320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Kas viga minus, et ühtegi avatari ei näe?
    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

    Kommentaar


      #32
      selle pead ise seadete alt ära muutma, et näitaks sinu ja teiste avatare. aga mul on probleeme privaatsõnumite saatmisega...
      “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

      Kommentaar


        #33
        Minul on mure, et avatari polnud näha ja, noh, tegin siis endale vana avatari tagasi, aga see kadus jälle peale väljalogimist ära. Kas ma pean iga kord sisse logides avatari tegema? Paljudel foorumlastel ma ei näinud ka nende harjunud avatare. Küll leidsin vanade postituste osas topeltpostitusi. Mõnuaineid ja ka alkoholi ei ole tarvitanud, aga mis värk on?

        Avatariga sain hakkama, kellaaja õigeks, isiklikud seaded ka, aga mitte ei mäleta, et ma oleksin topelt postitusi teinud. Peaksin ma viimased ära kustutama?
        Last edited by lennat; 12.09.06, 10:04. Põhjus: foorumi seaded

        Kommentaar


          #34
          inetu disain vana oli parem kõvasti

          Kommentaar


            #35
            Lühidalt-Uus foorum on perses

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Ramm Vaata postitust
              Lühidalt-Uus foorum on perses
              imbu

              kenasti oli ju öeldud, et uus foorum on work in progress seisus. asjalikud postid siin aitaksid kaasa, et kõik normaliseeruks.

              muide, kas fc soccerneti teemadele saavad ikka ainult õigete volitustega inimesed ligi?

              Kommentaar


                #37
                Iga asjaga harjutakse. Iseasi kes ja mismoodi ning mis hinnaga. Äärmiselt hädavajalik oleks vähe kaasaegsem skinn koos kõigi oma elementidega. Mida suurem foorum, seda praktilisem peab see olema, praegune disain on vastuolus (vähemalt minu) põhimõtetega

                Kommentaar


                  #38
                  Või et sellised lood.. Selged pildid, et vägagi harjumatu teema, kirju värk. Kindlasti on parem ja mõnusam ja poole mugavam, aga hetkel siiski sahistaks vabalt vanades sussides edasi.
                  KKK, mis nende privaatsõnumitega on, hetkel kostab "Sissetulnud sõnumid on 0 sõnumit. Sul on hetkel 50 lubatud sõnumist 441." Ühtegi sõnumit näha pole, kasutades "Lae alla kõik privaatsõnumid kui" ütleb tark süsteem "You have no private messages to download." Mis ma sellest järeldan?
                  The other line moves faster.

                  Kommentaar


                    #39
                    Valdav osa vanadest postitustest on duubeldatud
                    Kristiine JK

                    Kommentaar


                      #40
                      Raix, järelda seda, et vastuse oma küsimusele saad selle teema esimesest postitusest

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Alari Vaata postitust
                        Valdav osa vanadest postitustest on duubeldatud
                        Seda nimetatakse echo'ks.

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                          Ma ei tea, kas viga on minus või foorumis või veel kuskil, aga mul ei märgi teemasid loetuks. Kas ma teen midagi valesti?
                          Sa pead pealehele liikuma teemelehe seest.

                          Soccernet.ee foorum > SOCCERNET > Soccernet.ee > Uus foorum

                          Ehk olles Soccernet alajaotuses, vajuta lingile Soccernet.ee foorum. Siis peaks korras olema.

                          Lisaks on npp päris all, mis peaks kõik korraga loetuks tegema.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Undi Vaata postitust
                            Raix, järelda seda, et vastuse oma küsimusele saad selle teema esimesest postitusest
                            Igati hea vihje! Ma olen tavaliselt hommikuti teravam!
                            The other line moves faster.

                            Kommentaar


                              #44
                              Jube harjumatu. Värvid on liiga teravad, võiks kuidagi hallikama värvi peale jääda, aga küll asi paraneb! Algus on vähemalt tehtud!

                              Kommentaar


                                #45
                                Avataride vaatamise saab kenasti kontrollpaneelist peale sättida. Topeltpostitused saavad likvideeritud kohe, kui otsingu korda saan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X