320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ennustusvõistlus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    lell...
    Mul ema poolsed vanavanemad venelased, isa poolne vanaisa mustlane, sünnilt mulk, kasvult võrukas, tööpoolest seto. Ja pean ennast sulaselgeks eestlaseks.
    ja isegi ei kahtle selles...
    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

    Kommentaar


      #32
      Orginally posted by yheksa

      Teia patriotismi kohta küsimus.
      Kas Te olete kõik Eesti sõjaväes käinud?

      ...krt jälle sai teemast välja mindud!!
      jaaa minul on EEsti sõjaväes käidud, kaitsesin vene ja läti piiri, asi seegi ma arvan, sain võlliks kah veel

      Kommentaar


        #33
        rahu, ainult rahu...

        Orginally posted by yheksa
        Kui mängiks eesti ja inglismaa - oleks mina inglismaa poolt. Aga see on ka ainus tiim mille puhul ma teen erandi ning ei ole eesti poolt!
        hmm... yheksa, ma siiralt usun, et sa tegelt ei m6elnud seda, mida sa kirjutasid... lihtsalt kukkus niimoodi välja!

        oli siin suvel kah yks siuke veider juhus, kus k6igi poolt nyydseks austet' ja armastet' neiu väljendas ennast pisut ebaselgelt...

        IRL on asjad ilmselt ike sedamoodi, et kui eesti inglastele värava lööb, siis viskad sina-- yheksa -- samasuguseid saltosid nagu k6ik teised sinised...

        pRmt!

        aiFo. ytleb-kuidas-asjad-tegelikult-on
        Jalgpallihaigla liige
        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

        Kommentaar


          #34
          Okei ütleme siis nii.
          Ma olen tösiselt õnnelik kui eesti lööb inglismaale värava aga ma olen ka vägaväga önnelik kui inglismaa võidab selle mängu. Ja enne mängu pisut ikka soovin et inglismaa võidaks selle mängu.

          Sobib?

          Kommentaar


            #35
            minu patriotismis võid sa mitte kahelda... Sõjaväes käidud, peale aega jäädud, koolis käidud ja praegu kutseline piirivalvur. Ja kui sa veel kahtled minu patriotismis, siis võid sa vennas Kuule sõita (räigemalt ei tahaks öelda.
            Aifo. Nagu näha ta mõtles just seda, mida ütles...

            P.S vanaemal oli õigus, kui ta ütles- ausa vaenlase poole võid selja keerata, s****ta sõbra poole mitte kunagi...

            [b]by aiFo: ok, ok, jätke yheksa hing rahule... läheb off-topikuks... las esimese kivi viskab see, kes ise syyst puhas on...
            keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

            Kommentaar


              #36
              Jääks nüüd ikka teema piiridesse

              Minu alagrupp:

              Rootsi
              Sloveenia
              Ungari
              Eesti
              Luksenburg

              Kommentaar


                #37
                TEEMAST: ennustus

                1. Hispaania
                2. Poola
                3. Soome
                4. Eesti
                5. Malta

                Vänn

                Kommentaar


                  #38
                  Orginally posted by yheksa
                  Kui mängiks eesti ja inglismaa - oleks mina inglismaa poolt.
                  Ärge imestage,selliseid "mehi" Eestis leidub.Ka üks mu väga hea sõber on selline. mees pooldas tuliselt Nii portugali kui ka Mehhikot kui need Eestiga mängisid.Igati rõve värk.Ma parem ei hakka oma närve selliste peale kulutama,ning jalkast nendega meelsasti ei räägi.

                  Kommentaar


                    #39
                    Orginally posted by lell

                    Orginally posted by vibu

                    natukene imestama paneb... Minu ainuke soov on, et eesti alagrupist edasi pääseks. Teil on ka teine soov- et saaks vaid Beckhami ja ei tea keda veel näha. Mõlemat arvatavasti ei saa. Seda tunnistagem. Kui saame ühe, siis ei saa teist. ja teie valite parema meelega oma iidolite nägemise, kui eesti edasipääsu... Ja mina loll lootsin, et isikukultuse ajad on läbi...
                    Pole siin imestada midagi. Arvesta sellega, et foorumis võtab sõna ka sellist rahvast, kes Portugali mängu ajal Figo särgi selga ajab ja siis staadionil portugaallaste poolt on, samuti nagu oli juunis Lillekülas, kui mina isiklikult nägin vist mingit paarikümmend Hollandi särgis eestlast, kes hollandlaste väravate puhul rõõmustasid ja omade tabamuse puhul niisama lolli näoga vahtisid.

                    Nii et minge ostke oma Beckhami ja Zidane'i särgid varakult valmis.

                    Ma loodan, et see ei käinud minu pihta, kes ma mainisin Beckhamit ja Zidani. Ma ei saaks elusees olla Eesti vastase poolt. Ennem hakkaks mul veri tagurpidi käima. Ükskõik kui palju või kui suurelt Eesti kaotab, et vähene mu 100000%-ne tingimuseta toetus neile grammivõrdki. See ei tähenda, et ma ei tahaks imetleda Eesti poiste vastas selliste meeskondade nagu ENG ja FRA mängu. Või vaadata maailma parima suhtumisega mängijaid (minu arvamus on, et just nende suhtumine ja mõtlemine on teinud neist maailma parimad).
                    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                    Kommentaar


                      #40
                      Orginally posted by greenday
                      Ma ei saaks elusees olla Eesti vastase poolt. Ennem hakkaks mul veri tagurpidi käima. Ükskõik kui palju või kui suurelt Eesti kaotab, et vähene mu 100000%-ne tingimuseta toetus neile grammivõrdki.
                      Vaat see on alles patrioot.Võtaks kohe mütsi maha,kui oleks peas.
                      @sada tuhat miljon triljon jne prossa

                      Kommentaar

                      Working...
                      X