320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Venemaa-Eesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas püstihull Vaata postitust
    Mõned teist ootasid Venemaa vastu midagi muud kui kaotust? Miks?
    Sest Eesti suudab tugevate vastu kaitsta ja mängu lõhkuda.Jah,tund ja veerand lootsin viiki.Lootsin,et mida kauem venelased väravat ei saa,seda närvilisemaks nad muutuvad.Aga seekord nii ei läinud.Tagantjärgi mõeldes oleks pidanud raiuva Rähni sisse tooma,et nad ei ehitaks seal keskel nii usinalt.Ütlen veelkord-kõik 3 mängu on tehtud vahetusi nagu oldaks eduseisus.Kõrvalt on vaja jälgida,ega's keegi ise tule ütlema:kuule,ma olen täitsa kabi,teeme vahetuse.Ajaloost meenub ainult üks selline kord,Terehhoviga,kes visa tööd tegi ja asendust palus.
    Head isu!
    Kapten Trumm

    Kommentaar


      Nii mõned pildid ka vahvast reisist ja mängust. http://ugla.pri.ee/

      Kommentaar


        ma ka kodus tagasi

        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Lühike kommentaar Eesti ründemängu kohta - niipalju, kui seda esimesel poolajal näha oli: selleks, et niimoodi mängida, on ründajatel kiirust vaja. Kiirus on nii Operi kui Teeveri nõrk koht.
        kusjuures vanasti ei olnud, siis oli Opi kiirus meie p6hirelvi,
        ajad muutuvad, aga eks ainust meie m2ngijat, kes midagi ees kuidagi luua suudab, valvatakse ka erilise hoolega

        Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
        Sest Eesti suudab tugevate vastu kaitsta ja mängu lõhkuda.Jah,tund ja veerand lootsin viiki.
        Ütlen veelkord-kõik 3 mängu on tehtud vahetusi nagu oldaks eduseisus.
        justnii, Eesti m2ngul polnud viga midagi, kuni teisel poolajal tuli v2simus,
        Jelle vist lootis taas, et 0-0 peab niisama l6puni

        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Teine lahenduskäik oleks minu arvates mängida tipu kiirusele. Sellele kohale sobiks seega ainult Oper, sest Teever longib.
        Kokkuvõtlikult: 4-5-1 ei tööta, kui ees pole korralikku põkki. Eestil polnud, järelikult oli taktika idiootne ja tulnuks mõelda teistsuguse lahenduse peale.
        Et pigem räägitakse Almelo vasti 4-4-2 kasutamisest, siis mina seda valmistumise aspekti ei näe.
        Teever longib t6esti v6i v2sis temagi juba esimesel poolajal, ei hoidnud palli ega suutnud ka uhtki lahtist palli kinni joosta, ainsana ette ehk mitte, aga rundaja vb siiski, sest winger on ta olnud parema puudumisel,
        mis oletatavasse 442te puutub, mida keegi kinnitada ei oska- vb katsetas ja j2reldus oli negatiivne?
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Neemelost veel. Mul jäi seni kõigist juttudest mulje, et mees käis lihtsalt õhtul liiga hilja klubis, aga ju siis Päevaleht teab paremini, sest need kirjutavad juba mingist "bravuurikast peotuurist". Kurat, enne võiks ikka natuke asjadesse süveneda, kui kedagi joodikuks tembeldama hakata (mida selline meelevaldne kunagiste tinapanijatega võrdlemine ilmselgelt on). Üleüldse on artikkel üks paras paskvill, jääb ka mulje, et oleks pidanud Viikmäele eluaegse koondisekeelu andma ja Lindpere hoopistükkis riigist välja saatma. Kõvad moraalijüngrid jälle kokku sattunud .

          Ühesõnaga, kui keegi teab täpsemalt, mida Neemelo siis ikkagi tegi, võiks teisi ka valgustada, muidu saame ülehomme Õhtulehest lugeda, et käis hoopis linna peal vägistamas ja peksmas...


          edit: nüüd tuleb siis välja, et tähistas elukaaslase sünnipäeva. ma nõuaks avalikku häbiposti Raekoja platsil sellise asja eest...
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Hommikust!

            Mida ma eile öelda tahtsin enne kui mind ema ebaviisakalt katkestas oli see: kui koondis tahab tõsiselt n-ö tugevamaid võita ja Jelle tahab oma 17 punkti saada, mida ma ei usu, et nad tahavad, tuleb asja ka tõsiselt võtta. Ehk siis tuleb tihemini koondise laagreid korraldada, rohkem tugevamate vastastega mängidaja jne. Koondise nurga alt vaadates oleks ideaale luua FC Eesti-igale-suurvõistlusele Tallinn. Teiste nurkade alt see loomulikult nii ideaalne ei ole.

            Kommentaar


              opil ja teeveril oli mõlemal 1:1 rünnak aga realiseerimine jätab soovida.

              Kommentaar


                Juba mängus U-Meremaa vastu märkasin, et meie koondis teeb vähe lööki RAAMISSE. Eriti võrreldes eelmisel hooajal toimunud mängudega.
                Mängus Venemaa koondise vastu meie koondis tegi ainult üks (!!!) löök RAAMISSE...
                Ei näe mängu arendust.

                Kommentaar


                  Neemelo asi on liiga ülepingutatud, kui nüüd mingi pikaajaline karistus sellele järgneb, siis see on küll ülekohtune.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Silver Vaata postitust
                    Neemelo asi on liiga ülepingutatud, kui nüüd mingi pikaajaline karistus sellele järgneb, siis see on küll ülekohtune.
                    Õnneks klubijuhid juba Õhtulehes kinnitavad, et nemad ei hakka küll midagi tegema. Küllap see asi sinnapaika jääb ja õige ka, aga üpris nõme on vaadata, kuidas mingid vennad arvavad heaks lehes sellise totra laimamisega tegeleda.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Tordi lugu” (pärast mängu)

                      Ütelge palun-kelle jaoks kanti torte väljakule ning mis põhjusel ? Kes sai lõppude lõpuks mainitud torte?

                      Kommentaar


                        niisiis sõbrad, kes eile saate Reporter maha magasid need saavad aadressil www.tv.ee näha lugu Eesti fännidest Peterburis ja Petrovski staadionil. Eraldi ei ole lugu küll veel välja toodud, kuid Reporteri pikas saates on selle alguskoht umbes 55 minutit ja 40 sekundit.

                        Järgmisel nädalal peaks tulema sellele kokkuvõtvale loole ka järge mitme loo jagu

                        Päikest!
                        Steiv

                        Kommentaar


                          Neemelo

                          Jah, Neemelo rikkus reegleid. Veidi võib-olla pehmendab asjaolu fakt, et juhtub leidis aset 4 päeva enne mängu, mis peaks olema piisav aeg taastumiseks. Siiski ei õigusta see üleastumist.

                          Aga mulle ei meeldinud üldse 13.10. Päevalehe artikkel, kus ajakirjanikud räägivad sellist juttu, et mitte ükski maailma sportlane ei käi pidudel ega joo isegi õlut ega veini mitte. Kui see nii oleks, liiguks spordiväljakutel põhiliselt omadega sassis tüübid, kes kellele on lõõgastumine keelatud. Mõni puhkab vaimu kodus telekat vaadates, aga paljud noored inimesed vajavad teiste inimestega suhtlemist. Ilma selleta kammiks nad sassi ja ei tuleks ka palliväljakul midagi välja, sest nad on kodus ennast segaseks mõelnud.

                          Põhimõtteliselt sama on Raul Rebase stiil Kanterit treenides, et mõtted peab trennivabal ajal oma spordialast eemal hoidma. Leian, et vahest õhtul väljas käimine ja õlle lubamine on samas kategoorias, sest see aitab ju vaimu värskendada. Ja väga tihti on värske vaim see, mis väljakul võrdsete duellis võidu toob. Jah, tuleb valida õige aeg ja koht ning üle ei tohi pingutada. Neemelo selle vastu eksiski, aga minu arust on kriitikaga liiale mindud. Niisiis leian, et Päevalehe jutt on lauslollus, sest 90% maailma sportlastest joob õlut või veini - see on fakt! Joodik loomulikult tippspordis läbi ei löö, aga väike drink ei tee kohe inimeses joodikut ega alanda koheselt ka saavutusvõimet. Näiteks 1 suurima töövõimega jalgpallureid, Müncheni Bayernis mängiv Hasan Salihamidsic, on avalikult öelnud, et tema lemmikjook on õlu.
                          Go Gunners!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas thierry Vaata postitust
                            Jah, Neemelo rikkus reegleid. Veidi võib-olla pehmendab asjaolu fakt, et juhtub leidis aset 4 päeva enne mängu, mis peaks olema piisav aeg taastumiseks. Siiski ei õigusta see üleastumist.

                            Aga mulle ei meeldinud üldse 13.10. Päevalehe artikkel, kus ajakirjanikud räägivad sellist juttu, et mitte ükski maailma sportlane ei käi pidudel ega joo isegi õlut ega veini mitte. Kui see nii oleks, liiguks spordiväljakutel põhiliselt omadega sassis tüübid, kes kellele on lõõgastumine keelatud. Mõni puhkab vaimu kodus telekat vaadates, aga paljud noored inimesed vajavad teiste inimestega suhtlemist. Ilma selleta kammiks nad sassi ja ei tuleks ka palliväljakul midagi välja, sest nad on kodus ennast segaseks mõelnud.

                            Põhimõtteliselt sama on Raul Rebase stiil Kanterit treenides, et mõtted peab trennivabal ajal oma spordialast eemal hoidma. Leian, et vahest õhtul väljas käimine ja õlle lubamine on samas kategoorias, sest see aitab ju vaimu värskendada. Ja väga tihti on värske vaim see, mis väljakul võrdsete duellis võidu toob. Jah, tuleb valida õige aeg ja koht ning üle ei tohi pingutada. Neemelo selle vastu eksiski, aga minu arust on kriitikaga liiale mindud. Niisiis leian, et Päevalehe jutt on lauslollus, sest 90% maailma sportlastest joob õlut või veini - see on fakt! Joodik loomulikult tippspordis läbi ei löö, aga väike drink ei tee kohe inimeses joodikut ega alanda koheselt ka saavutusvõimet. Näiteks 1 suurima töövõimega jalgpallureid, Müncheni Bayernis mängiv Hasan Salihamidsic, on avalikult öelnud, et tema lemmikjook on õlu.
                            Koomik.

                            On ka muid viise kuidas "lõõgastuda", kallis tudeng. Väga paljud inimesed "ei käi pidudel ega joo isegi õlut ega veini mitte" ning nad ei ole "omadega sassis tüübid." Mitte, et isegi õlut ega veini juua ei peaks tohtima, aga kui öeldaks, et "ära joo see kord õlut ega veini mitte, muidu lendad meeskonnast minema", siis võiks ju mitte isegi õlut ega veini mitte juua. On ka muid viise "lõõgastumiseks", mis on palju kasulikumad nii füüsilisele kui ka vaimsele tervisele.

                            Oma 90% fakti võid endale perse pista.

                            Kommentaar


                              Mu eelmine postitus oli ajendatud sellest, et Päevalehes avaldasid arvamust inimesed, kes pole elu sees sporti teinud ja on tugevad ainult teoorias. Elu on paraku praktiline, nii et ajakirjandus olekski võinud piirduda treenerite ja endiste tipptegijate arvamustega. See oli minu point!

                              Võib-olla väljendasin end ebaselgelt, aga see on selge, et reeglid on täitmiseks ning kokkulepped on selleks, et neist kinni pidada.

                              90% sportlaste kohta niipalju, et käi natuke maailmas ringi, suhtle inimestega ja näed, et sportlased elavad elu nagu kõik teisedki ja ei elatagi 365 päeva aastas valemi järgi: 12h trenn + 12h puhkamine. Samamoodi elatakse kõikjal maailmas, mitte ainult Eestis. Aga ok, rõhutan veelkord - leian, et kõike võib teha, aga mõõdukalt ja eeldusel, et see ei kahjusta sinu sooritust. See on muidugi kindel, et joodikud läbi ei löö (kui Tony Adams välja arvata
                              Go Gunners!!

                              Kommentaar





                                Närige pori !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X