320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino F.C.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Siin ka ilusasti John kirjas nimede all, aga bbc nüüd teeb näo nagu oleks ümber nimetatud itaalias

    Kommentaar


      #92
      ma panin puusse jah. ei teadnud täis nime. olen kaine, aga sundseisus võtan mölina vastu.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        #93
        Ei noh pikka viha ei pea. Särgil on ju alati ainult Hart olnud, googeldasin Man city jersey Hart oli ka perenimi ainult. Mingi inglise komme et tal see Joe hüüdnimi küljes:



        Ja äkki ta ise oli nõus sellega, et nimekirjas Torinos nüüd John Hart nimega. Nii öelda uus algus Itaalias. Kuigi jätkab vist samade kaladega kui uudiseid lugeda tänaste mängude kohta.

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          ma panin puusse jah. ei teadnud täis nime. olen kaine, aga sundseisus võtan mölina vastu.
          kumm.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
            kumm.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              #96


              5
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                #97
                #TorinoAinusKlubi #roosadsärgid #rinnavähikuu #SerieaVaginaalvähilÜksLükeVähem
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  #98
                  ffs John!
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    #99
                    Joe Harti kõrval vajaks tähelepanu ka 10 kohtumise jooksul 8 löönud Andrea Belotti, ründaja kellesugust itaalia vajab:


                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Joe Harti kõrval vajaks tähelepanu ka 10 kohtumise jooksul 8 löönud Andrea Belotti, ründaja kellesugust itaalia vajab:


                      Ma usun, et tõsise Itaalia jalgpalli jälgija jaoks pole tema avanemine üllatus. Mäletan, kuidas ta tegi suurepäraseid esitusi juba Palermo eest, kui viimased Serie B's madistasid. Loodetavasti suudab oma head vormi terve hooaja hoida.
                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        iidol on poisil paigas

                        Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                        Ma usun, et tõsise Itaalia jalgpalli jälgija jaoks pole tema avanemine üllatus. Mäletan, kuidas ta tegi suurepäraseid esitusi juba Palermo eest, kui viimased Serie B's madistasid. Loodetavasti suudab oma head vormi terve hooaja hoida.
                        mis ta top 5 esitust Serie B's olid?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          iidol in poisil paigas


                          mis ta top 5 esitust Serie B's olid?
                          Top5 nüüd küll öelda ei oska, aga mäletan, et mitu korda sai tänu tema väravatele magusaid combo bette võidetud
                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            Mõnikord ei suuda seda inglaste ignorantsust ära imestada. David James: 'Hart should join Juventus'.
                            If I was him, I would be looking at Juventus. The difficulty for putting him back in England is where would he go? At the moment there are some very good goalkeepers around in the Premier League. If you look at the England squad, he is the only player who is playing abroad and he is doing well. Torino is a tough gig for anybody and he is doing well there. Therefore he is showing that he has the qualities and capabilities to play abroad - why not go and do that for one of the top teams?
                            Ehk siis Premmis igas klubis hirmus head väravavahid, aga Juventusesse kõlbaks küll

                            Kommentaar


                              Eelmine voor näitas väga hästi, miks Juventusesse ta igal juhul ei sobi.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Arvad?

                                Sesmõttes Hart on suures plaanis ikka räige feil olnud ja Torino on mehele täiesti paraja tasemega klubi. Ma vist ei loeks Harti top8 parima väravavahi hulka ka liigas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X