320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ennustusvõistlus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16

    1.Rumeenia
    2.Holland
    3.Austria
    4.Eesti
    5.San Marino

    Kommentaar


      #17
      Tegin ise loosimise ja sain Eesti grupiks:


      1. Saksmaa
      2. Ukraina
      3. Austria
      4. Eesti
      5. Liechtenstein

      Minu meelest oleks selline grupp ülihea, ükski riik pole megakaugel reisida, samuti on kõik peale Saksamaa võib-olla ) alistatavad riigid ja edasipääsuvõimalsu suur.
      See kiri siin on all

      Kommentaar


        #18
        Minu pendel näitas, et Eesti saab alagrupivastasteks Prantsusmaa, Venemaa, Soome ja Armeenia.

        Kommentaar


          #19
          ii

          eesti
          venemaa
          saksama
          taani

          Kommentaar


            #20
            Tšehhi
            Horvaatia
            Slovakkia
            Eesti
            Moldova

            Kommentaar


              #21
              Prantsusmaa
              venemaa
              norra
              eesti
              malta

              Kommentaar


                #22
                Itaalia
                Taani
                Soome
                Eesti
                Albaania

                Selline on minu pakkumine.
                Midagi ei saa teha lollikindlaks,sest lollid on üllatavalt leidlikud!

                Kommentaar


                  #23
                  Tahaks sellist:
                  1.Itaalia
                  2.Inglismaa
                  3.Soome
                  4.Eesti
                  5.Liechtenstein
                  C’mon Man United!!!

                  Kommentaar


                    #24
                    natukene imestama paneb... Minu ainuke soov on, et eesti alagrupist edasi pääseks. Teil on ka teine soov- et saaks vaid Beckhami ja ei tea keda veel näha. Mõlemat arvatavasti ei saa. Seda tunnistagem. Kui saame ühe, siis ei saa teist. ja teie valite parema meelega oma iidolite nägemise, kui eesti edasipääsu... Ja mina loll lootsin, et isikukultuse ajad on läbi...
                    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                    Kommentaar


                      #25
                      Orginally posted by vibu

                      natukene imestama paneb... Minu ainuke soov on, et eesti alagrupist edasi pääseks. Teil on ka teine soov- et saaks vaid Beckhami ja ei tea keda veel näha. Mõlemat arvatavasti ei saa. Seda tunnistagem. Kui saame ühe, siis ei saa teist. ja teie valite parema meelega oma iidolite nägemise, kui eesti edasipääsu... Ja mina loll lootsin, et isikukultuse ajad on läbi...
                      Pole siin imestada midagi. Arvesta sellega, et foorumis võtab sõna ka sellist rahvast, kes Portugali mängu ajal Figo särgi selga ajab ja siis staadionil portugaallaste poolt on, samuti nagu oli juunis Lillekülas, kui mina isiklikult nägin vist mingit paarikümmend Hollandi särgis eestlast, kes hollandlaste väravate puhul rõõmustasid ja omade tabamuse puhul niisama lolli näoga vahtisid.

                      Nii et minge ostke oma Beckhami ja Zidane'i särgid varakult valmis.

                      Vänn

                      Kommentaar


                        #26
                        Ma ei tea kuidas nüüd öelda aga pea igal eestlasel on ju miski lemmikvõistkond peale eesti.
                        Ja olgem ausad, eestil ei ole võimalust pääseda MM'le. Vähemalt niipea mitte. Ja kui mul onb valida miskite ida-euroopa tiimide ja suurte jalgpalli riikide vahel, siis ma valiks kah miski suure ja staardierohke jalgpalliriigi.

                        Kui mängiks eesti ja inglismaa - oleks mina inglismaa poolt. Aga see on ka ainus tiim mille puhul ma teen erandi ning ei ole eesti poolt!

                        Kommentaar


                          #27
                          yheksa...

                          nagu ma ühes teises topicus rääkisin- ei loe, kas sõber on süüdi või mitte, tähtis on see, et sõber on hädas.
                          jalka puhul sama lugu. Tähtis ei ole see, kas omad mängivad s****t või mitte, tegemist on OMADEGA!
                          sry. enam sel teemal ei vaidle. mõttetus.

                          P.S mina oleksin eesti poolt isegi siis, kui meeskond mängiks maailma koondise vastu ja eesti meeskonnas figureeriks Rähn&Co
                          keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                          Kommentaar


                            #28
                            Mida kuradit !

                            MISMOODI saab üldse olla omade vastu. Ok, saan aru kui oled, ütleme, pooltibla - ema eestlane, isa venelane - või mis iganes , et siis oled vastaste poolt aga kui sa raisk pead ennast eestlaseks siis oled sa ka eestlaste poolt.

                            Vänn

                            Kommentaar


                              #29
                              Teia patriotismi kohta küsimus.
                              Kas Te olete kõik Eesti sõjaväes käinud?

                              ...krt jälle sai teemast välja mindud!!

                              Kommentaar


                                #30
                                mnjah 9-l karmilt öeldud, ikka kel süda õige koha peal, see ikka omasid küll ei jätä

                                kuigi England on minu nr1 suures jalkas, siiski kui kunagi peaks Lillekal platsile jooksma eestilased ja inglased on minu süda vahvalt eesti poolt, igal juhul

                                Kommentaar

                                Working...
                                X