320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naabrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Või siis selline variant.

    Kommentaar


      "nyan cat" või siis see "trolololooo" lugu...kümme tundi järjest...ise soovitaks muidugi kodust minema minna selleks ajaks kui mängib...hakkab ajudele muidu käima

      Kommentaar


        Bass peab olema hea ja monotoonne. Näiteks Maddkatt Courtshipi My Life Muzik oli. Laul ise on selline poolevinnaga, aga basstümm on mõnus toks-toks-toks-toks.

        Kommentaar


          Ühikas oli meil kunagi üks kassett-ühel poolel Jaanika Sillamaa "Lootus" ja teisel poolel Nick Kamen "I Promise Myself". Töötas igast asendist,isegi endal hakkas paha.
          Invest In Africa

          Kommentaar




            Kui muusikast ei aita, siis äkki aitab laulu sõnum naabril mõistust pähe võtta.

            Kommentaar


              Algselt postitas difender Vaata postitust


              Kui muusikast ei aita, siis äkki aitab laulu sõnum naabril mõistust pähe võtta.

              You made my day!
              Isegi mu elukaaslane naeris. See on puhas kuld! Nii teengi, parim leid!

              edit: teen miksi päevalkõndijast ja sellest loost. Ehk kirjutan teibiga uksele kirja- Olen Vaegkuulja ja panen uksematile CD selle looga! Enjoy!
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Mul elab korrus kõrgemal üks tibi kellele meeldib nädalavahetustel (vahest ka nädala sees) muusikat kuulata nii, et ma pean seda samuti kuulama. Päeval kuulaku kui tahab, aga öösiti soovin ma ikkagi magada. Olen talle kirjutanud ja öelnud otse mis ma sellisest asjast arvan. Elukaaslane mainis ka korra, sittagi pole muutunud.
                Kellegil nõuaandeid ja soovitusi kuidas talle asi selgeks teha?
                Oli sarnane probleem, ainult et tibi asemel oli tibla ja bemmiga poldi asemel sõbrad lasnagorskist. Rääkimine ei aidanud, kaines peaga sai aru küll, et teeb valesti, aga peale pitsi ununes kõik. Muusikateraapia ei aidanud, veetis oma päevad kuskil mujal. Sai käidud all korrale kutsumas, nendeks õhtuteks sai rahu majja. Aga kaua sa viitsid käia. Sai politsei korra kutsutud ja asi lahenes. Isegi kui ta nüüd paneb reede/laupäev pidu siis 23:00 tõmmatakse volüüm alla ja rahu majas. Sellest ma probleemi ei tee, mis enne 23 toimub.

                Ega see politseisse helistamine on viimane võimalus. Ei taha eriti naabritega tülitseda ega käituda nagu mingi eit. Aga lõpuks kui aru saad, et kannataja ja vastutulelik oled ainult sina siis ei ole halligi teha. Lisaks on politsei välja kutsumine hulga ohutum, kui minna 5 napsutanud tibla korrale kutsuma. Toasussides.

                Kommentaar


                  Nädalavahetus alaku!!! Kell on 19 ja juba käib see nuss. Tulge palun mulle külla ja kell 23 läheme kõik naabrimuti ukse taha.

                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Ma olen olnud väga sarnases olukorras. Nimelt ma kui tudengielu nautleja elan ühikas. Naaberossid konkreetlselt igapäevaselt korraldasid oma kohalikku tränapidu mu toa seina taga. Andsin sellest üliõpilasküla turvakeskusesse teada. Ei toiminud. Tegin märkuse ühika haldajale, need omakorda saatsid ahvidele märgukirja, ikka ei aidanud. Orgunnisin kolakad kõlarid, tegime vasturünnaku hommikul u 4 ajal. Kõllid põhjas + tagusime pannidega vastu seina. Endiselt ei toiminud. Lõpuks vorpisin diplomi, millega omistasin naabrite bassikõlari parimaks siinpool Soome lahte ja naabritele endale andsin auväärse kõige värdjama naabri tiitli. Auhinna kättesaamiseks tuli pöörduda Seewaldisse, kuulmisprobleemide korral konsulteerida TÜ Kliimikumi kõrvakliinikumiga ja lõppu kirjutasin märkuse, et kui nad sellest diplomist aru ei saa, siis tuleks pöörduda Tallinna Keeltekooli poole. Pärast diplomi naabrite uksele kleepimist on olnud vaikus, praeguseks u 2 nädalat. Soovitan sama teha. Ja kui tõesti on tegemist totaalsete troppidega, siis tõesti julmalt politsei neile kaela saata.
                    Once a Gooner, always a Gooner

                    Kommentaar


                      Algselt postitas AndresR Vaata postitust
                      Tänapäeval pole enam seda kella 23.00 piiri. Kortermajas peab kogu aeg rahu olema ja ei tohi naabreid häirida. Helistad nii kaua politeseisse kuni saab asi korda, või saate ühistu siseselt asja jonksu.
                      Esimesed kaks lauset on ikka väga mööda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                        Esimesed kaks lauset on ikka väga mööda.
                        Vastupidi, laused on vägagi tõesed. Kui ei usu, küsi politseionult järgi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mongol Vaata postitust
                          Ma olen olnud väga sarnases olukorras. Nimelt ma kui tudengielu nautleja elan ühikas. Naaberossid konkreetlselt igapäevaselt korraldasid oma kohalikku tränapidu mu toa seina taga. Andsin sellest üliõpilasküla turvakeskusesse teada. Ei toiminud. Tegin märkuse ühika haldajale, need omakorda saatsid ahvidele märgukirja, ikka ei aidanud. Orgunnisin kolakad kõlarid, tegime vasturünnaku hommikul u 4 ajal. Kõllid põhjas + tagusime pannidega vastu seina. Endiselt ei toiminud. Lõpuks vorpisin diplomi, millega omistasin naabrite bassikõlari parimaks siinpool Soome lahte ja naabritele endale andsin auväärse kõige värdjama naabri tiitli. Auhinna kättesaamiseks tuli pöörduda Seewaldisse, kuulmisprobleemide korral konsulteerida TÜ Kliimikumi kõrvakliinikumiga ja lõppu kirjutasin märkuse, et kui nad sellest diplomist aru ei saa, siis tuleks pöörduda Tallinna Keeltekooli poole. Pärast diplomi naabrite uksele kleepimist on olnud vaikus, praeguseks u 2 nädalat. Soovitan sama teha. Ja kui tõesti on tegemist totaalsete troppidega, siis tõesti julmalt politsei neile kaela saata.
                          Käsitsi tegid?
                          Äkki ikkagi arvutis, kui jah, siis äkki saadad mulle selle. Tuunin seda ja panen alla infotahvlile
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Käsitsi tegid?
                            Äkki ikkagi arvutis, kui jah, siis äkki saadad mulle selle. Tuunin seda ja panen alla infotahvlile
                            Sul on postkast täis.
                            Once a Gooner, always a Gooner

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mongol Vaata postitust
                              Sul on postkast täis.
                              Ei olnud, aga tegin tühjemaks.
                              Kui siis ka ei saa, siis rein.vain@gmail.com
                              Tänud
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Naaber on kuidagi kahtlaselt vaikseks jäänud. Samuti väsis ta polt vist tema trukkimisest, sest poldi Audit pole ka juba tükk aega maja ees seismas näinud. Laps saadeti suveks maale ja keegi ei trambi enam nagu elevant. Nagu uues kohas elaks
                                Võimalik, et äkki kolis üldse minema. See oleks juba liiga hea.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X