320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

5 vabatahtlikku kohtusse

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Orginally posted by Martin
    Selliste isikute pärast kannatavadki süütud kõrvalseisjad: Leedus Sander, nüüd Matis. Väga tore ju.
    Selliste isikute pärast kannatavad need kes tooliga pähe saavad,aga mentide pärast need kes põhjuseta minema viiakse.

    Kommentaar


      #17
      Vale mees sõna võtma, kuid siiski...
      1. kui mina oleksin kohal olnud, siis tunnistaksin. Ja isegi ei mõtleks selle peale, et hiljem tuleb s****t kaela. (töökoht on ka selline, et üpris usutav mees oleksin tunnistama)
      2. mees ei pea tõestama, et ta EI OLE kaamel. Las mendid tõestavad, et on.
      3. kersna tegi. aga meie omad ei suutnud tõestada, et tegi. Kui nüüd mehe üle mõistetaks kohut selle üle, mida ta EI TEINUD ja ta tunnistatakse süüdi, siis...
      4. kitse panekut ei poolda. Aga kui mina oleksin kohal olnud, ja mendid minu käest küsiksid, kas nägin, kes tegi, siis ütleksin. (nüüd hakkab minu mõrvamine...) aga mitte varem. K***t, las teenivad oma raha välja.n kui oleks olnud minu tuttav tooliviskaja, siis ei ütleks..
      5. ja seoses rahakogumisega. isegi, kui mees oleks seda teinud, milles teda süüdistatakse, siis- tähtis ei ole see, kas SÕBER on süüdi või mitte, tähtis on see, et SÕBER on HÄDAS...
      (omalt poolt olen valmis toetama, kuigi kedagi ei tunne sellest seltskonnast, kes siin käib. Praegu on majanduslik seis selline nagu ta on, kuid hiljem küll. Ja mul suht po***i, milleks seda raha kasutatakse, kas advokaadi jaoks, või siis, et hiljem pubis tähistamiseks, et mees välja sai. Kuna aga kedagi siit ei tunne, siis mõni targem ja ausam mees võiks ühendust võtta, et saaksin hiljem kuhugi papi kanda.
      Vibu.Lane@mail.ee
      keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

      Kommentaar


        #18
        Senmaster,

        ma mõistan hästi mõlemaid pooli, aga küsimus on vist selles, et Matis on sulle suht pohui. Kui oleks nt Papa süütult kinni võetud ning sina oleksid tooli visanud, mis siis oleks saanud, ah? Kuidas käituksite vastavas situatsioonis teie? Ja millist käitumist võiks Papalt oodata?
        poborsky@jalgpallihaigla.ee

        Kommentaar


          #19
          Mis siin arutada kas panna kitse ja oletused.Asi lihtne tuleb see pask meil ära helpida,et saaks edasi liikuda.
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by Poborsky

            Senmaster,

            ma mõistan hästi mõlemaid pooli, aga küsimus on vist selles, et Matis on sulle suht pohui. Kui oleks nt Papa süütult kinni võetud ning sina oleksid tooli visanud, mis siis oleks saanud, ah? Kuidas käituksite vastavas situatsioonis teie? Ja millist käitumist võiks Papalt oodata?
            ei ole mulle siin midagi pohhui! Tunnen Matist ja tunnen tooliviskajat väga hästi ja mul on kahju, et Matis sellisesse jamasse sattus.
            Sinu näitele ma SIIN vastama ei hakka!
            Aga kordan, et praeguses situatsioonis pole midagi enam teha. Matis ei visanud ja tõendeid selleks pole; ON tõendid, et ta ei visanud.
            Ma ei saa aru, miks peaks viskaja minema menti ja ennast üles andma? veel enam - keegi kitse panema?
            Matis ju ei visanud ja loodan ja tean, et ta tuleb sellest jamast puhtalt välja!!!

            Kommentaar

            Working...
            X