suuremast Maximast võid ka piiluda (XX+).
            Okei, eks siis pean pudeleid lappama, äkki on 2015 taga 2014 peidus. Torupillis nägin varem ainult 2015 ja Ümera Maximas polnud üldse
            308

            Kommentaar


              Algselt postitas Markko Vaata postitust
              Okei, eks siis pean pudeleid lappama, äkki on 2015 taga 2014 peidus. Torupillis nägin varem ainult 2015 ja Ümera Maximas polnud üldse
              Kui küsida tohib, siis mis vahet neil on?
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Kui küsida tohib, siis mis vahet neil on?
                Väljalaskeaasta või on mingi eriline sarkasm mängus? Igatahes mitte, et ma ise hetkel õllegurmaanlusega tegeleks, aga ühe kingiidee jaoks oleks vaja just 2014 aasta numbriga pudelit ehk karpi
                308

                Kommentaar


                  Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                  Õlts selle aja peale rikki ei lähe?
                  Need Vintage Ale'id ongi mõeldud veel kaheks-kolmeks aastaks riiuli peale seisma. Marduk/lorenzo või keegi kolmas ehk oskaks neist pikemalt rääkida.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Need Vintage Ale'id ongi mõeldud veel kaheks-kolmeks aastaks riiuli peale seisma. Marduk/lorenzo või keegi kolmas ehk oskaks neist pikemalt rääkida.
                    Tegelikult on nendele peale märgitud, et tarvitamisiga on 25a. Ma olen teinud nii, et iga aasta olen ostnud mõned pudelid millest 1 joon kohe ära ja teised jätan küpsema. Kuna paar sõpra teevad ka nii siis on meil väikene rotatsioon, et iga aasta saame mõne vanema lahti kiskuda ja vaadata kuidas on. Tegelik/reaalne kõrghetk on neil kuskil 5-10a peal.
                    Baas retsept on kõikidel aastakäikudel enam-vähem sama, kuid katsetatakse natukene erinevate humalate ja linnastega. Kuna pudeleid tehakse limiteeritud kogustes siis iga pudel saab ajas väärtust juurde. Kui ma ei eksi siis '97 tehti ainult 38000 pudelit, aastal 2000 oli see tõusnud u 85k peale ja eelmine aasta anti 110k pudeli kandis välja.

                    Kindlasti ei ole tegu joogiga mida Hollika ees juua ja öelda, et pole ta midagi nii hea, aga vähemasti on kange. Pigem selline vaikne moment, pähkli-puuviljakoogi tükk kõrval. Ja kuna tegu on järelkääritatud õllega siis ärge jumala eest valage kõike karmauhti pudelist välja. Crap jätke põhja alles.
                    Nautige!

                    Edit: Võin kinnitada, et Torupilli Selveris oli Fuller's Vintage 2014 täna kella 8 paiku.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Minu eilne šampa:
                      Palju tal võimu on? Ka seal 11 kraadi kandis või tiba leebem?
                      Algselt postitas Stok
                      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                      Kommentaar


                        Kui natukene huvitab siis ma tegin väikese kokkuvõtte mis Eesti õlledega eelmine aasta toimus.
                        2015 aasta oli Eesti õllemaastikule sama viljakas nagu eelmine aasta. Seda vähemasti uute tegijate osas. Tekkis samapalju mustlaspruulijaid...

                        Kommentaar


                          Ja veel tähtsam küsimus, kas su õllekõht on väga hullult suur?
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Nägin illekas teda ning ei paistnud eriti suur olevat see õllekas. Kuid võibolla tõmbas kõhu sisse seal olles.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Marduk rüüpab, loksutab suus ringi ja sülitab välja.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                                Marduk rüüpab, loksutab suus ringi ja sülitab välja.
                                Ma ei degusteeri, ma joon
                                Kasutan RateBeeri keskkonda meelespidamiseks. Tõele au andes mäletan ka väga palju peast.
                                Õlleleti ees eriti palju aega ei veeda. Enamus aegadel tean mida tahan. Küsimus on kas seda ka saadaval on. Välismaal reisides on teine lugu Seal peab endale selgeks tegema, et rahakott ei ole põhjatu ja tervis võib roostetama hakata ka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X