320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Spordiportaalide apsakad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Oota, see artikkel on veel tasuline ka?
    ju oldi ise kohapeal kajastamas. Eriline pask ikka copycati tasuliseks teha

    Kommentaar


      Algselt postitas Olar Vaata postitust
      ju oldi ise kohapeal kajastamas. Eriline pask ikka copycati tasuliseks teha
      enamus tasulisi artikleid on copy paste.. googelda inglise keeles neid ja saad tasuta ENG artikli. suht masendav ikka.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Kommentaar


          USA YouTube'i kuulsus Jake Paul on oma mänedžeri Ali Abdel-Azizi sõnul vaid ühe võidu kaugusel, et astuda ringis vastamisi kunagise raskekaalu tšempioni Mike Tysoniga.


          Ma olen teinekordki vaadanud, et Postimehe spordiartiklid on täis crap ja kahju maksta nende eest, aga no see on huumor kuubis

          1. Meeletud faktivead...
          2. Tweet on täiesti valesti tõlgitud ja konteksti välja rebitud...
          3. Nimed on valesti kirjutatud
          jne

          Ja tegemist on mingi suvereporteriga? Ma ei saa aru, mida sa ronid sinna kui sa ei viitsi 5 sekundit googeldada, et oma fakte üle kontrollida ja no Postimees, et ilma igasuguse kriitikata sitta üles lastakse.

          Kommentaar


            Tänane LP: "Waleslaste juhi Gareth Baile'i värbasid Inglise Southamptoni talendiotsijad juba üheksa-aastaselt."
            Keegi kirjamees võrdleb artiklis Walesi Eestiga ja arvab, et Eesti oleks ka finaalturniiril ja ehk isegi poolfinaalis kui Gruznov ja Harin saanuks kodakondsuse.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              „Miks me riskisime?” nõudis Hamilton tiimilt aru. „Sest polnud võimalik aimata, et sõit katkestatakse,” vastas Horner.

              Kommentaar




                pole apsakas, lihtsalt omajagu rändamist.

                Kommentaar


                  Nõukapärand on tugev. Livescore’is on Tallinn ühe n-iga.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    eika, Oliveril läks biohäkkimine nihu?

                    5DE53010-FEB6-4B9A-B290-57786F910EE4.jpg
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      Võnnu lahingust olen ma kuulnud, aga mis asi on Vigne Lahing?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lenc Vaata postitust
                        Võnnu lahingust olen ma kuulnud, aga mis asi on Vigne Lahing?

                        foorumi kõige suurem tähenärija tiitel peaks juba aastaid sulle kuuluma. On mõni postitus sul üldse kus sul midagi ette ei jää?
                        #absurd

                        Kommentaar


                          Ootoot, stok oli ju ka?

                          Kommentaar



                            .....

                            Kommentaar


                              "Virtuaalse MM-sarja üldliidrina Rootsi rallile tulnud Rovanperä pidi talverallil leppima neljanda kohaga. Seejuures oli tegemist kogu Toyota meeskonnale kohutava nädalavahetusega, kuna Monte Carlos kaksikvõidu teeninud tiim jäi Rootsis koguni poodiumilt välja."

                              Defaq on virtuaalne MM-sari?

                              Kommentaar


                                Vormelisõitja Paul Aron (Prema) jäi Budapestis toimunud vormel-3 sarja hooaja kaheksanda etapi põhisõidus viiendaks.

                                Esimesed kaks lõiku on täiesti šedööver omaette.
                                Vormelisõitja Paul Aron (Prema) jäi Budapestis toimunud vormel-3 sarja hooaja kaheksanda etapi põhisõidus viiendaks.

                                Sprindisõidus neljandaks jäänud eestlane alustas põhisõitu kuuendalt kohalt, kuid Oliver Goethe (Trident) suutis Aronist kümnendaks ringiks mööduda ja eestlane pidi leppima kuuenda kohaga (31.46,666).
                                See, et Goethega ei olnud Aronil sel sõidul mingit kokkupuudet (ei möödunud nad kordagi üksteisest), on veel omaette teema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X