320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naabrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Polegi ammu oma lemmikteemasse kirjutanud. Õieti pole praegugi põhjust. Aga noh, kino siin hommikupoole sai.

    Eile ma ju muidugi käisin jälle pisinatuke porojommitamas ja täna vastu hommikut vaatasin rummiuimase peaga õudusunenägu sellest, kuidas eksnaine on tagasi ja murrab korteriuksest sisse (ära pahanda, D, see jutt on lihtsalt dramaatilise efekti lisamiseks). Aga siis! Ärkasin pooleldi üles ja ikka keegi möllab ukse taga. Klõbistab millegagi lukuaugus ja kobistab jäsemeid vastu ust. Ra, misasja, mõtlesin, kergelt ärritudes. Kuradi naabrid, joovad end lolliks ja kodu üles ei leia. (Ma olen ise kah paar korda korruse sassi ajanud ja käinud samamoodi võõrast lukku sudimas.) Ajasin enda vaevaga üles ja läksin vaatasin uksesilmast. Miski võõras päss, ja ludistab lukuaugus edasi nagu õige mees kunagi. Täitsa napakaks läinud need murdvargad!

    Kuule, ma tulen kohe välja ja annan sulle kere peale, karjusin talle läbi ukse. Midagi paremat ei tulnud lihtsalt pähe. Päss ehmatas ilmselgelt ära ja küsis siis selges soome keeles: 'Päiväää, onks se silmanlääkärin asunto?' Millekski selliseks ei olnud ma ilmselgelt valmis ja seni kuni ma üritasin põhjanaabrite keeles vastata, et viimane kord, kui kontrollisin, ei olnud siin ühtki silmaarsti, võttis päss oma tšumadani (ilmselt täis erinevat murdvaraste atribuutikat, mõtlesin) ja lasi vuttvutt trepist alla. Sa vahi, ilmselt kodus turg täis, käivad üle lahe eestis gastrollimas, mõtlesin šokeeritult.

    Vaatasin igaks juhuks aknast välja, et kas tüüp ikka tänavale jõudis ja et kuhu läheb. Aga ei tulnud majast tänavale keegi. Selge, lõi minus välja naabrivalvur, ilmselt valis mõne teise korteri ja hakkas sinna sisse murdma. Nii seda asja jätta ei saa. Lõppeks olen ma suur tugev poiss, jaksan veeretada kahejapoolekiloseid hantleid ja hüppasin keskkoolis kaugust viis viiskendviis.

    Otsisin midagi selga ja täis otsustavust, läksin pahalast jälitama. Oligi teine korrus allpool passima jäänud, mind kuuldes hakkas kiirelt trepist alla sibama. No mu sajameetri aeg oli ka alla kahekümne, nii et kolmandal sain ta kätte ja küsisin tagantjärele mõeldes üsna ebaviisakalt, et mida ta vitunägu siin õige toimetab. Lilli tuli kastma, arvas ta ise. Tema sõber, silmalääkäri, on reisul ja palus tal läbi astuda! Otsis tõestuseks tšumadanist märkmikugi välja ja näitas, tõepoolest, suurepärases kalligraafilises kirjas oli sinna maalitud minu aadress, selle väikese vahega, et majanumbri järel oli suur rasvane A. Juhtisin sellele pisiasjale tähelepanu ja saatsin ta järgmisesse asuntosse sisse murdma. Lahkusime sõpradena.

    Loodetavasti saavad ikka lilled kastetud ja ei sure pikaldast surma, nagu minu asparaagusega juhtus.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      #62
      Oleksid pidanud talle ennetava löögi\löögid andma ja alles siis varganäolt toimetamiste kohta aru pärima.

      Kunagi ei või liiga ettevaatlik olla.

      Kommentaar


        #63
        Muidugi, tundmatu nägu ukse taga ja kohe molli

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas fitti Vaata postitust

          Loodetavasti saavad ikka lilled kastetud ja ei sure pikaldast surma, nagu minu asparaagusega juhtus.
          No näed, ära tekita oma naisest eksnaist ja selliseid traagilisi sündmusi ilmselt ei juhtuks. Samas kui tegemist oli sellise asjaga, siis head teed tal minna.
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
            Samas kui tegemist oli sellise asjaga, siis head teed tal minna.
            Ei mina tea, mingi kuradi malts oli. Nii suureks tal ei õnnestunud kasvada, arusaadavalt.

            Siis kui ma väike olin, siis mul olid apelsinipuud, neid ma kastsin küll, sest lootsin ikka kunagi vilju korjata nende otsast. Kasvasid pooleteise meetri pikkuseks, a ei ühtki apelsini! Läksid ka utiili.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #66
              Ma ei tea kas see on nüüd vedamine või mitte, aga naabritega puudub igasugune läbikäimine. No - aeg-ajalt öeldakse trepikojas tere. Mis ju iseenesest meeldiv.
              Veidi üle aasta juba elatud seal, aga ühestki ühistu koosolekust teavitatud pole ning maja meililistis on olnud täpselt üks kiri kogu selle aja jooksul.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #67
                Ausõna, neid vahvaid pajatusi siin lugedes sobiks taustaks ülihästi mängima just see lugu:
                Tekst: I. VaheojaMuusika: O. MustingVideo: O.Musting / Downtown Pictures

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Veidi üle aasta juba elatud seal, aga ühestki ühistu koosolekust teavitatud pole ning maja meililistis on olnud täpselt üks kiri kogu selle aja jooksul.
                  Vägagi tegus ühistu siis
                  Sa muret pole tundnud, et ei tea, mille peale niinimetatud remondifondist raha kulutatakse ning kui korterite arv korrutada igakuise hooldusfondi maksega, siis kas tõesti kulub nii palju üldelektrile, prügi äraveole, koristajale ja raamatupidajale või on nendest maksudest tasutud ka ühistu esimehe "ametiauto" liising, ametialaseks tööks "vajalik" viimase peale läppar, rääkimata internetiarvest ja ilusast mobiiltelefonist koos piiramatu limiidiga?
                  Kui ühistu on ametlikult registreeritud, siis peaks minu andmetel olema vähemalt kord aastas üldkoosolek, kus kõikidest möödunud aasta tuludest ja kuludest infot antakse ja aastaaruanne elanike poolt kinnitatakse.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    #69
                    ega meilgi majas keegi millegist hooli.ostsin uue korteri eelmine kevad aga mitte ühtegi véearvet ei ole tulnud.järelikult on tasuta ja kui naabritel midagi küsin siis nemad ka midagi ei tea.osa naabreid on veel soomlased kes siis kui eestis on silmini saku originaali täis ja pool 5 hommikul trepikojas appi karjub
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      #70
                      mõni päev tagasi oli pandud uksele pastakaga kirjutatud silt " mõtle naabrile ka ". See mis ma tegin on siiani saladus.
                      Algselt postitas JT8055
                      Olge aktiivsemad!

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                        mõni päev tagasi oli pandud uksele pastakaga kirjutatud silt " mõtle naabrile ka ". See mis ma tegin on siiani saladus.
                        Lasid liiga valjult tümmi, korraldasid läbu või siis tegelesid naise/tüdrukuga liiga valjuhäälselt? Mina muud varianti välja ei mõtle.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          #72
                          peksid jalkapalli vastu peldiku ust ja karjusid skoooooooor?

                          Kommentaar


                            #73
                            või siis ligunesid duši all, teadmata, et allkorruse vanamehe tuba samal ajal üle ujutab.

                            vähemalt minuga juhtus nii.

                            Kommentaar


                              #74
                              ma olen ka alumise korruse naabrit ujutanud, küll mitte dušiga, vaid peldikus lasi üks toru läbi. aga see selleks. mölisemas käis sama naaber enamasti valju muusika pärast. kuni korrani, mil mind ühel nädalavahetusel kodus polnud, tulin just trepist yles (pühapäevaõhtu) ja vaatan, sama alumise korruse naaber tallab minu uksekella ja seda mitte kõige kainemas olekus. küsisin siis, milles probleem? tegelane hakkas siis jälle seletama, et muusika mängis liiga kõvasti, ma vastu, mida sa ajad - ma pole terve nädalavahetuse koduski olnud ja sina dude, mine maga kaineks, kuuled vähem hääli. sellest ajast peale pole enam temaga kordagi tegemist teinud.

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                ega meilgi majas keegi millegist hooli.ostsin uue korteri eelmine kevad aga mitte ühtegi véearvet ei ole tulnud.järelikult on tasuta ja kui naabritel midagi küsin siis nemad ka midagi ei tea.osa naabreid on veel soomlased kes siis kui eestis on silmini saku originaali täis ja pool 5 hommikul trepikojas appi karjub
                                a sa veenäitusid oled ikka teatand, ega need arved ju niisama ei tule.. või on uues majas mingid kavalad elektroonilised vidinad vahel, mis ise näite teatavad?
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X