320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naabrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Kuram, kõigi nende lugude peale tekib isegi kerge kahetsus, et ma Tartus Tiigis elades end ühelegi ühistu koosolekule ei viitsinud vedada. Aga üürnikuna ei tundnud nagu otsest kohustust/vajadust ka. Nii sai aeg-ajalt ainult ühest alumise korruse uksest möödudes hoomatud, et sees jälle mingi möll käis. Nojah, võib-olla sai minu edasise suhtumise osas määravaks ka see, et esimest korda trepikoja stendil koosolekuteadet nähes seisid seal teemad a la "leida lahendus probleemile, et keegi tilgutab poest tulles piima trepikotta". Ahjaa, ühe punktina oli muide kirjas ka "tuvastada kodanik, kes musta markeriga koridoriseintele roppusi sodib". Järgmiseks päevaks oli paberi allserva ilmunud kommentaar "minge v***u". Kirjutatud musta markeriga...
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      #32
      Ühel korral käisin ühistu koosolekul. See toimus keldris, sest ühistu esimees Vladik oli sinna omale staabi ehitanud. Mõte oli nii sürr, et terve maja korterite esindajad saavad kokku ja arutavad asju keldris, seega vedasin ennast kohale. Niiet jah, kui Martinil oli koosolek noobel, siis see oli vähe teisem üritus. Nalja seal eriti ei saanudki, sest enamus elanike olid vanainimesed ja hädalised. Ettepaneku peale trepikoja ust lukustada stabiilselt õhtuti sain keretäie sõimata. Oijah, olid ajad, olid majad.
      p.s. palju tervisi Teile sinna Raadile, loodan, et ajate siiani omi asju Vladiku staabis.
      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

      Kommentaar


        #33
        Minu naabriteks on vaid keldriboksid.
        Monkey Spordi uus koduleht & blogi käsikäes www.monkey.ee : Hummel & Joma jalgpallivormid, varustus etc.! www.hummel.ee
        Monkey @ Twitter

        Kommentaar


          #34
          Näed siis, on põhjust teema taas ettepoole tuua. Ja mis muul pühjusel, kui ikka seoses elukohavahetusega.

          Ligi kaks kuud olen elanud üürikas, kahekorruselises vaikses puumajas, naabritega erilisi kokkupuuteid pole olnud. Samas osad neist puudetest on nii palju siiski mainimist väärt, et vaevusin klaviatuuri kulutama.

          Kohe esimesel nädalal kohtusin Mutiga. Mutt elutseb vastaskorteris, on viiekümnendates üksik proua, kelle kohta korteri omanik oma hoiatussõnad andis. Omanikuga sai veel kokku lepitud selline asi, et kui Mutt midagi uurib, olen mina omaniku vend. Aga jah, ega mina pold ju teda näinud. Juba esimesel õhtul põkkusin Mutiga ja kui olime tutvunud ning ta õhinal küsis, kas olen uus omanik, saades vastuseks "ei, lihtsalt vana tuttav", langes näost täitsa ära. Ju neil minggi kala omavahel lahendada. Aga jah, temaga kohtun ma naabritest kõige tihemini. Kord on heas tujus ja viisakas, teinekord hoian välisuksi liiga kaua lahti: "ma ei tea kuidas teil küttega on, aga minul läheb korter niimoodi külmaks!" Samas paar päeva tagasi oli vaja välisuksel mingi liist naeltega kinni lüüa, siis oli suur sõber. Nojah. Ja siis pidavat tal veel viinaviga ka olema, aga seda pole ma veel täheldanud. Ju olen ise tihemini vastavas konditsioonis.

          Punapea on aga lahe kutt, elab kõrvalkorteris. Nii omanik kui eelmine üüriline kiidavad teda. Umbes 15 aastane, tundub et elab üksi. Punapeaga on mul jagatud internet, läbi seina, duširuumi ja selle ukse alt vonkleb oranž kaabel, mille abil ma saan siin foorumis läbustada. Tümpsu talle ikka meeldib kuulata, samas kui vaja, panen ise muusika peale ja ei häiri. Või lihtsalt pole kodus, nagu suurema osa ajsat ikka. Sõnaga- nagu üks teismeline ikka, mind ei häiri.

          Nüüd jõuan naabri juurde, kelle pärast üldse sõna võtsin. N-Euro või Neuro, kutsuge teda kuidas tahate. Esmakohtumine toimus natuke aega tagasi. Käisin välisust avamas, et järjekordset sõpra sisse lasta. Ma ei saanud esmalt päris arugi, mida ta ütles, aga see võis olla midagi sarnast: olge vaiksemalt! Kell oli neli päeval. Noh... Sai värava puhul natuke emotsioone talitsemata hõisatud, aga mitte üleliia. Ma polnud kuigi arusaav, võib-olla nähvasin midagi ebaviisakat ka vastu. Noh, pidin ju tagasi teleka manu kiirustama. Peale mängu, kui rahvas juba lahkunud, kuulen uksel koputust. Ukse taga sama Neuro, nii 30-35 eluaasta vahel olev naisterahvas. Vahetasime paar sõna, aga kuna ukse vahel seistes tahtsid sõnad inetuks minna, kutsusin ta lepituseks sisse, ise rõhutatult viisakas. Noh, kes teab kui kaua pean siin elama. Esiteks oli talle suureks üllatuseks, et mina siin elan. Hakkas juba leebuma. Rääkisime siis elust-olust, tema kurtis oma rasket saatust, pikki tööpäevi, varajast ärkamist jne. Ahjah, elab mu peal, teisel korrusel. Tundus, et Neuro (tema neurootilisest kõnemaneerist ja üldisest olekust tulenevalt) oli enne siin korteris käinud, kiitis tehtud muudatusi jne. Ja siis hakkas äkitse suhteliselt familiaarseks muutuma. A la kus enne elasite jne.
          N: Ah et poissmees oled, jah.
          S: Jah.
          N: Läksid lahku naisest, jah?
          S: Eee... ma ei tunne Teid ning see on isiklik küsimus, ma ei vasta sellele.
          N: Ahah, siis läksid!
          S: Ei..
          N: Ah et ei läinud, jah!
          S: ..ei, ma ei vasta teie küsimusele. Ma arvan, et saime oma asjad räägitud, head aega.
          N: Häid Jõule jah!

          WTF?!
          Siinkohal pean muidugi tõdema, et ta polnud kuigi atraktiivne naisterahvas, vastasel juhul, kes teab mida vastanud oleks..

          Järgmiste osadeni, kallid kaasfoorumlased.
          Supplies!

          Kommentaar


            #35
            ootame järge...
            kas järgmine osa võib alata nii: Peale kõva napsutamist, kui külalised lahkusid, kohtasin koridoris Neuro-t kes oli kauneim kui varem...ja nii ta läks
            AILTON

            Kommentaar


              #36
              Ära iial ütle iial. fitti pani mind ka juba temaga paari.
              Supplies!

              Kommentaar


                #37
                Mees ei tohi nii valiv olla. Ole nüüd džentelmen! Need paar minutit kannatad ju ära.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Mees ei tohi nii valiv olla. Ole nüüd džentelmen! Need paar minutit kannatad ju ära.
                  Priceless.

                  Ja märkus sellile - 15-aastane?
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Priceless.

                    Ja märkus sellile - 15-aastane?
                    Mkmm.
                    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                    Ukse taga sama Neuro, nii 30-35 eluaasta vahel olev naisterahvas.


                    .............
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                      Mkmm
                      aga kaablijagaja punapea?
                      isa maksab arved ja poisu arvab, et on iseseisev?

                      ja n-euro - milfhunteri jaoks on 35 liiga noor?
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        #41
                        35 pole noor milfhunteri jaoks.

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                          Mkmm.




                          .............
                          Punapea on aga lahe kutt, elab kõrvalkorteris. Nii omanik kui eelmine üüriline kiidavad teda. Umbes 15 aastane, tundub et elab üksi.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #43
                            Asi pole vanuses, pea mitte kunagi.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              #44
                              kui hakkad vanust ja sugu valima, võid üldse ilma jääda
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                #45
                                Ikka ilma, aga kirjutan edasi.

                                vol. 2.

                                Tulen koju, uksel silt roosal kleeppaberil: Miks te ukse lahti jätsite?

                                Errr... Et nagu mis värk on, eks? Vaikselt, viie sekundiga panin pusle kokku. Esiteks tõusis vererõhk 200 peale. Seejärel lahtusin natsa ja võtsin suure kollase sticky man: Minu sõber, keda tunnen juba aastaid, aga kes alles teist korda mu juures külas, ei tunne veel (sisesta aadress) reegleid. Ma tõesti, tõesti südamepõhjast vabandan, et sellise kuriteoga hakkamasain. Palun, PALUN andke mulle andeks!

                                P.S. Vist oli tegu vastiku naabrimutiga vastaskorterist, mitte Neuroga.Aga nüüd hakkan vaatama Rambo III, vist.
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X