320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks on foorum väljavenitatud ja sellises jubedas pruunis värvigammas? Kas kuidagi saab endiseks keerata?
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Miks on foorum väljavenitatud ja sellises jubedas pruunis värvigammas? Kas kuidagi saab endiseks keerata?
      Millest sa räägid?
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Miks on foorum väljavenitatud ja sellises jubedas pruunis värvigammas? Kas kuidagi saab endiseks keerata?
        Pruunsärklased tegid.
        Aga tõsiselt vastates, mul on ka kõik korras.

        Kommentaar


          Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
          Pruunsärklased tegid.
          Aga tõsiselt vastates, mul on ka kõik korras.
          Kurat teab, mis mul seal tööarvutis toimus. Kodus kõik endine, jumalad olgu tänatud.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Mobiilivaatesse tõenäoliselt visanud. Mul tegi korra sarnase triki. Väljalogimine ja brauseri restart aitasid.
            Mul on liiv ja sul on savi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Udupasun Vaata postitust
              Mobiilivaatesse tõenäoliselt visanud. Mul tegi korra sarnase triki. Väljalogimine ja brauseri restart aitasid.
              Välja- ja sisselogimine aitas jah. Väga imelik oli see kollakas-pruunikas foorum.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar




                Kas ma pole seda varem märganud või on tegemist mingisuguse uue huvitava arendusega?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust


                  Kas ma pole seda varem märganud või on tegemist mingisuguse uue huvitava arendusega?
                  Ehk siis praegu saab teemasid Facebookis laikida?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    sattusin äsja aasta auhindade postitust tehes sellise nähtuse peale, kus oli all kiri, a la "postitus läheb üles peale seda kui mode selle heaks on kiitnud". mis värk sellega on?
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                      sattusin äsja aasta auhindade postitust tehes sellise nähtuse peale, kus oli all kiri, a la "postitus läheb üles peale seda kui mode selle heaks on kiitnud". mis värk sellega on?
                      Puusalt. Tegemist on erilise isendiga, kelle panust tuleb mõnikord eraldi hinnata.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                        sattusin äsja aasta auhindade postitust tehes sellise nähtuse peale, kus oli all kiri, a la "postitus läheb üles peale seda kui mode selle heaks on kiitnud". mis värk sellega on?
                        Spämmifiltrid peavad aegajalt inimesi robotiteks ja postituste manuaalne heakskiit võib päris kaua aega võtta, sest kõigepealt tuleb neid kellelgi märgata. Kõige kiirem viis modede tähelepanu saada olekski näiteks siin teemas teada anda, kui nii on juhtunud.

                        Kui me siin hiljuti spämmi sisse ära uppumas olime, siis wiiner tegi natuke tsikibrikit. Botid kadusid, aga modereerimist ootavaid poste on rohkem. Mingil määral on see seos paratamatu.

                        Kommentaar


                          selvä peli. hea, et tsensuurist läbi pressisin.
                          ilusat lõppu,
                          hm robocop.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            kas keegi saaks üle korrata, kuidas saab postitusse suuremõõtmelise pildi panna?
                            sooviks muudatust minu postitusse panustamise alafoorumis MÖLA, kus väike pilt - kuna editeerimine on keelatud kasutajatel seal, siis kas saab keegi mode ühtlasi normaalsuurusesse pildi panna?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              kas keegi saaks üle korrata, kuidas saab postitusse suuremõõtmelise pildi panna?
                              sooviks muudatust minu postitusse panustamise alafoorumis MÖLA, kus väike pilt - kuna editeerimine on keelatud kasutajatel seal, siis kas saab keegi mode ühtlasi normaalsuurusesse pildi panna?
                              Sa lisasid selle attachmendina, aga suure pildi nägemiseks tuleb see lisada olemasoleva URLiga:

                              Isert Image (see pildiga ikoon)
                              -> From URL (sisesta pildi aadress)
                              -> "Retrieve remote file and reference locally" eest linnuke ära
                              -> OK ja voilà

                              Kommentaar


                                Oleks kah tore Premium Liiga sektsioonis tsensuurist läbi saada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X