320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Käi perse Tofoa peal testitud - töötab.

    Väga bueno.

    Kommentaar


      Seda TÄNAN/MINEPERSSE asja välja lülitada ei saa?
      Täiesti tobe jubin... minge feissbuuki selle sitaga
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        mulle küll meeldib aint kui norima hakata siis võiks olla see asi nagu... noh need postitamise reeglid lehe allosas, pmts et saad kinni ja lahti vajutada...

        Kommentaar


          Nõustun zaz-iga, kuid "käi perse" nupu osas võrdleks pigem elu24, delfi ja muude selliste kvaliteetsaitidega, kus saab oma suva järgi ükskõik millele miinuseid lahmida. Kui õigesti mäletan, siis tänamise nupu esialgne idee vist oli, et nii saab vältida tühje "olen nõus" stiilis postitusi, aga praegune olukord ju ainult toodab läbu juurde - nkn hakkab varem või hiljem keegi kisama, et mis sulle ei meeldi minu jutt või ja mine ise perse. Imho oleks targem see narrus üldse ära koristada ja jätta siis ainult tänamise võimalus, kui osad ilma selleta kohe üldse ei saa.

          Ja kui ei ole võimalik, siis soovitaks väga tõsiselt kaaluda selle negatiivse vastukaja valiku ümbersõnastamist, kui soccernet tõepoolest ei soovi vabatahtlikult soccernet24-ks moonduda. Täielik esimese klassi huumor, kui keegi ütles "till" ja kõik naersid. Tuleb praegu uus huviline esmakordselt foorumisse ja loeb, et "kodanik x saatis selle postituse eest perse." Mis te ise arvate, kas on tõesti päriselt ka lahe/naljakas või?

          minu $0.02. saatke või perse, kui soovite.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            selle läbu tootmise osas pean veits nõustuma kahjuks, mõnesmõttes oleks hea, kui iga kasutaja saaks kuus vlba aint mingi 5 posti likeda ja 5 perse saata, siis jääks ära arutu lahmimine.

            e: vints, kle mis teema selle 5 sendiga on võimisagnes see väljend ka oli?

            Kommentaar


              Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
              e: vints, kle mis teema selle 5 sendiga on võimisagnes see väljend ka oli?
              http://en.wikipedia.org/wiki/My_two_cents_(idiom)
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Nõustun zaz-iga, kuid "käi perse" nupu osas võrdleks pigem elu24, delfi ja muude selliste kvaliteetsaitidega, kus saab oma suva järgi ükskõik millele miinuseid lahmida. Kui õigesti mäletan, siis tänamise nupu esialgne idee vist oli, et nii saab vältida tühje "olen nõus" stiilis postitusi, aga praegune olukord ju ainult toodab läbu juurde - nkn hakkab varem või hiljem keegi kisama, et mis sulle ei meeldi minu jutt või ja mine ise perse. Imho oleks targem see narrus üldse ära koristada ja jätta siis ainult tänamise võimalus, kui osad ilma selleta kohe üldse ei saa.

                Ja kui ei ole võimalik, siis soovitaks väga tõsiselt kaaluda selle negatiivse vastukaja valiku ümbersõnastamist, kui soccernet tõepoolest ei soovi vabatahtlikult soccernet24-ks moonduda. Täielik esimese klassi huumor, kui keegi ütles "till" ja kõik naersid. Tuleb praegu uus huviline esmakordselt foorumisse ja loeb, et "kodanik x saatis selle postituse eest perse." Mis te ise arvate, kas on tõesti päriselt ka lahe/naljakas või?

                minu $0.02. saatke või perse, kui soovite.
                Puhas kuld

                Kommentaar


                  "tänan/käi perse" nupud on väga head!



                  cheers!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Nõustun zaz-iga, kuid "käi perse" nupu osas võrdleks pigem elu24, delfi ja muude selliste kvaliteetsaitidega, kus saab oma suva järgi ükskõik millele miinuseid lahmida. Kui õigesti mäletan, siis tänamise nupu esialgne idee vist oli, et nii saab vältida tühje "olen nõus" stiilis postitusi, aga praegune olukord ju ainult toodab läbu juurde - nkn hakkab varem või hiljem keegi kisama, et mis sulle ei meeldi minu jutt või ja mine ise perse. Imho oleks targem see narrus üldse ära koristada ja jätta siis ainult tänamise võimalus, kui osad ilma selleta kohe üldse ei saa.

                    Ja kui ei ole võimalik, siis soovitaks väga tõsiselt kaaluda selle negatiivse vastukaja valiku ümbersõnastamist, kui soccernet tõepoolest ei soovi vabatahtlikult soccernet24-ks moonduda. Täielik esimese klassi huumor, kui keegi ütles "till" ja kõik naersid. Tuleb praegu uus huviline esmakordselt foorumisse ja loeb, et "kodanik x saatis selle postituse eest perse." Mis te ise arvate, kas on tõesti päriselt ka lahe/naljakas või?

                    minu $0.02. saatke või perse, kui soovite.
                    Jah, palun see. Ja kui võimalik, siis hea asi oleks ka võimalus see tagasiside riba enda jaoks ära peita. Kas mitte keegi tõesti ei saa natukenegi ilma facebookita elada?

                    Kommentaar


                      kokkkondiitervintsuga nõus, kuid kui neid nuppe ikkagi vajalikuks peetakse, siis kas ei saaks neid sellega seotud postitusse rohkem integreerida sarnaselt vasta/vasta tsitaadiga nuppudega?

                      ps.
                      DB39!

                      Kommentaar


                        Lamb Of God saatis selle postituse eest perse


                        Veits labane ei ole või

                        Nagu krdi Delhvi juba
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Mis see Tänan peaks tähendama nagu like? Ja Käi perse dislike? Ja miks seda üldse vaja oli?

                          Kommentaar


                            Tundub, et tänamise ja persesaatmise funktsionaalsus ei leidnud oma esialgsel kujul foorumlaste ühist heakskiitu. Muutsin need nupud praegu nähtamatuks ja panen nad tagasi siis, kui oleme leidnud üksmeele, milline peaks olema nuppude sõnastus ja paigutus nii, et enamik rahule jääks.

                            Ootan ettepanekuid.
                            Last edited by wiiner; 21.01.11, 09:31.

                            Kommentaar


                              siin võiks toimida selline süsteem, et ala kõigil on alguses 0 reputatsiooni vms punkti, kui ma tahan kellegi postitust perse saata või likeda siis läheb mul -1 punkti alati. Ja see kellele ma annan siis olenevalt kas annan ta postitusele like siis saab +1 punkti ja kui saadan perse siis -1 punkti. Ja samas võiks seadistada nii, et kui mõni kasutaja langeb teatud arvu, ntx -100 punktini siis järgneb automaat bänn. Siis lõppeks see nsama vabalt perse saatmise lahmimine kõigil ja võetaks tõsisemalt seda süsteemi.
                              Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                              Kommentaar


                                Kas see foorumiuuendus logib mind ise automaatselt pärast mingit aega välja, isegi siis kui mul leht lahti on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X