320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hollandi jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hollandi jalgpall

    Tekkis siuke kysimus, et kas keegi foorumist Hollandi liigast ka huvitub. või olen ma ainuke idiot.
    jalgpall=elu

    #2
    Suhteliselt mõttetu liiga. Mõned normaalsed meeskonnad on, see on ka kõik. Minule igatahes eriti huvi ei paku. Seise jälgin ikka ja Eurogoalsist vaatan väravaid ka. Fänn pole.
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    Kommentaar


      #3
      Viimasel ajal üha vähem ja vähem, Ajaxi hiilgeaegadel aga sai teist ikka pidevalt telerist/ajalehest uuritud ja puuritud.
      Not a single booking!
      Koondis: 80 mängu, 48 väravat

      Kommentaar


        #4
        Ei jälgi, aga vastupidiselt Hollandi rahvuskoondisele on Ajax üks igati sümpaatne meeskond.

        Kommentaar


          #5
          Ise jägin suure huviga Ajaxi käekäiku, kahjuks on vistkond praegu liialt paljude välismängijate baasil üles ehitatud. Minu lootus on, et kunagi taastab Ajax oma tugevuse just hollandlaste arvelt. Hollandi Eertse Divisies mängivale Cambuur Leeuwardenile hoian ka miskipärast pöialt.
          See kiri siin on all

          Kommentaar


            #6
            Homme on Hollandi "klassik" AJAX-PSV.
            Ise hoian pöialt Ajaxile.

            Kommentaar


              #7
              Orginally posted by mihkel

              Homme on Hollandi "klassik" AJAX-PSV.
              Ise hoian pöialt Ajaxile.
              Tjah, Mihkel, Ajaxile tommati taiega kott pahe. Ajax-PSV 1-3 87. Bergdolmo - 7 Kezman, 13. Lucius, 80. Rommedahl. Liigal seega ka uus liider, Feyenoord nimelt.
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by mihkel

                Homme on Hollandi "klassik" AJAX-PSV.
                Ise hoian pöialt Ajaxile.
                Tjah, Mihkel, Ajaxile tommati taiega kott pahe. Ajax-PSV 1-3 87. Bergdolmo - 7 Kezman, 13. Lucius, 80. Rommedahl. Liigal seega ka uus liider, Feyenoord nimelt.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  #9
                  jahh. ka ajaxi peatreener co adriaansele anti kinga, põhjendus oli selline, et ajax ei ole tema käe all juba kaks aastat cl-i jõudnud ning ka kaotus uefa-s copenhagenile ei old just pluss punkt. niisiis vaatame ja ootame, kes on uus peatreener.
                  jalgpall=elu

                  Kommentaar


                    #10
                    Pakutakse, et koha võtavad üle Danny Blind ja Leo van Veen. Veel seostatakse Ajaxiga treeneripostiga ka Marco van Basteni nime.

                    Kommentaar


                      #11
                      väga kõva!
                      kes sobiks veel paremini treeneriks kui endine mängija. danny blind on ju hetkel ka ajaxis yks treenereid
                      jalgpall=elu

                      Kommentaar


                        #12
                        Ajaxiga on, jah, see jama, et pärast van Gaali lahkumist leiti suurepärane treener Morten Olsen, kes aga pärast esimese hooaja edu lõppemist üllatavalt kiiresti lahti lasti. Pärast seda on Ajax tundmatuse piiril seigelnud, aga loodetavasti on nüüd olemas noor koosseis, kes suudab paari aasta pärast vägitegusid korda saatma hakata.
                        Hey, Skeezix. You ain't cool. You're fuckin' chili. And chili ain't never been cool.

                        Kommentaar


                          #13
                          ajaxi noor van der vaat on äss
                          praeguseks vist mingi 16 mängust on hollandi liigas löönud 14 väravat ja mees on veel poolkaitsja
                          ja vanust poisil miski 18 aastat vast, tema ja veel paar ajaxi noort peaksidki olema vist hollandi järelkasv praegustele ässadele
                          ajax nädalavahetusel võitis nüüd 1:0 van der meyde väravast(kena värav oli muidu) ja juhib seega liigat

                          Kommentaar


                            #14
                            Mulle pakub küll Hollandi liiga huvi. Ise olen vanadest headest aegadest juba Ajaxi fänn. Loodan ja usun, et Ajax tõuseb õige pea (lähema 2 aasta jooksul ) jälle Euroopa tugevaimate klubide hulka. Kas keegi oskab öelda kust saab Hollandi liiga tabelit vaadata ja mis Ajaxi Koduka aadress on. Aitäh.
                            Marka

                            Kommentaar


                              #15
                              Pmst asub Hollandi jalgpalliliidu leht aadressil: http://www.knvb.nl/

                              Ajaxi leht on aadressil: http://www.ajax.nl/
                              See kiri siin on all

                              Kommentaar

                              Working...
                              X