320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Monaco

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Monaco tõi veel ühe endise mängija appi. Nimelt Franck Passi liitus Henry treeneritetiimiga. Kõnealust meest peaks eelkõige mäletama Marseille poolehoidjad? Ise seostus esimesena just nendega, kuid ei mäleta, kuidas tal läks ja kuidas muljed olid.
    Eks Mask oskab rohkem öelda aga minu meelest tal hästi ei läinud Marseille lootsina, sest ta vallandati keset hooaega vmt? Aga tal on varsem seos Monacoga olemas, sest on nende eest mängijana üles astunud.
    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar


      Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
      Eks Mask oskab rohkem öelda aga minu meelest tal hästi ei läinud Marseille lootsina, sest ta vallandati keset hooaega vmt? Aga tal on varsem seos Monacoga olemas, sest on nende eest mängijana üles astunud.
      mu meelest ta ei oldki marseilles kummalgi puhul peatreener päris, vaid pidigi ajutiselt vedama, kuni leitakse uus, nii ka läks, lõpuks vist siiski solvus tõesti ja lahkus.

      Kommentaar


        Nii oli jah. Peale Bielsa šokklahkumist 2015-16 hooaja algul oli Passi paar mängu pukis, kuni Michel Gonzalez toodi, ja peale Michelile kinga andmist oli sama hooaja lõpus kuukene taas ajutise peatreeneri rollis ning uue hooaja esimeses pooles, kui klubi müügiperiood oli, täitis samuti peatreeneri ülesandeid, kuniks uus juhtkond Rudi Garcia kasuks otsustas. Arvestades klubi tollast seisu ja mängijate materjali, siis tegi Passi täitsa okeid tööd ja lootis ka uute peremeeste tulekuga Marseille's peatreenerina jätkata, aga nood eelistasid Garciat, kuid tahtsid Passit taas klubis abitreeneri rollis näha, mida viimane aga ei soovinud enam teha ja nii ta pisut solvununa Lille'i relegatsioonist päästma läks. Väärt (abi)-treener, keda hindas nii Deschamps kui ka eriti Bielsa, kes teda nii Itaaliasse kui ka Lille'i kutsus. Marseille's värve esindas mängija, skaudi, reservide treeneri, abitreeneri ja siis ka peatreenerina. Kogemust peaks tal kuhjaga olema ja kindlasti iskab ta ka Henry'le hääd nõu anda.

        Mis mind isiklikult Henry puhul Monacos pisut pettumust on seni valmistanud, on see, et ta oleks võinud endale treenerina eeskujuks võtta Wengeri või Guardiola, aga tema väljaütlemiste põhjal tundub, et ta on hoopis Mourinhost malli võtmas. Tema Intervjuudest kõlab läbi suhtumine "mina pole milleski süüdi, mängijad lihtsalt ei näita platsil piisavalt tahet üles ega tee seda, mida ma neilt nõuan". Äkki on ikka põhjust esmalt ise peegli vaadata?

        Kommentaar


          Palun keegi selgitage mulle, kuidas on see võimalik, et Monaco kui Prantsusmaa absoluutne tippklubi kõrbeb absoluutselt igal rindel. Ma nagu ei mäletagi, et mõni tippklubi oleks hooajavahetusega nagu nõiaväel täiesti alla käinud. Mängijad on ju kõik tippklassist!? Iga voor mõtled, et no küll nüüd hakkab tulema, aga kui täna (eile) saadi koduväljakul tabeli viimase käest ka sisse, siis...

          Sisekliima või mis seda klubi sel hooajal vaevab? Praegu tundub, et pane sinna treeneripukki, keda tahad, tulemusi see nagunii ei mõjuta.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
            Palun keegi selgitage mulle, kuidas on see võimalik, et Monaco kui Prantsusmaa absoluutne tippklubi kõrbeb absoluutselt igal rindel. Ma nagu ei mäletagi, et mõni tippklubi oleks hooajavahetusega nagu nõiaväel täiesti alla käinud. Mängijad on ju kõik tippklassist!? Iga voor mõtled, et no küll nüüd hakkab tulema, aga kui täna (eile) saadi koduväljakul tabeli viimase käest ka sisse, siis...

            Sisekliima või mis seda klubi sel hooajal vaevab? Praegu tundub, et pane sinna treeneripukki, keda tahad, tulemusi see nagunii ei mõjuta.
            Liigne kogenud meeste müümine ja nende asendamine noortega. Hooaja alguses olid mitmed pōhimehed ka vigased. Igatahes vorm kōikus kōvasti ning juhtkond arvas, et Jardimi vallandamine aitab muutuse tuua. Sisse toodi aga ilma kogemuseta Henry ning esitused läksid isegi hullemaks. Henry jah vōtab liiga julgelt mängijate suunas sōna. Vōibolla peaks ta oma taktikat muutma. Samas Henry väljaütlemine peale häbiväärset kaotust liiga punase laterna vastu, et tal pole enam ideid, just palju optimismi ei lisa.

            Juhtkond on vihjanud, et talvel hakatakse mercatol korralikult möllama. Samas palju see aitab, sest materjal on ju meeste näol
            tegelikult ju olemas. Pigem vaja Henryl midagi taktikas muuta vōi siis teine variant on, et vaja jälle uus loots pukki tuua. Ning muidugi kuna juhtkonnas ka paar tegelast uurimise all, siis see lisab ebakindlust meeskonna edusse.
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Palun keegi selgitage mulle, kuidas on see võimalik, et Monaco kui Prantsusmaa absoluutne tippklubi kõrbeb absoluutselt igal rindel. Ma nagu ei mäletagi, et mõni tippklubi oleks hooajavahetusega nagu nõiaväel täiesti alla käinud. Mängijad on ju kõik tippklassist!? Iga voor mõtled, et no küll nüüd hakkab tulema, aga kui täna (eile) saadi koduväljakul tabeli viimase käest ka sisse, siis...

              Sisekliima või mis seda klubi sel hooajal vaevab? Praegu tundub, et pane sinna treeneripukki, keda tahad, tulemusi see nagunii ei mõjuta.
              Prantsuse liigast on neid näiteid küll. Kui mu mälu mind ei petsa siis näiteks PSG ühel hooajal tuli meistriks ja järgmisel üritas, mitte välja langeda. Nantes samamoodi. Hooaegu ei mäleta kahjuks ja otsida ka ei viitsi

              Kommentaar


                L'Equipe kirjutab, et Fabregas tuleb vanale sõbrale Henry'le appi.

                Kommentaar


                  Vist üritatakse meeleheitlikult kogemust tagasi meeskonda tuua.

                  Naldo now set to move to Monaco on loan until the end of the season for €1m - Monaco not making any move for Mamadou Sakho (Crystal Palace), according to RMC.
                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    Naldo saadi kätte.
                    ..ja nii ongi

                    Kommentaar


                      Ei viitsinud seda Hiina teemasse panna, kuid Jardim hakkab siis Dalian Yifangi uueks peatreeneriks. Saabki uuesti siis Carrascot juhendada.

                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        Järgmises mängus ei mängi kindlasti Falcao. Põhjus on traagiline. Suri ta isa.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Veel kogemusi liitumas meeskonnaga

                          Turkish outfit Antalyaspor have announced the loan departure of French 30-year-old midfielder William Vainqueur to AS Monaco.

                          The player confirmed the move on social media – Vainqueur, who has been deemed surplus to requirements by the Turkish outfit – will join up with assistant manager Franck Passi, who he knew during the pair’s time at Marseille.

                          The defensive midfielder joins to firm up ASM’s midfield, with summer signing Jean-Eudes Aholou having largely disappointed in this position in what has so far been a dismal 2018/19 campaign for Monaco, who find themselves in the Ligue 1 relegation zone.
                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                            Veel kogemusi liitumas meeskonnaga


                            See tuli meelde

                            Kommentaar


                              Fabregas kohe alustamas OM'i vastu. Huvitav, et Monaco ajaloos on tegemist alles viienda hispaanlasega, kes nende särki kandnud. Olin kindel, et neid kõvasti rohkem olnud. Ning Golovin ja Rony Lopes ees on huvitav valik Henry poolt.
                              Fino alla fine FORZA JUVE

                              Kommentaar


                                Vahepeal saadi kodus 1-5! kaotus Strasbourg'i käest.

                                Nüüd suudeti karikas Ligue 2 momendil mängiva Metzi käest 1-3 kodus kaotada. Kusjuures Metz mängitas poole võistkonna jagu pingipoisse. Monaco oli parimas rivistuses.

                                Ilmselgelt on Henry minemas. Tänast mängu nähes saad aru, et mängijatel puudub igasugune motivatsioon ennast kiiremini liigutada ja ilmselt töötatakse treenerile vastu.
                                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X