320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Spordiportaalide apsakad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Sorri, ei taipa. Kas mingi mängija on valesse võistkonda paigutatud?
    Pierre Jallow tõi võitjatele...
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      #77
      Sportnet MM-itab:

      1998 MM-il ja 2000. aasta MM-il oli Filipović Jugoslaavia koondise abitreener.

      Kommentaar


        #78
        Tänane Postimees teatab, et Marsil asutakse maad kaevama! Peab ikka pikk labidas olema.

        Artikli pealkiri: Marsil tuleb labidas maase lüüa.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Tänane Postimees teatab, et Marsil asutakse maad kaevama! Peab ikka pikk labidas olema.

          Artikli pealkiri: Marsil tuleb labidas maase lüüa.
          http://www.postimees.ee/030207/esileht/ak/242827.php
          See teema on spordiportaalid apsakad, aga seda, kas postimees.ee on ka spordiportaalid, seda peab küll kohtukulli ees ja käsi jalgpallipiiblil tõestama!

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas lennat Vaata postitust
            See teema on spordiportaalid apsakad, aga seda, kas postimees.ee on ka spordiportaalid, seda peab küll kohtukulli ees ja käsi jalgpallipiiblil tõestama!
            Seda ma kartsingi, et kohe tuleb kuri adminn ja likvideerib selle valepostituse, aga ei leidnud kusklit teemat mittespordiportaalide apsakad. Õnneks PM reklaamib end muuhulgas ka värskete spordiuudiste leidmise kohaga. See tähendab, et päris mööda ikka ei olnud.

            Kommentaar


              #81
              Kuigi mina aru ei saa, kus selles artiklis apsakas oli... Pealkirjas lihtsalt metafoori kasutatud.
              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

              RocknRolla (2008)

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                Kuigi mina aru ei saa, kus selles artiklis apsakas oli... Pealkirjas lihtsalt metafoori kasutatud.
                Ja loe siis esimest lauset siit:
                Kui Marsil on säilinud bakteriaalset elu, võib see asuda mitme meetri sügavusel maapinnas ehk väljaspool seniste uurimisrobotite nägemisulatust.

                Asi on selles, et nagu kuu peal ei ole maapinnast, siis loogiliselt ei ole seda ka marsil.

                Olgu mis on, aga marsil ikkagi maapinda ei tohiks olla.

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Ja loe siis esimest lauset siit:
                  Kui Marsil on säilinud bakteriaalset elu, võib see asuda mitme meetri sügavusel maapinnas ehk väljaspool seniste uurimisrobotite nägemisulatust.

                  Asi on selles, et nagu kuu peal ei ole maapinnast, siis loogiliselt ei ole seda ka marsil.

                  Olgu mis on, aga marsil ikkagi maapinda ei tohiks olla.
                  sõbralik soovitus sulle, ära täna enam peale võta!
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    #84
                    oleks see suure emmiga siis küll.

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas amority Vaata postitust
                      oleks see suure emmiga siis küll.
                      Tahad öelda, et tal on väike emm?

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Tänane Postimees teatab, et Marsil asutakse maad kaevama! Peab ikka pikk labidas olema.

                        Artikli pealkiri: Marsil tuleb labidas maase lüüa.
                        http://www.postimees.ee/030207/esileht/ak/242827.php
                        no Maad Marsil v6i Kuul ei ole, aga mingi pinnas on ikka

                        mulle meeldib hoopis sportneti uudis sellest, kuidas Boro Arsenaliga (1)punkti poolitas....ei poolitanud isegi kolme punkti, siis oleks kumbki poolteist saanud
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          #87
                          Kellel olid siin võimed teemade pealkirju muuta? Võiks parandada minu kirjavea...spordiportaalide apsakad oleks veits normim.

                          Kommentaar


                            #88
                            See võime on sul endal ka täiesti olemas. Teema esimese posti juures Edit ja siis Go Advanced, sealt alt saad mh ka teema pealkirja muuta.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas mart44 Vaata postitust
                              Kellel olid siin võimed teemade pealkirju muuta? Võiks parandada minu kirjavea...spordiportaalide apsakad oleks veits normim.
                              Tõesti hämmastav, et otsime siin teiste vigu, aga teema vigast pealkirja ei märka mitte keegi! Alles algataja lõpuks märkab.

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Tõesti hämmastav, et otsime siin teiste vigu, aga teema vigast pealkirja ei märka mitte keegi! Alles algataja lõpuks märkab.
                                Loe, palun, minu eilne postitus, millele sa vastasid, veelkord läbi. Täht-tähelt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X