320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpall ja poliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jalgpall ja poliitika

    http://www.postimees.ee/050906/esileht/sport/216545.php

    Andres Oper astus Keskerakonda
    Keskerakonna juhatus võttis eile erakonna liikmeks Eesti jalgpallikoondise ründaja Andres Operi.

    Hollandi jalgpalli kõrgliigas Kerkrade Roda ridades mängiv Oper ütles, et tahab olla eeskujuks noortele.

    «Jalgpall on võitluslik mäng, kuid seda mängivad aumehed. Poliitikas on saanud kollase kaardi näitamine kahjuks normiks, aga erinevalt jalgpallist ei järgne sellele punast,» ütles Oper.

    Möödunud aastal Eesti parimaks jalgpalluriks valitud Operi sõnul tuleb võimalikult palju lapsi ja noori kaasata sporditegevusse.

    «Keskerakond on oma tegudega näidanud, et peab samuti tähtsaks noortesporti ja lastele spordi tegemise võimaluste loomist,» ütles omanimelise jalgpallikooli omanik.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Vastus teemale \'Jalgpall ja poliitika\'

    Eks siis mingi hange on sinna Nõmme kanti kukkumas...

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Jalgpall ja poliitika\'

      Operi jalgpallikool vajas vist vähe nutsu. :bad smell:

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Jalgpall ja poliitika\'

        masendav...
        *oleme sõbrad edasi*

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Jalgpall ja poliitika\'

          Just business, nothing personal. Ärge nüüd sellest uudisest midagi muud küll välja mõelge.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Jalgpall ja poliitika\'

            sellist sammu ei oleks halvimates unenägudes soovinud näha...

            eesti tippkoondislane venemaa võimuparteiga koostööleppeid sõlmiva partei ridades.

            piinlik on.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Jalgpall ja poliitika\'

              Maybe he\'s bringing it down from the inside?

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Jalgpall ja poliitika\'

                Algselt postitas vilcik


                sellist sammu ei oleks halvimates unenägudes soovinud näha...

                eesti tippkoondislane venemaa võimuparteiga koostööleppeid sõlmiva partei ridades.

                piinlik on.
                Aga kui Oper kõksab võiduvärava, ütleme 90 mintsal Inglismaa vastu, kas siis sina rõõmustamise asemel kurvastad?
                Mulle paistab, et Opi tegelt ei adu, kuhu ja miks ta nüüd läks. Talle on põhiline sats ja mäng.
                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Jalgpall ja poliitika\'

                  Ja mis siis sellest, et ta Keskerakonda kuulub. Vaba maa ja kes koolis ainult maganud pole peaks teadma, et vabadus kuuluda erakonda on üks põhilisi inimõigusi Eesti Vabariigis. Kas teie arvates peaks Keski kuulumine keelatud olema või? (mitte seaduslikus vaid moraalses mõttes)


                  Ja kle Smuti, kas sa ei arva, et natuke vähe infot on selle asja kohta? Mina küll ei suuda hetkel sellest midagi erilist arvata, sest mehe enda sõnad on napid ja tulevikuplaanid seoses erakonda kuulumisega tadmata. Minu isa kuulub ka ühte erakonda, aga mina ei sõima teda selle pärast.

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Jalgpall ja poliitika\'

                    Mul tuli selle looga kohe meelde juhtum kui Stjopa lõi esimese koondise värava ja pärast Opi meedias pasundas, et tegelikult lõin ikka mina värava bla bla bla. Kahtlesin siis juba tema mõistuses, aga nüüd kahtlen veel rohkem.

                    See on muidugi minu subjektiivne arvamus :P
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Jalgpall ja poliitika\'

                      Nojah, kui kooliharidust nõnda vähe ja mõtteis vaid sport, siis on ehk tõesti keeruline mõista, kui lihtsalt lastakse end ära kasutada, seejuures ise väga vähe reaalset tulu saades.

                      Ning kelle hulka lahterdab ta siis iseend, kui poliitikute ning jalgpallurite seas on aumehed vaid viimased...?
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Jalgpall ja poliitika\'

                        Algselt postitas Rein


                        Mul tuli selle looga kohe meelde juhtum kui Stjopa lõi esimese koondise värava ja pärast Opi meedias pasundas, et tegelikult lõin ikka mina värava bla bla bla. Kahtlesin siis juba tema mõistuses, aga nüüd kahtlen veel rohkem.
                        Oijah, oled sina ikka kanaaju. Opi ei pasundanud meedias midagi. Sa ilmselt võtad SL Sitalehte liiga tõsiselt. Asi oli ju nii, Stepanov lõi peale, kas Opi puutus või ei puutunud, ainult tema teab, igatahes läks ta Andrei juurde ja suures tuhinas poetas, et tegelikult puutusin mina viimasena. Pärast mängu teleintervjuud andes ei suutnud Stepanov aumehena seda ütlemata jätta, mispeale oli omakorda Opi kimbatuses, sest ega ta väga sellega kelkida ei tahtnudki, aga oma sõnadest taganeda ka ei saanud.

                        Ja selle väikse jutuajamise ja paari sõna peale keeras SL Õhtulehe kirjanik südantlõhestava loo sellest, kuidas Oper väravat endale nõuab, kuigi tegelikult ei ole Oper MITTE KUNAGI vaidlustanud kohtuniku otsust värav Stepanovi nimele panna.

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Jalgpall ja poliitika\'

                          miks oper ei satunud siis res publica ja isamaa liitu. Nende valitsuse ajal sai ju meie esindusstaadion vajaliku raha. Keskerakon on puhas p**k. Savisaar tahab Eestit maha müüa venemaale.

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Jalgpall ja poliitika\'

                            Algselt postitas kertz12


                            miks oper ei satunud siis res publica ja isamaa liitu.
                            sest Isamaaliit ei ole Tallinnas ega Eestis võimul

                            Algselt postitas ak

                            Just business, nothing personal.
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Jalgpall ja poliitika\'

                              Algselt postitas Malfoy


                              Algselt postitas vilcik


                              sellist sammu ei oleks halvimates unenägudes soovinud näha...

                              eesti tippkoondislane venemaa võimuparteiga koostööleppeid sõlmiva partei ridades.

                              piinlik on.
                              Aga kui Oper kõksab võiduvärava, ütleme 90 mintsal Inglismaa vastu, kas siis sina rõõmustamise asemel kurvastad?
                              Mulle paistab, et Opi tegelt ei adu, kuhu ja miks ta nüüd läks. Talle on põhiline sats ja mäng.

                              Ma rõõmustan selle üle, et meil tulevikus üldse Eesti riik ja koondis oleks.
                              Paraku on need signaalid ja ideoloogia mis sellest parteist tulevad pikas perspektiivis tõsiseks ohuks Eesti rahvuslikule julgeolekule (piirilepingu seisukohad, pronkssõduri kui sümboli kaitsmine tallinna kesklinnas, vene transiidifirmade toetamine jne).
                              No respect seda enam kui mingi prääniku pärast läks.

                              p.s ma ei kuulu ühtegi erakonda

                              Kommentaar

                              Working...
                              X