320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas dieter Vaata postitust
    maisaa sõnumitki saata, et miks mul FCSi alamfoorumi ligipääs ära võeti. ütleb, et You have reached your stored private message quota and can not send any further messages until space has been created.

    Samas mul pole ühtegi saadetud ega saadud sõnumit salvestatud.
    Proovi nüüd

    Kommentaar


      #62
      miks foorum minu allkirja ei näita?

      Edit: nüüd näitab
      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        #63
        Kurat, nagu valesse kohta oleks sattunud. A noh, hakkab siis harjuma.
        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Silver Vaata postitust
          Kuidagi liiga kirju on kohati - eks see ole harjumise asi. Samas igasugused mitte vajalikud asjad torkavad enne silma, kui foorumi postitused - teksti on väga raske kätte saada.

          Üks hea näide asub aadressi: www.juventuz.com/forum

          Mulle vähemalt meeldib, kas ka teistele.. See on juba eraldi küsimus!
          Olen sinuga täiesti nõus. See Juventuse foorum on samuti ilus.

          Kuid praeguse foorumi suur pluss ongi see, et seda saab muuta. Kuid alustuseks tuli andmebaas lihtsalt üle kanda.

          Nüüd algavad ilustustööd. Vähemalt mina olen asjadest niimoodi aru saanud.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #65
            Ma juhiks foorumi adminite tähelepanu sellistele skinnidele, mida saaks vist kohe ja kenasti kasutusse võtta:

            Blaze - http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=124671
            TvB Curves - http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=124516
            Epic - http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=122947

            Üldse annab neid leida siit: http://www.vbulletin.org/forum/forumdisplay.php?f=195

            Igatahes peaks järgmine kiirem samm olema just sellist skinnide lisamine.

            Edit: lisaks tundub õpetuste järgi, et skinnide lisamine on sisuliselt mõne minuti küsimus ehk väga lihtne.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #66
              Nüüd võiks ju selle off-topicu päriselt kaheksjaotamise ära teha, millest juba ammu juttu on olnud? Ajalikud teemad ja ülejäänud.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #67
                Mind isiklikult häirib see kiirvastuse osa seal all. Aga paraku tundub, et seda seadetest maha võtta pole võimalik . Muidu on tiptop.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                  Mind isiklikult häirib see kiirvastuse osa seal all. Aga paraku tundub, et seda seadetest maha võtta pole võimalik .
                  Tõepoolest. Kindlasti toob see kaasa lahmivaid ja läbimõtlemata postitusi.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    #69
                    Igal asjal on kaks poolt. Antud juhul on kiirpostitus palju mugavam. Ja, et lahmivaid postitusi vähem oleks, selleks on moderaatorid!

                    Kommentaar


                      #70
                      Üks küsimus asjatundjatele: milleks need teemareitingud vajalikud on? Ja mida nood näitavad?
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Üks küsimus asjatundjatele: milleks need teemareitingud vajalikud on? Ja mida nood näitavad?
                        Ütleb KKK:


                        Casting a vote for threads you view is entirely optional, but if you think that the thread is superb, you might rate it as a 5-star thread, or if you think that it's unspeakably dismal, you might choose to rate the thread with a single star.
                        Once enough votes have been cast for the thread rating, you may see a set of stars appear with the title of the thread in the thread listings. These stars reflect the average vote cast, and can allow you to quickly see which threads are worth reading if you are on a very busy forum with a lot of threads.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          #72
                          Selge. Ehk teisisõnu siis mõttetu nikerdus, mis teeb isegi silmipimestavalt keerulise üldpildi veel värvilisemaks.
                          Mis ma selle teadmisega ikka peale hakkan, et ManU teema "parim" on?
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            #73
                            Et teema algataja Yorro on osav?

                            Ei tegelikult huvitab, et kas kuskilt oma profiili alt näiteks oleks võimalik avatarid tagasi postituse kõrvale lükata? Kuidagi harjumatu on see kuidas nad mind sealt ülevalt vaatavad.

                            Kommentaar


                              #74
                              Tuleb kõvasti ümber harjuda. Yorroga olen nõus, et parem kui päis oli kõrval- nüüd on ka 10 postitusega lehekülg ilmatu pikk. Tigedaks teeb, et avataride valikut nii tugevasti on kärbitud ja praktiliselt vaid tippklubide omad jäänud- üks avatari mõte ju ongi massist eristumise võimalus. Ennustuse rubriigis leiad kohe oma viimase postituse üles ja tead, kas oled seda vooru juba ennustanud. Nüüd kummitab oht, et pead 4-5 sama avatariga postitust üle vaatama. Kiirvastuse kast võiks olla kõrgem- saaks korraga pilgu peale visata. Nüüd on üks postitus juba vähemalt 2 kastitäit(eriti ennustuste juures). Kui eespool viidatud spämmiohtu arvestada, saab modedel rohkem tööd olema(ntx Offtopicu ühest osast teise teemade tõstmine- kes tahab tunnistada, et tema loodud teema on mitteasjalik?
                              Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                              Kommentaar


                                #75
                                kust kurat te selle foorumi tooriku välja imesite? keegi vaegnägija soovitas?

                                vaadake kui minimaalne ja kena näiteks see siin on - http://www.saabnet.ee/foorum/index.php

                                Kommentaar

                                Working...
                                X