320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uus foorum

    Viimaks on teie ees uue tarkvaraga Soccernet.ee foorum!

    Kuigi palju on veel pooleli, otsustasime foorumi siiski juba praegu avalikuks teha, kuna kindlasti on paljudele pühendunud foorumikasutajatele tähtis, et meie suhtluskeskkond võimalikult kiiresti taas online saaks.

    Seoses kiire tegutsemisega palume ka mõistvat suhtumist rohkete keelevigade ja muu poolelioleva suhtes.

    Kahjuks ei õnnestunud uude foorumisse transportida vanu privaatteateid, kuid nendele saab ligi, kui siseneda vanasse foorumikeskkonda aadressiga http://vana-foorum.soccernet.ee. Sisenemiseks vajalik kasutajanimi ja salasõna on endine.

    Praeguseks hetkeks ei ole me veel jõudnud taastada ka nn. custom-avataride sektsiooni. Kuni sinnamaani jõuame, kasutage tüüpavatare, mida peaks nüüd endisest veidi rohkem olema.

    Seadistamata on ka moderaatorid ja OFF-topicu püsivad teemad on hetkel ülejäänutega koos.

    KKK on veel tõlkimata - loodame inimeste keeleoskusele

    Otsing on hetkel pooliku funktsionaalsusega. Teisipäeva jooksul saab asi korda!

    Ootame vastukaja ning soovime uue ning võimsama funktsionaalsusega foorumis mõnusat suhtlemist.

    Soccernet.ee tiim.
    Last edited by wiiner; 12.09.06, 08:50.

    #2
    Jube kirjuks võttis...
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      #3
      igasugused pollid on ka valed
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        #4
        väga harjumatu
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          #5
          Ofkoors on harjumatu, samas sai natuke ringi kolatud ja asjad näikse toimivat esmapilgul suhtkoht loogiliselt. Ainult et enamik avatare on hetkel igavesed lahmakad. Muidu toore asja kohta täitsa ok, eks aja jooksul tulevad probleemid välja ka.
          Ja kui mingite tõlkeasjadega on veel abi vaja, siis karjuge.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            #6
            igathes minu Standard Liege avatar on selle makeover'iga kadunud? Kas saaks tagsi?(A)
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              #7
              Võiks veel äärtele frame'd panna...et foorum poleks äärest ääreni....hetkel tundub kuidagi hiigel suur

              Kommentaar


                #8
                Oi oi kui harjumatu
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  #9
                  Uued nupud

                  Ahjaa, kuna kõik nupud on hetkel ingliskeelsed, siis üleskutse meie foorumit külastavatele kujundusandega kasutajatele: kes viitsiks anda oma panuse uue keskkonna eestindamisse?

                  Sama kehtib ka näiteks uute skinnide jms kohta.
                  Last edited by wiiner; 12.09.06, 08:51.

                  Kommentaar


                    #10
                    Midagi jah seal PM-kastis toimub:

                    Sissetulnud sõnumid on 0 sõnumit.
                    Sul on hetkel 50 lubatud sõnumist 157
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      #11
                      Mulle meeldib. VBulletin on mu lemmik foorumi tarkvara, by faaar

                      Kommentaar


                        #12
                        Mnjah, loodan, et tuleb parem skinn siia vastasel juhul teeme 5 sammu tagasi ja hakkame uusi kasutajaid tõrjuma ja jumal teab mis vanadest üldse saab.

                        Kuraditel on näiteks selline skinn: http://www.kurat.ee/foorum/index.php või õigemini üks mitmetest. Hea, kui siin saaks valida samuti endale sobilikku, preagune on.. liiga suur.. tähed on suured jne. Asi peaks kompaktsem olema.
                        Monkey Spordi uus koduleht & blogi käsikäes www.monkey.ee : Hummel & Joma jalgpallivormid, varustus etc.! www.hummel.ee
                        Monkey @ Twitter

                        Kommentaar


                          #13
                          Puhh. Esialgu tundub hirmus, aga eks pikapeale harjub. Võib-olla.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #14
                            Amority palus edasi öelda, et ta ei saa enam postitada.
                            Monkey Spordi uus koduleht & blogi käsikäes www.monkey.ee : Hummel & Joma jalgpallivormid, varustus etc.! www.hummel.ee
                            Monkey @ Twitter

                            Kommentaar


                              #15
                              Ma ei tea, kas viga on minus või foorumis või veel kuskil, aga mul ei märgi teemasid loetuks. Kas ma teen midagi valesti?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X