320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vigastused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vigastused

    Prõks! murdis teisipäevasel treeningul jalaluu jalgpallihuviline Sander. Mees paraneb kodus ning evib ilmselt piisavalt aega Soccerneti lugeda.

    Poborsky murdis nelja nädala eest põlve puruks ning liigub vaid ratastega sõidukite abil. Võimaliku operatsiooni toimumisaeg selgub järgmisel nädalal.

    Muuseas, mõlemad on 1188 Infoabi ehk Jalgpallihaigla nö jalgpallurid.

    Kes veel Eesti koondise fännidest vigastatud on?
    poborsky@jalgpallihaigla.ee

    #2
    Minul on stabiilselt kubemevenitus ja randmeluumurd. Kunagi ehk tulemas ka põlveoperatsioon, aga mul pole aega, et arstide vahet jõlkuda...
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    Kommentaar


      #3
      küll on jama ,saage terveks. hea seegi ,et suvel ei pea kipsis käima. ise ole jumal tänatud terve
      FCF Forever

      Kommentaar


        #4
        Ärge unustage ka Grunget kes tegelikult peaks tegelema taastusraviga.Mingi fucking klaas lõikas tal jalalabad sodiks.Ka 1188 mängija.Siit ka ettepanek-järgmisest hooajast otsida sponsoriks kas Haigekassa(kellel plekki jagub vaadates nende pealike palkasid) või siis Kiirabihaigla.Infot meil jagub juba.1188.
        Jalgpallihaigla liige.

        Kommentaar


          #5
          mina, kui mitteametlik(isehakanud) koondise fänn, võin öelda, et mul läks suvel mängides käeluu, või midagi sellist
          tell your mother, we are hooligans!

          Kommentaar


            #6
            olen juba veteran ning suudan vaid oma koduhoovil poegadele veel konkurentsi pakkuda. sedagi tänu tugevamale löögile ja neist tunduvalt suuremale massile. kui veidi "kiidelda", siis olen sporti tehes 4 põlveoppi üle elanud.

            Kommentaar


              #7
              willane,tunnen tõsiselt kaasa ,sest endal on nooruses polt vasakust põlvest sisse pistetud. Mitte küll sportimise tgajärjel.
              Aga sporti olen samuti kogu elu nii teinud ,kui ka vaadanud.
              FCF Forever

              Kommentaar


                #8
                Suutsin mõni aeg tagasi rebestada parema jala hüppeliigese sidemed. Nädal aega karkudega ringikalpsamine paneb elu hoopis teise vaatenurga alt vaatama, hindad järsku hoopis endastmõistetavaid asju - nagu näiteks kahe jala olemasolu.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  #9
                  Kaks korralikku jalga oleks väga kõva! Ei osanud varem seda hinnata. Samas tean nüüd ka, et ka üks on väga vinge. Parem kui null.
                  poborsky@jalgpallihaigla.ee

                  Kommentaar


                    #10
                    kõige parem ,kui kõik kolm jalga korralikult funksivad või arvab keegi teisiti.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      #11
                      See teema ei peaks üldse Eesti koondise all olema... Teemat lugedes oletasin, et juttu tuleb A-koondise vigastustest

                      Võtan omale vabaduse see teema sulgeda, kaldub väga teemast mööda. Martin, eks sa korrigeeri.
                      Jalgpallihaigla patsient #172
                      Diagnoos: raskekujuline futboliit

                      Kommentaar


                        #12
                        Gunnar Männik aka Jürvi-Hool paneb tasuta diagnoose LÄBU alamfoorumis.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                          Gunnar Männik aka Jürvi-Hool paneb tasuta diagnoose LÄBU alamfoorumis.
                          ei leia sealt millegipärast.

                          Kommentaar


                            #14
                            There you go...

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                              aitäh...

                              Kommentaar

                              Working...
                              X