320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Spordiportaalide apsakad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Once a Gooner, always a Gooner

    Kommentaar


      "Korvpalli Eesti meistriliiga poolfinaalis jõudnud Rakvere Piimameister Otto peatreener Indrek Ruut tunnistas pärast veerandfinaalseeria neljandas mängus TTÜ üle saadud võitu, et ootas pikemat seeriat."

      Korvpalli Eesti meistriliiga poolfinaalis jõudnud Rakvere Piimameister Otto peatreener Indrek Ruut tunnistas pärast veerandfinaalseeria neljandas mängus TTÜ üle saadud võitu, et ootas pikemat seeriat.


      Kõigepealt on tegu üldiselt ekstreemselt sisuka artikliga ja siis veel selline pärl ka. Ilmselt need reisisaatjad, kes tööta on jäänud hakkasid Postimehes nüüd spordiajakirjanikeks .

      Kommentaar


        Hala Madrid !

        Kommentaar


          EPL: "Frank Lampardi ja Rafinha filigraansetele söötudele järgnes Didier Drogba meisterlik tabamus."

          Which Rafinha?
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            guardian on purjus.


            Kommentaar


              hehe. samas mbm's on teemaks see: http://www.classicfootballshirts.co....rt-1-poom.html

              3.29pm: William Holmden has been in touch about that Estonia kit: "Looking at that link of the Estonia shirt makes me sad - it's fantastic and joyful; the kits we have today are so bland and 'tasteful'. Should we resign ourselves to the fact that we will never again see a kit like the insanely designed Norwich strip of 1992-4?" Fantastic and joyful? Really?

              Minute-by-minute report:Newcastle hammered Stoke, Wigan lost to Fulham and Coventry got relegated on a busy day of football

              Kommentaar


                USA jalgpalli profiliigas MLS New York Red Bullsi meeskonnas mängiv Joel Lindpere alustas kohtumist varumeeste pingilt, kui Bulls kaotas 1:4 DC Unitedile.


                Vaimuannetelt tublimad oskavad juba lingist selle Postimehe artikli pealkirja välja lugeda. Aga kas tundub ainult mulle, või on väljend: "Lindpere alustas vahetusest", küllaltki debiilne. Seda väljendit kuidagi tõlgendades võib tõesti jõuda arusaamale, et Lindpere jaoks algas mäng vahetusest väljakule tulemisega. Aga kurat, üldiselt nii ei kirjutata. "Alustas" käib ju pigem mängu enese alguse kohta: nt. Lindpere alustas mängu pingilt. Või kui on soov ilmtingimata vahetuse-sõna kasutada, siis: Lindpere sekkus vahetusest. Mida kuradit on "vahetusest alustamine"?? Putkaaa küll, kas siuksed lõpetavad mingid kõrgkoolid diplomiga?

                EDIT: avastasin, et artikli kirjutas naissoost isik. Sel puhul võib talle tagasihoidlike vaimsete võimete eest andeks anda andeks, ta pole süüdi, et ta on naine.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Homie Vaata postitust
                  http://sport.postimees.ee/817144/vid...suure-kaotuse/

                  EDIT: avastasin, et artikli kirjutas naissoost isik. Sel puhul võib talle tagasihoidlike vaimsete võimete eest andeks anda andeks, ta pole süüdi, et ta on naine.
                  Ära nii ütle. Postimehes on Maarja Värv näiteks produtseerinud mitmeid jalkateemalisi tükke, mis on oma sisult ja ülesehituselt Kalvetist kordi üle... See sinu viidatud tüki autor on küll mingi täitsa uus tegelinski seal, esimest korda märkasin sellist nime PMO Spordi artikli all...

                  Ja muide, praegu vaatasin PM sporditoimetuse koosseisu. Kui nüüd Kalvet ennast kätte ei võta, siis varsti pole Postimehest isegi mitte praegusel või eelneval (loe: sital) tasemel artikleid jalkast lugeda, ta on seal suht viimaseks mohikaanlaseks jäänud, kellelt jalkateemal midagi oodata võiks. Düsgraafikust Lomp on sealt ammu kadunud, tissi-tussi-okse-mees Kalvik teeb nüüd savimeediat TTV-s, Pahv vihkab jalkat täiesti kirglikult, see pole enam mingi saladus... Mitte et ma Lompi ja Kalvikut taga nutaks, püha kurat, ei, mitte mingil juhul. Aga... Jäämegi Värvi-tüdruku peale lootma nüüd?

                  Nukker. Jumal olgu tänatud Järvela ja Vaheri eest, õnneks on ka ERR-s olemas pärlmees Tiisler ja jalkahaige Kaljuveer, vabariigi mõttetumas päevalehes on meil Dannar (miks, Dannar, miks?), taevale tänu; Delfis Jurtšenko ja noh, Leheste kah... Aga vabariigi suurimas päevalehes ei olegi praeguse seisuga inimest, kes sisuliselt jalgpalli jagaks ja kaineid, mõtestatud tükke produtseerida suudaks... Kõik on ühe õblukese naisterahva õlule jäetud. Osa Pahvi poliitikast?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                    Ära nii ütle. Postimehes on Maarja Värv näiteks produtseerinud mitmeid jalkateemalisi tükke, mis on oma sisult ja ülesehituselt Kalvetist kordi üle... See sinu viidatud tüki autor on küll mingi täitsa uus tegelinski seal, esimest korda märkasin sellist nime PMO Spordi artikli all...

                    Ja muide, praegu vaatasin PM sporditoimetuse koosseisu. Kui nüüd Kalvet ennast kätte ei võta, siis varsti pole Postimehest isegi mitte praegusel või eelneval (loe: sital) tasemel artikleid jalkast lugeda, ta on seal suht viimaseks mohikaanlaseks jäänud, kellelt jalkateemal midagi oodata võiks. Düsgraafikust Lomp on sealt ammu kadunud, tissi-tussi-okse-mees Kalvik teeb nüüd savimeediat TTV-s, Pahv vihkab jalkat täiesti kirglikult, see pole enam mingi saladus... Mitte et ma Lompi ja Kalvikut taga nutaks, püha kurat, ei, mitte mingil juhul. Aga... Jäämegi Värvi-tüdruku peale lootma nüüd?

                    Nukker. Jumal olgu tänatud Järvela ja Vaheri eest, õnneks on ka ERR-s olemas pärlmees Tiisler ja jalkahaige Kaljuveer, vabariigi mõttetumas päevalehes on meil Dannar (miks, Dannar, miks?), taevale tänu; Delfis Jurtšenko ja noh, Leheste kah... Aga vabariigi suurimas päevalehes ei olegi praeguse seisuga inimest, kes sisuliselt jalgpalli jagaks ja kaineid, mõtestatud tükke produtseerida suudaks... Kõik on ühe õblukese naisterahva õlule jäetud. Osa Pahvi poliitikast?
                    Eesti mõttetumas päevalehes on minul isiklikult piisavalt aega selliseid lugusid teha ja välismaal neid ka tegemas käia. Postimehes peaksin ma näiteks kirjutama tissi-tussi-uudiseid, millest ma Päevalehes undki ei näe. Ja kui ma olen õigesti aru saanud, siis Postimehes on keskmine välismaal käimine võistluse kajastamine ja selliseid Ojamaa või Kaljuga Soomes lugusid neil väga teha ei lasta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Eesti mõttetumas päevalehes on minul isiklikult piisavalt aega selliseid lugusid teha ja välismaal neid ka tegemas käia. Postimehes peaksin ma näiteks kirjutama tissi-tussi-uudiseid, millest ma Päevalehes undki ei näe. Ja kui ma olen õigesti aru saanud, siis Postimehes on keskmine välismaal käimine võistluse kajastamine ja selliseid Ojamaa või Kaljuga Soomes lugusid neil väga teha ei lasta.
                      Irriteerisin irriteerimise pärast, Dannar, sa said sellest ju aru
                      Kõik on selge ja arusaadav ja olgu öeldud, et need harvad korrad aastas, kui ma EPL-i ostan, on 99% spordikülgede ja sinu lugude pärast (sest EPL e-versioon sakib biig fätti danki dikki minumeelest). Ja jumala eest, niikaua, kui sul lastakse rahumeeli selliseid tükke seal edasi treida, siis rõemustab see minu vana südant!

                      EDIT: lihtsalt tundub, et sinu ponnistused vääriksid märksa laiemat hulka lugijaid kui EPL võimaldab. Praegu just tegin eksperimendi ja helistasin 10-le suvalisele numbrile oma telefoniraamatust ja küsisin "Millal sa viimati Päevalehte lugesid?" MITTE ÜKSKI ei suutnud meenutada... See on kurb. Kes teab, see teab ja see loeb, aga...

                      Kommentaar


                        Njah, nii poliitilise kui muu korrektsuse huvides, siis ega ma naistest tegelikult nii ei arva, nagu ma ennist end väljendasin. Hommikul vastselt ärgates olnud, kasutasin pahasena sellist stampsuhtumist.
                        Spetsiifilisse arutellu ajalehtede-ajakirjanike teemal ei ole mul jaksu laskuda, kuid isiklik arvamus on, et PM käib igal aastal libeda liuga ikka põhja poole.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                          Aga vabariigi suurimas päevalehes ei olegi praeguse seisuga inimest, kes sisuliselt jalgpalli jagaks ja kaineid, mõtestatud tükke produtseerida suudaks... Kõik on ühe õblukese naisterahva õlule jäetud. Osa Pahvi poliitikast?
                          Ma ei tea, kui suur saladus see on, kuid Postimehe spordiosakonnas peaks töötama üks selle foorumi suuremaid (ja küsitluste andmetel mõistlikumaid/targemaid) kirjatsurasid. Ehk võiks nagu eeldada, et talle jalgpall natuke meeldib, kuigi pole muidugi välistatud, et siin kirjutamine on talle nö habeme tekitamiseks ja osa Pahvi salaplaanist, mida ta hakkas juba aastaid tagasi oskuslikult meisterdama.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Ma ei tea mitte midagi ei Pahvi salaplaanist (peale selle, et spordil ja elukahekümneneljal ei ole mitte mingit sisulist vahet, sest klikk müüb ja raha ei haise) ega ka saladuslikust postimeesspioonist foorumis midagi. Aga ma loen Postimeest ja näen, et seal ei ole jalgpalli isegi mitte neljandikku sellest (ja sellisel tasemel) nagu ÕL-s Järvela ja Vaher produtseerivad: Meistriliigast regulaarsed ülevaated; intrigeerivamate situatsioonide puhul pikad ja sisukad lood; Ugri Ässad - jne jne jne.

                            Kommentaar


                              Ma arvan ka, et Postimees ei saa spordi osas Õhtulehele kuidagi vastu, kuigi Martin seda igati tõestada püüab. Ei jalka, ega muude spordilugudega. EPL oma digiversiooniga on hoopis omaette ooper, sisult ehk heagi, aga tehniliselt jama. Liiga palju ajast ees ehk.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas optiums Vaata postitust
                                Ma arvan ka, et Postimees ei saa spordi osas Õhtulehele kuidagi vastu, kuigi Martin seda igati tõestada püüab.
                                Võiks paluda konkreetset tsitaati, kus ma midagi taolist tõestasin, kuid see oleks lootusetu palve. Juhtisin lihtsalt ühe isiku tähelepanu väärarvamusele, et Postimehes kirjutab jalgpallist ehk vaid üks õbluke naisterahvas. Vabandust, enam ei sega.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X