320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Spordiportaalide apsakad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Natuke poolikuks jäi lugu minu maitse jaoks. Võinuks kirjutada ka sellest, et sportlased on ikka valusad lumehelbekestest eided, et treenereid võistlustele kaasa võtavad, sest Tserp kirjutab oma lood alati vapsjee üksi valmis.

    Kommentaar


      Ilmselt pärast Tserbiga voodi jagamist hakkaski Põldoja rohelise peugeotiga ringi sõitma ja liputama
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Mägi ütleks peale jooksu, et läheb jäävanni ja massaaži ja magama. Kuradi lumehelbeke! Kas saaks Tserbilt meenutusi, kuidas ta omal ajal koolis peale 400m jooksmist läks 5km läbi lume koju ja siis tegi maatööd otsa ja see Mägi on ikka valusalt ärahellitatud oma mudimiste ja asjadega. Mõnu, aja asi korda!

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Mägi ütleks peale jooksu, et läheb jäävanni ja massaaži ja magama. Kuradi lumehelbeke! Kas saaks Tserbilt meenutusi, kuidas ta omal ajal koolis peale 400m jooksmist läks 5km läbi lume koju ja siis tegi maatööd otsa ja see Mägi on ikka valusalt ärahellitatud oma mudimiste ja asjadega. Mõnu, aja asi korda!
          Jäävann ongi ju suhtkoht raju!

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Jäävann ongi ju suhtkoht raju!
            Mis raju? Meil omal ajal polnudki sooja vett suurvõistlustel käies! Rääkimata veest! Viskasime tanklates Põldojaga jääkülma vett kaenla all ja sai hakkama küll. Ning nüüd lumehelbekestel läheb tervet vannitäit vett vaja? Piinlik kuulata sellist asja mu meelest.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Mis raju? Meil omal ajal polnudki sooja vett suurvõistlustel käies! Rääkimata veest! Viskasime tanklates Põldojaga jääkülma vett kaenla all ja sai hakkama küll. Ning nüüd lumehelbekestel läheb tervet vannitäit vett vaja? Piinlik kuulata sellist asja mu meelest.
              Mhm. No täpselt. Omal ajal Valgas eestikatel käies ööbisime Säde hotellis. Vesi oli nii külm, et käsi pestes tekkis brain freeze. A noh. Üldse hotellis ööbimine vist juba liiga pehmo.

              Kommentaar






                Aga võib-olla oligi nii mõeldud, kust ma tean

                Kommentaar


                  See polnud spordiportaali apsakas või mis sa mõtlesid?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Ma mõtlen ikka seda kirjaviga mis Pahvil on teksti jäänud. Õige peaks olema ikkagi "kakas naised", mitte "kakas naist".

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lenc Vaata postitust
                      Ma mõtlen ikka seda kirjaviga mis Pahvil on teksti jäänud. Õige peaks olema ikkagi "kakas naised", mitte "kakas naist".
                      Aa, sry
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Saksamaa meedias kirjutati sakslaste ja eestlaste jalgpalli EM-valikmängu eel, et külaliste jaoks saab see mäng olema jalutuskäik pargis. Lõpuks asjad päris nii libedalt ei läinud, kuid kodumaale sõideti tagasi siiski 3:0 võiduga.


                        Roberth Huth on endine Chelsea väravavaht plapla... okei sa paned positsiooniga mööda..., aga see määratlus võiks olla ka asjalikum ja ikkagi liigitada ta Leicesteri mängijaks, sest sealt ta nimi kõlama jäi. Onupojapoliitikaga saadakse sinna tööle ja siis kirjutatakse esimest ettejuhtuvat kontrollimata sousti kokku ja saadakse raha...

                        Kommentaar


                          Ei ole otseselt apsakas, lihtsalt lõbus.



                          Aga, et teemat mitte sisustada, siis artiklis jääb silma, et sakslaste esimene värav on mingil põhjusel Reusile märgitud. https://soccernet.ee/artikkel/eesti-...-sammu-poolaja

                          Kuigi ega ma ise mängu ei näinud, äkki tõesti olid paljad poisid väljakul ja Reus tegi 1-0.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Epic Vaata postitust
                            Aga, et teemat mitte sisustada, siis artiklis jääb silma, et sakslaste esimene värav on mingil põhjusel Reusile märgitud. https://soccernet.ee/artikkel/eesti-...-sammu-poolaja

                            Kuigi ega ma ise mängu ei näinud, äkki tõesti olid paljad poisid väljakul ja Reus tegi 1-0.
                            Gündogan lõi vastu Reusi jalga, tema rikošetist põrkas sisse. Ründava meeskonna põrgete puhul märgitakse viimane ründaja värava autoriks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                              Gündogan lõi vastu Reusi jalga, tema rikošetist põrkas sisse. Ründava meeskonna põrgete puhul märgitakse viimane ründaja värava autoriks.
                              Ametlikult sai Gündo ikka 2 väravat.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Ametlikult sai Gündo ikka 2 väravat.
                                https://www.uefa.com/printoutfiles/c...2026121_fr.pdf
                                nende korrektsioonidega läheb päev-kaks aega. näiteks ARM-ITA pdf ütleb, et Belotti lõi Itaalia kolmanda, aga uutes artiklites on sama värav Airapetyan 80 (og).
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X