320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    äää, et oskab keegi äki seletada, et miks seal "hetkel aktiivsed kasutajad" loetelus osadel nimedel on see * juures... näiteks Jesperil... kellel tegelikult * ei ole...? mõned nimed on sellised veel... müstika

    Kommentaar


      Algselt postitas taku* Vaata postitust
      äää, et oskab keegi äki seletada, et miks seal "hetkel aktiivsed kasutajad" loetelus osadel nimedel on see * juures... näiteks Jesperil... kellel tegelikult * ei ole...? mõned nimed on sellised veel... müstika
      Kuule tiku, tõmba ennast põlema :näideldudsolvumine:
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        skindu ka tärnivend ma vaatan. Huvitav. Modereerin.

        Aga muidu, esialgu tundub see uus asi küll väga harjumatu. Ehk aeg teeb oma töö...

        Kuid see, et ma Brightoni avatari leida ei suuda, on küll andestamatu suisa. Ehk on aeg stiilimuutuseks? Irve.

        Kommentaar


          linnuke pantud ka sinna aga ikka ei ole

          Kommentaar


            See tärni probleem on paradoksaalne. Need, kel Invisible mode kastis linnuke märgitakse hoopistükkis eraldi tärniga ära. Seda näitas minu lihtne eksperiment.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              ja neid on ikka näha

              Kommentaar


                Need teemakastide vahelised jooned võiksid olla siiski mustad või midagi. Valge on jama...
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  kui foorumi stiiliks on valitud tvb curves siis läheb Soccernet.ee logol klikates foorumisse mitte pealehele soccernet.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    Need teemakastide vahelised jooned võiksid olla siiski mustad või midagi. Valge on jama...
                    Sa võiks ise must olla vmt...
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ek Vaata postitust
                      kui foorumi stiiliks on valitud tvb curves siis läheb Soccernet.ee logol klikates foorumisse mitte pealehele soccernet.ee
                      Korras. Aitäh

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Kuule tiku, tõmba ennast põlema :näideldudsolvumine:
                        ära nüüd ärritu igatahes ma olen pettunud... ma tahaks ainus tärniga pervo olla

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                          Sa võiks ise must olla vmt...
                          Ei mõista. Sa minust ikka said aru? Teemakastide vaheliste joonte all mõtlen neid piirjooni, mis ümbritsevad teemasid. Mitte poste.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Millisel alusel näiteks Jasperil on nime all Little Italy, takul ja ek'il kõrsik, scooter on andekas disainer, eston on alistamatu lõvi jne. Korra avaldasin soovi oma nime alla saada Kosmopoliitne silgutünn, aga ei midagist?
                            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                            Kommentaar


                              Täpselt! Mina tahan olla Space Monkey! changeitchangeitchangeitchangeit
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Ja mina "Kuradite Liige"
                                Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X