320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpall ja poliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'Jalgpall ja poliitika\'

    Kõige tähtsam on ikkagi see, et Oper edasi mängib Hollandis ja Eesti koondises.
    Eks kindlasti ole põhjuseks see, et otsustas teha, mis oleks kasulikum nii talle kui oma koolile. Kuigi keskerakondlik maailmavaade mulle ei meeldi, ei näe ma siiski põhjust, miks peaks Operisse selle pärast nüüd kuidagi teisiti suhtuma.

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'Jalgpall ja poliitika\'

      Algselt postitas lenc



      Saavad küll, kuid seal probleemi ei ole, sest nad on selle konkreetse piirkonna elanikud ja neil peab olema sõnaõigus selle piirkonna asjades. Kuidas sulle meeldiks kui peaksid näiteks tööasjus välismaale kolima ja siis seal öeldakse, et sorri, sinu arvamus ei koti kedagi, kuigi sa siin elad...
      kas mitte hetkel pole probleem presidendivalimistel?
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'Jalgpall ja poliitika\'

        tyra, aru ma ei saa mis kiun siin nüüd lahti lasti.
        Suur asi, astus nüüd Keskerakonda, WHO CARES???, mind isiklikult see ei koti,
        Peaasi, et ta jalgpalli edasi mängib ja koondist esindab.

        Selle asemel, et millegi kasulikumaga tegeleda, kaheldakse siin Andrese mõistuse üle ja kas ta tegi õige otsuse või mitte



        Loomulikult peab mees oma tuleviku ja pere eest hoolitsema, ega siis terve elu vutti taguda saa.

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'Jalgpall ja poliitika\'

          Algselt postitas tank


          Näe, vana pea, ei pea enam kõike kinni. Loomulikult toetab Keskerakond sporti. Tallinna esindusmeeskond korvpallis saab igal aastal kõva nutsu ning loomulikult eestlaste seas ülipopulaarne spordiala jäähoki
          jäähoki??? See on popp vää??? Jalgpall on 55000 korda popim, kui mingi hoki. Aga palju need keskerakondlased siis jalgpalli panustavad??? Ega edgarile on suht pohh see jalgpall. Tema arvates tuleks propageerida vähepopimaid sport, aga ma loodan, et see ei lähe tal läbi

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'Jalgpall ja poliitika\'

            Algselt postitas svennus




            Loomulikult peab mees oma tuleviku ja pere eest hoolitsema, ega siis terve elu vutti taguda saa.
            Kuidas on omavahel seotud pere eest holitsemine ja kesikuks hakkamine???
            Et saab nagu pumba juurde???
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'Jalgpall ja poliitika\'

              Mis sa siis arvad, küll temale ka midagi pritsib.
              Igatahes on see arutelu siin suht pointless!!!

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'Jalgpall ja poliitika\'

                Algselt postitas kertz12


                Algselt postitas tank


                Näe, vana pea, ei pea enam kõike kinni. Loomulikult toetab Keskerakond sporti. Tallinna esindusmeeskond korvpallis saab igal aastal kõva nutsu ning loomulikult eestlaste seas ülipopulaarne spordiala jäähoki
                jäähoki??? See on popp vää??? Jalgpall on 55000 korda popim, kui mingi hoki. Aga palju need keskerakondlased siis jalgpalli panustavad??? Ega edgarile on suht pohh see jalgpall. Tema arvates tuleks propageerida vähepopimaid sport, aga ma loodan, et see ei lähe tal läbi
                Kui sa tema postituses sarkasmi, huumorit vms. ei märganud siis...

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'Jalgpall ja poliitika\'

                  Algselt postitas svennus


                  Algselt postitas kertz12


                  Algselt postitas tank


                  Näe, vana pea, ei pea enam kõike kinni. Loomulikult toetab Keskerakond sporti. Tallinna esindusmeeskond korvpallis saab igal aastal kõva nutsu ning loomulikult eestlaste seas ülipopulaarne spordiala jäähoki
                  jäähoki??? See on popp vää??? Jalgpall on 55000 korda popim, kui mingi hoki. Aga palju need keskerakondlased siis jalgpalli panustavad??? Ega edgarile on suht pohh see jalgpall. Tema arvates tuleks propageerida vähepopimaid sport, aga ma loodan, et see ei lähe tal läbi
                  Kui sa tema postituses sarkasmi, huumorit vms. ei märganud siis...
                  ikka märkasin, mul on ikka natukene huumorisoont ka

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'Jalgpall ja poliitika\'

                    Algselt postitas lorenzo


                    Algselt postitas lenc



                    Saavad küll, kuid seal probleemi ei ole, sest nad on selle konkreetse piirkonna elanikud ja neil peab olema sõnaõigus selle piirkonna asjades. Kuidas sulle meeldiks kui peaksid näiteks tööasjus välismaale kolima ja siis seal öeldakse, et sorri, sinu arvamus ei koti kedagi, kuigi sa siin elad...
                    kas mitte hetkel pole probleem presidendivalimistel?
                    Probleem on konkreetselt presindendivalimise protseduuriga, mitte kohalike omavalitsuste omaga.

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'Jalgpall ja poliitika\'


                      Kogu selle jamaga meenub ühe briti kirjaniku kuldaväärt tsitaat: mulle ei meeldi jalgpallurid, ma armastan MÄNGU!

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'Jalgpall ja poliitika\'

                        Algselt postitas Leivo-Tigu Vimb



                        Kogu selle jamaga meenub ühe briti kirjaniku kuldaväärt tsitaat: mulle ei meeldi jalgpallurid, ma armastan MÄNGU!
                        lahe:P
                        mõned Jalgpallurid on päris lahedad nii, et ma selle tsitaadiga väga ei taha nõustuda.

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'Jalgpall ja poliitika\'

                          Algselt postitas lenc


                          Algselt postitas lennat


                          Minu asi ei ole arutada jalgpallurite erakondlikku kuuluvust, kuid järgmisel korral soovin kuulda staadionidiktori väljahõike peale: Andres ... BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!
                          You can wish in one hand and c**p in the other and see which one gets filled first....
                          I think this means quit wishing and do something about it.

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'Jalgpall ja poliitika\'

                            Tõsiselt pettunud olin kui lugesin seda artiklit. Aga nüüd õhtul...
                            Et miks mind peaks see kottima, pole kunagi mingi suur Operi fänn olnud, ning teda enda eeskujuks ei pea. Peaasi, et mees mõnikord koondise eest ka veel väravaid lööks. Vaevalt kesikud märkimisväärselt hääli nüüd juurde saavad.
                            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'Jalgpall ja poliitika\'

                              MINA KÕÕMAGA EI MÄNGI !!!

                              Mängib ikka küll, isegi ühes liivakastis.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'Jalgpall ja poliitika\'

                                http://www.sloleht.ee/2006/09/06/seisukoht/205131/

                                Operi omavärav

                                SEISUKOHT

                                Andres Vaher

                                Andres Oper jõudis läinud laupäeval maagilise tähiseni, pidas sajanda kohtumise Eesti jalgpallikoondises. Ja justkui juubeli tähistamiseks astus seejärel Keskerakonda. Kahtlemata on iga inimese vaba valik, kas ja millise parteiga ta ühineb. Aga… Operi-suguse tippsportlase puhul kehtivad minu arvates natuke teised reeglid.

                                Sinisärkides vutifännid armastavad Operit. Kui Lillekülas meie meeskonda tutvustatakse, teenib just tema koos Mart Poomiga alati kõige valjema aplausi. Ta on löönud kodumaa heaks hindamatud 30 väravat. Aga teades, kuidas needsamad fännid üldiselt Keskerakonda suhtuvad, olen kindel, et Operi sangari-maine langeb mitme pügala võrra. Keskerakond pole iial olnud Eesti jalgpalli suurim sõber. Seega: kas meie parimal jalgpalluril on ikka paslik arengu kauase pidurdaja ridadesse kolida?

                                Sootuks arusaamatuks jääb, miks on parimas eas sportlasel üleüldse vaja end ühegi poliitilise rühmitusega siduda. Seda enam, et Oper teenib igapäevast elatist kodunt kaugel, Hollandis. Tean, et näiteks Poom ja Martin Reim on sarnastele kutsetele eitavalt vastanud. Nad tahavad olla profijalgpallurid, mitte poliitilised mängukannid. Või lubas Edgar Andrese vutikoolile tõesti midagi nii isuäratavat?
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X