320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Adblock Plus ja firefox.
    Kuid telefoniga ei saa ikka

    Kommentaar


      Telefoniga ei oska aidata. Minu vana nokia nii edev pole, et oskab veebilehti sirvida.

      Kommentaar


        Telefoni jaoks on foorumil Lightweight Mobile skinn. Ühegi reklaamita. Palun

        Kommentaar


          Algselt postitas Undi Vaata postitust
          Telefoni jaoks on foorumil Lightweight Mobile skinn. Ühegi reklaamita. Palun
          Ütleme nii et see ei kannata eriti kriitikat, aga kuna mobiili ekraanil on reklaam ees, siis ei saa ka skinni muuta.

          Kommentaar


            reklaami eest ära ei saa? Kasvõi reklaamile vajutades?

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              reklaami eest ära ei saa? Kasvõi reklaamile vajutades?
              Ei saa jah. Ristikesele vajutades ei juhtu midagi, reklaamile klikkides läheb reklaami lehele. Foorumis ei saa midagi teha/näha.

              Kommentaar


                reklaam uue aknas ei avane? seda seadistada ei saa?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  reklaam uue aknas ei avane? seda seadistada ei saa?
                  Enamasti küll jah kui mitte alati, aga reklaam peale seda ei sulgu. Preagu reklaamile klikkides ei tule brauser selle avamisega toime/telefon paneb pange ning sulgeb üldse veebi.

                  Kommentaar


                    Sa pole maininud, mis telefoni kasutad (õigemini op.süsteemi). Igal normaalsel telefonibrauseril saab määrata, et flash objekte ei laadita üldse või nö. on demand

                    Kommentaar


                      Nokia ja mul pole aimugi mis op süsteem (polegi äkki?). Flash playerit anyway pole, aga neid reklaame näitab pmts kõiki. Hüpikaknad on keelatud. On veel võimalik keelata Java-/ECMA-skript (mis see teeb?), aga pilte ja mediaplayervideosid ja muud taolist tahaks ma ikkagi näha.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                        Reklaamitulu on Soccerneti ainus sissetulukuallikas. Soccerneti toimetajad ei kasuta reklaamikõrvaldajaid. Kui tahad Soccernetti aidata, siis ära Sina ka kasuta.
                        Mind küll need reklaamid ei sega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                          Reklaamitulu on Soccerneti ainus sissetulukuallikas. Soccerneti toimetajad ei kasuta reklaamikõrvaldajaid. Kui tahad Soccernetti aidata, siis ära Sina ka kasuta.
                          Kui korjandusi tehakse, siis juhuslikult unustatake reklaamitulu ära.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dnb Vaata postitust
                            Kui korjandusi tehakse, siis juhuslikult unustatake reklaamitulu ära.
                            Äkki sa järgmine kord lähed ja küsid vanematelt või kelleltki raha ning annad enda panuse, sest selles nimekirjas sind küll pole?
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Äkki sa järgmine kord lähed ja küsid vanematelt või kelleltki raha ning annad enda panuse, sest selles nimekirjas sind küll pole?
                              Kui ma oleksin annetand, kas siis reklaame poleks? Ei usu. Ja vajaminev raha saadi kokku.

                              Palju sa siis oma siinoldud 10 aasta jooksul annetand oled? Siis teaksin palju oma 1 aasta peale peaksin annetama.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dnb Vaata postitust
                                Kui korjandusi tehakse, siis juhuslikult unustatake reklaamitulu ära.
                                Algselt postitas dnb Vaata postitust
                                Kui ma oleksin annetand, kas siis reklaame poleks? Ei usu.
                                Kas sulle endale tundub see mõttekäik mingilgi määral loogiline?
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X