320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naabrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    majafoorum.
    Nädal 1, alumise korruse naabri kommentaar laupäeval: olen täiesti vihane kes kurat viskab aknast välja oma laga ja täpselt minu auto peale. täna hommikul üles ärgates vaatasi et minu auto on täis imelike pruune täppe lähemal vaatlusel selgus et kuskilt ülevalt poolt on aknast välja visatud mingisugust vedeliku. Minuarvates ei ole see normaalne käitumine see teeb sama välja kui mina läheks teise inimese korteri ukse taha ja lagastaks selle ära.

    Nädal 2: ülemise korruse naabri kommentaar laupäeval: Igatahes, suured "tänud" majanaabrile, kes reede öösel vastu laupäeva umbes kella 3-st alates oma korteris Queeni kuulas. Saime kogu perega täie kontsertelamuse osaliseks, nüüd jäi vaevama ainult küsimus, et ei tea, kas peaks äkki kellelegi piletiraha kah maksma hakkama või oli tegu mõne heategevusüritusega, noh lähenevate valimiste raames või nii...

    korter12, magamata ja küllaltki pissed off

    Kokkuvõte: Kõiges on süüdi Egon (ek) ja üks naine (xx).

    Kommentaar


      #47
      see kõlab nagu ükskordki sinujuures... kui mina emaüsas magasin ja osad naised julgelt kaarte tagusid meiega:d

      Kommentaar


        #48
        vi..u. aga mul on peakohal seksodroom. igal öösel kella 4-5 vahel hakkab ülevalt kostma rütmikat voodikäginat. kusagil nii paariks-kolmeks minutiks. õnneks... kuni 2 päeva tagasi...tund aega krägises lagi. tundub et tuleb laega midagi ette võtta. stuudiomoodi lagi teha. svamm lakke? vist mingi prost üürib üleval korterit.
        muidu maja ok ja ponks. bassein ka väljas, kus inglastest vanurid juba päevitavad toolidel. vahest käivad vist ka ujumas. turistide värk.
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Raimo Vaata postitust

          Nädal 2: ülemise korruse naabri kommentaar laupäeval: Igatahes, suured "tänud" majanaabrile, kes reede öösel vastu laupäeva umbes kella 3-st alates oma korteris Queeni kuulas. Saime kogu perega täie kontsertelamuse osaliseks, nüüd jäi vaevama ainult küsimus, et ei tea, kas peaks äkki kellelegi piletiraha kah maksma hakkama või oli tegu mõne heategevusüritusega, noh lähenevate valimiste raames või nii...

          .
          Pagan! Kahju et ma töötan, aga ei ela su maja lähedal. Mina oleks küll veits klotsi visanud.

          btw, millal külla kutsu

          edith: lorenzo, ilmselgelt on sul tegu värskelt swingerlusmaailma sukeldunud naabritega.
          Supplies!

          Kommentaar


            #50
            kahjuks enam naabreid ei ole, vähemalt nii vahetuid, siis ikkagi kui kunagi evisin kallist kinnisvara pealinnas ja üürisin elamist välja ja ühel järjekordsel tsekkimisel avastasin, et korterist on mul saanud asine moeateljee ja kui silmanurgast märkasin, et kapi nurgal oli üüratu hunnik väga eriskummalistes pakendites kantossid ning tagatipuks leidsin veel magamistoast voodi ja akna vahelt RIsso toiduõli, siis ütlesin noormehele et ta ei tohi mulle enam häbi teha ja olin sunnitud üürilepingu ülesse ütlema, õnneks tal olid raha probleemid ka.

            Kommentaar


              #51
              sell, nüüd on viimastest mölludest nii palju möödas, et peaks midagi orgunnima jälle
              edit: taku, jep, sama kord, kui sa emaüsas olid.
              dreyd, kas see oli õnneks, et kutil olid rahaprobleemid ehk sa ei saanud pappi? minu meelest suht jama ikkagi.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas vandersell Vaata postitust

                edith: lorenzo, ilmselgelt on sul tegu värskelt swingerlusmaailma sukeldunud naabritega.
                üleval elab üksik naine
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  #53
                  Minu all korrusel toimib aga pesuehtne hiina restoran kust isegi mõnikord toitu saab võetud. Teenindajad pmst soome keelest midagi aru ei saa aga asi toimib ilusti.
                  Üleval korrusel elavale meeldib aga tegeleda kätega trummide mängimisega. Õnneks tegeleb ta sellega ainult päevasel ajal ning see ei häirigi väga.

                  Kui aga rääkida naabrusest, siis on minu linnaosa suht naljakas. Minu maja 500m raadiuses on ~10 sexshopi, private striptise äri, Thai massage kohta. Kui raadius tõmmata kilomeetri peale, siis on selliseid asutusi juba 20 vms arvatavasti. Juba minu maja all on üks privaat striptiis ja Thai massage bisness.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                    Minu all korrusel toimib aga pesuehtne hiina restoran kust isegi mõnikord toitu saab võetud. Teenindajad pmst soome keelest midagi aru ei saa aga asi toimib ilusti.
                    Üleval korrusel elavale meeldib aga tegeleda kätega trummide mängimisega. Õnneks tegeleb ta sellega ainult päevasel ajal ning see ei häirigi väga.

                    Kui aga rääkida naabrusest, siis on minu linnaosa suht naljakas. Minu maja 500m raadiuses on ~10 sexshopi, private striptise äri, Thai massage kohta. Kui raadius tõmmata kilomeetri peale, siis on selliseid asutusi juba 20 vms arvatavasti. Juba minu maja all on üks privaat striptiis ja Thai massage bisness.
                    Lucky bastard!
                    Minu naabrid õnneks väga häirivad ei ole. Jõulude ajal olid nats, kui kella 5-6 hommikul hakkasid suht kõvasti jõulu muusikat mängima.

                    Kommentaar


                      #55
                      Olen enda uues kohas elanud küll ainult mõned kuud, kuid pilt naabritest hakkab juba selginema.

                      Joodik- on tegelane keda ma kohtan kõige tihedamini. Elab kuskil 3 korruse kandis (mina viiendal). Aeg ajalt lasen teda õuest koridori ja vastupidi. Kell veerand 9 igal hommikul on ennast maja trepikoja ees suutnud juba ilusasti känni tõmmata. Kuna ta on suure idanaabri rahvusest ning pidevalt täis siis mul on raske tema jutust aru saada ning tema minu omast ei saa ültse aru. Suht ohutu sell, kui ta just mingi moment trepist alla kukkudes ennast ei vigasta.

                      Iga korruse peal on 4 ust, kuid peatun enda korruse korteritel.
                      Korter 77- olen näinud sisenemas 2 neidu ja 1 meest. 2-3 kursuse üliõpilased arvatavasti, kellel ühel aegajalt tüüp külas käib. Või vend. Aeg ajalt tulevad öösel lärmiga kodu, aga mudu vaiksed tegelased.

                      Korter 78- olen näinud sisenemas 2 meest ja 1 neidu. Suht mõistatuslik. Vaiksed. Komme liikuda suurte spordikottidega. Sportlased vist.

                      Korter 79- noor kena vene neiu. Meil on 1 ühine sein, mis suht normaalselt läbi kostab. Avastasin selle, kui olin öö otsa sõpradega pidu pand ning järgmisel hommikul kui naabritüdruk koju tulles tule põlema pani. Lüliti klõpsatus kostis selgelt. Saab iga õhtu mingi posu SMSsse. Aeg ajalt nädala sees peab pidu. Suhteliselt korralikult 12-1'ni öösel. Kuna ma ise olen kah sel ajal veel üleval nii ei häiri. Kuus korra saab 3-4 minutit keppi. Mingi tüübi käest vist. Ei oska fonolukku kasutada või on see tal katki. Igatahes käib ta sõpru sisse ja välja laskmas all ukse juures. Ei ole veel kordagi pahandanud, kui ma pidu panen (need kestavad tavaliselt selle ajani, kui kõik on kooma vajunud).

                      Tränamees- elab mu all. Raisk terroriseeris mind. Ei ole mugav terve nädalavahetuse sellist tulistamist kuulata. Ta muutus, kui ma tõin maalt linna vana hea radiotehnika võimu koos estonia kõlaritega. Üks kõlar oli vastu põrandat suunatud. Iga tööpäev 17-12(01) ning terve nädalavahetuse 10-03(04) öösel sai ta kuulata black metali paremikku eesotsas Immortali, Burzumi, Satyriconi, Emperori jne. Vahelduseks lasin talle ka Sepulturat, Katatoniat, Metallicat jne. Nüüdseks on vist üles leidnud kus asub tal vaiksemaks keeramise nupp või on ära kolinud. TEMA muusika igatahes mind enam ei häiri

                      Kommentaar


                        #56
                        Miks ma nüüd hädaabi mustas nimekirjas olen ehk fitti, hoolitsev kodanik

                        Tulin hommikul trepist alla. Seda ma teen alati, sest olen spordimees ja kuidagi peab ju viiendalt esimesele saama. (Üles lähen küll liftiga, sest ülearu sporti kurnab juba tervist).

                        Igal juhul. Tulen trepist alla, eilsest porujommitamisest võibolla veel pisut kumamisi, aga suhteliselt adekvaatne. Neljandal tunnen räiget haisu, aga ei suuda seda identifitseerida. Loodetavasti pole see mina, mõtlen. Kolmandal komistan järsku mingi tüübi otsa. Lamab, sunnik trepimademel, nägu kõvasti vastu põrandat surutud. Leidis ikka koha, mõtlen. Astun üle, lähen edasi. Teisel korrusel tekib kerge hämmar. Politseikroonika, omas kodus. Lahe.

                        Esimesele jõudes panen kaks ja kaks kokku. Haiseb, ei liiguta - järelikult surnud. Peaks vist midagi ette võtma, ikkagi inimene, mõtlen. Helistan 112. "Tere, maja seejasee, kolmandal lamab noor meesterahvas" - ma arvan, sest nägu ju ei näind -, "elumärki ei anna ja haiseb. Maitea, tehke midagi. Jah palun väga nägemist."

                        Sõidan juba tööle, kui umbes 10 minutit hiljem heliseb telefon. "Tere, hädaabi, tähendab, brigaad on kolmandal, aga keegi ei lama! Mis te teete nalja või?!" Kuidas ei lama! "Ju ta siis ärkas ellu," on ainus asi, mis suudan erutunud daamile pobiseda. Hea vastus, tagantjärgi mõeldes. "Ei no SELGE!" ja hädaabi-daam viskab toru hargile.

                        Loo moraal on see, et esiteks ei ole mõtet laipa leides kuhugi helistada, saad riielda. Teiseks, kui oled surnud, siis jää selleks, kuni brigaad kohale tuleb. Kolmandaks, kui naabripoiss X ütleb, et nägi ka 'laipa' ja sellel olnud võtmed käes, võib arvata, et 'laip' oli hoopis naabripoiss Y, kes oli juba alustanud volbriga ja koduukse taga väikese puhkepausi teinud.

                        Ja minule sellise prank calli tegemise eest enam ilmselt häda korral abi ei anta.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          #57
                          Fitti - tundub et sa peaksid elukohta vahetama. Samas siis poleks enam elu nii põnev.

                          Tõsi küll, suhtlemine 112 liinil jätab mõlemapoolselt soovida.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas fitti Vaata postitust

                            Sõidan juba tööle, kui umbes 10 minutit hiljem heliseb telefon. "Tere, hädaabi, tähendab, brigaad on kolmandal, aga keegi ei lama! Mis te teete nalja või?!" Kuidas ei lama! "Ju ta siis ärkas ellu," on ainus asi, mis suudan erutunud daamile pobiseda. Hea vastus, tagantjärgi mõeldes. "Ei no SELGE!" ja hädaabi-daam viskab toru hargile.

                            Loo moraal on see, et esiteks ei ole mõtet laipa leides kuhugi helistada, saad riielda. Teiseks, kui oled surnud, siis jää selleks, kuni brigaad kohale tuleb. Kolmandaks, kui naabripoiss X ütleb, et nägi ka 'laipa' ja sellel olnud võtmed käes, võib arvata, et 'laip' oli hoopis naabripoiss Y, kes oli juba alustanud volbriga ja koduukse taga väikese puhkepausi teinud.
                            Kui ma nyyd 6igesti aru sain siis sa helistasid h2daabisse ja ise lahkusid "syndmuskohalt"?

                            H2daabi korrapidaja oleks v6inud muidugi selgitada hiljem rahulikult, et kui 112-te helistada siis on soovitatav ise kohale j22da...
                            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                            Kommentaar


                              #59
                              Ma ei saanud kohale jääda, ma olin niigi hiljaks jäänud.

                              112 on väga hea number ja seal töötavad kaunid inimesed. Ilma irooniata. Näiteks seekord kui ma ema majas uude ufolifti kinni jäin, kus mingit levi ei olnud ja ma sain kõne teha ainult hädaabisse ning paluma 112-l helistada mu mammaaale, et ta tuleks ja laseks oma poja liftist välja. Aga sellest ma olen juba vist rääkinud.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                Ma ei saanud kohale jääda, ma olin niigi hiljaks jäänud.

                                112 on väga hea number ja seal töötavad kaunid inimesed. Ilma irooniata. Näiteks seekord kui ma ema majas uude ufolifti kinni jäin, kus mingit levi ei olnud ja ma sain kõne teha ainult hädaabisse ning paluma 112-l helistada mu mammaaale, et ta tuleks ja laseks oma poja liftist välja. Aga sellest ma olen juba vist rääkinud.
                                siin teemas mitte
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X