320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Spordiportaalide apsakad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Eks ma hakkan siis Evertoni Liverpooliks kutsuma.
    Liverpooli Everton. Nagu nad kommenteerides armastavad öelda: Londoni Arsenal ja Londoni Chelsea. Aga mitte kunagi Londoni Tottenham.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Pole apsakas, aga mul oli tore hetk selle ERR-i pealkirjaga: Doncicita Dallas Bostoni kolmiku vastu ei saanud. Nuputasin veits aega, kes on Doncicita Dallas ja mis tal on tegemist Bostoni kolmikuga. Korvpallivõhikuna polnud ma kuulnud mängijast nimega Doncic, aga eks see jõudis mulle aegapidi kohale.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Pole just eriline spordiportaali apsakas, aga Nõmme tõlkida Moskvaks on vast ikka tähelepanuväärne.

        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar




          Ka jalpgall.ee lehel on päris huvitavaid pilte...

          Kommentaar


            Zinchenko on küll tore tüüp, aga punases Unitedis ta pole küll kunagi pallinud.

            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
              Absoluutselt igas spordiportaalis on Sheff Utd asemel Sheffield kirjas. Kas varsti hakkame Arsenali/Tottenhami/Chelsea asemel London või Man Utd/City asemel Manchester kirjutama?

              Kui DELFI ja Postimehe sporditoimetustele võib selle ehk andeks anda, et kõik ajakirjanikud pole jalgpalliga nii täpselt kursis, siis Soccerneti puhul on tegemist küll lubamatu eksimusega.
              Mina mõtlesin kohe, et nad Handsworth FCd mõtlevad Sheffieldi all!

              Kommentaar


                See on hea, et kui igalt poolt need uudised läbi käisid, et UFC249 jääb ära, tuleb Optibetil välja FB postitus. Bad luck.

                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Käi perse rassist!

                  Kommentaar


                    Kanal12 tutvustab telereklaamis SPAL-i Sergei Tunjovi koduklubina.

                    Kommentaar


                      Päris hea...

                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        ERR sporditoimetus ilmselt juhindus meie foorumi hinnangutest

                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        ja üldjuhul unustage oma kostjad ja mosnikovid ja jutud, tounkara on täielik pl keskväljakunn!
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar




                          Huvitav, et selle pildiga on artikkel Delfis juba tunde
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Ma võin nüüd muidugi ämbreid kolistada ja võib-olla ongi Argentiinas keegi Todos Noticias, kes ka matusebürood omab, aga:

                            "Kohaliku matusebüroo omanik Todos Noticias kinnitas, et antud tööline on vallandatud. Samuti edastas Noticias Maradona perekonnale vabandused tekitatud trauma eest."
                            Kolmapäeval tabas maailma ootamatu uudis Diego Maradona surmast ja jalgpallilegendi auks kogunesid Buenos Airesi tänavatele tuhanded inimesed. Üks kodanik sai hakkama sigadusega, mis Maradona perekonna tulivihaseks ajas.
                            Coraje, corazón y cojones.

                            Kommentaar


                              See viimane on päris naljakas - näitab, milline konnatiik ja kitsas silmaring Eestis ikka on.

                              Kommentaar


                                Oota, see artikkel on veel tasuline ka?
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X