320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Kuidas ma Eesti koondislase asemel Kivimäe vanakeseks tagasi saaksin?
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #77
      seadeid muutes

      Kommentaar


        #78
        Mulle küll see uus kujundus ei meeldi, kõik on kuidagi liiga suur ja kirju.
        Enne oli palju parem. Milleks uuendust vaja oli :P

        Kommentaar


          #79
          sest vana foorum oli perses

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Ma juhiks foorumi adminite tähelepanu sellistele skinnidele, mida saaks vist kohe ja kenasti kasutusse võtta:

            Blaze - http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=124671
            TvB Curves - http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=124516
            Epic - http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=122947

            Üldse annab neid leida siit: http://www.vbulletin.org/forum/forumdisplay.php?f=195

            Igatahes peaks järgmine kiirem samm olema just sellist skinnide lisamine.

            Edit: lisaks tundub õpetuste järgi, et skinnide lisamine on sisuliselt mõne minuti küsimus ehk väga lihtne.
            Leida, ma korra leidsin, kuid ei ava kõike, alguses peab olema registreeritud ja seejärel muud probleemid. Nagu ma näen, on preagune foorum võimaluste ja lahenduste poolest sigakõva. Probleem on just disainis, sest parimaid lahendusi ei suuda enamasti tootjad ise pakkuda, vaid kasutajad ise. Sellise foorumitüübi laia levikut piirab selle license fee, kui näiteks phpBB on täiesti tasuta siis paljud disainikunnid (siinkohal tervitan proua Skutriinat) oma kätt seal harjutavad ja peaaegu alati leitakse endale ka sobiv skin. Näha saab neid siin: http://www.phpbb.com/styles/demo.php .phpBB iseenesest ei ole nii lahedaid võimalusi pakkuv keskkond kuid kasutajamugavuse ning selle selguse tõttu on ta äärmiselt vastuvõetav kõigile. Ma loodan väga, et me suudame ülikõva skinni siia tekitada.. Väga,väga loodan..

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas kusti2 Vaata postitust
              Mulle küll see uus kujundus ei meeldi, kõik on kuidagi liiga suur ja kirju.
              Enne oli palju parem. Milleks uuendust vaja oli :P
              Tegemist pole uue kujundusega, vaid täiesti uue foorumisüsteemiga. Kujundusega hakkavad ülemued nüüd tegelema ja see muutub kindlasti palju paremaks.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #82
                Täielik p*sk !
                IMO

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas symbio Vaata postitust
                  Täielik p*sk !
                  IMO
                  Väga konstruktiivne kriitika! Oskad ehk ehk rohkem kui kolme tähega selgitada miks?
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    #84
                    Mis puudutab seda kiirvastust, siis läbimõtlemata postituste arvu suurenemist ma väga ei kardagi. Neid tuleb nagunii, praegu tuleb lihtsalt üks klikk vähem teha. Pigem häiris see, et kui teemas viimase postituse juurde viiva nupu peale klikkan, siis hüppab esmajärjekorras see kuradi kiirvastuse aken näkku. Postitamise reeglid ja sarnased teemad saab seal all kenasti kokku tõmmata, aga kiirvastust paraku mitte.

                    Üldiselt tuleb nõustuda, liiga kirju on see värk. Loetud/lugemata teemade eristamine on võrreldes vana foorumiga kõvasti ebamugavamaks läinud. Aga loodame, et läheb paremaks. Uusi funktsionaalsusi loomulikult tervitan palavalt.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      #85
                      Tähendab , miks oli vaja muuta ? Kas midagi asjalikku peale selle (minu arvates) koleda välimuse muutus ? Ja üle-üldse, mis oli sellel (nüüdseks Meie seast lahkunud) vanal foorumil viga ?
                      Foorum näeb kuidagi väga odav välja nüüd.Ja see värv..see värv ei meeldi.
                      Kui mingit teksti tsiteerid, ei paista see nii hästi välja.

                      See on kõigest 2 minutiga tehtud kriitika.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                        Pigem häiris see, et kui teemas viimase postituse juurde viiva nupu peale klikkan, siis hüppab esmajärjekorras see kuradi kiirvastuse aken näkku. Postitamise reeglid ja sarnased teemad saab seal all kenasti kokku tõmmata, aga kiirvastust paraku mitte.
                        Kas ma olin pime või on adminnid siin ülikiired, kuid eelmist postitust tehes ei saanud ma kiirvastust veel kokku tõmmata, 5 minutit hiljem juba saan. Igatahes tänud!
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          #87
                          loodetavasti läheb see uus foorumisüsteem ikka asja ette. välimuse võiks ka kiiresti uuendatud saada. see vana oli imo kõige maitsekama ja stiilsema välimusega foorumis kuhu minu karvane käsi sattunud on. nüüd siukse nägemine oli küll vihane löök püksilukupiirkonda.


                          parema väljanägemise nimel!

                          PS: tahaks vanu legendaarseid emotsiooni-ikoone ka tagasi. : (
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            #88
                            Algselt postitas symbio Vaata postitust
                            Tähendab , miks oli vaja muuta ? Kas midagi asjalikku peale selle (minu arvates) koleda välimuse muutus ? Ja üle-üldse, mis oli sellel (nüüdseks Meie seast lahkunud) vanal foorumil viga ?
                            Foorum näeb kuidagi väga odav välja nüüd.Ja see värv..see värv ei meeldi.
                            Kui mingit teksti tsiteerid, ei paista see nii hästi välja.

                            See on kõigest 2 minutiga tehtud kriitika.
                            Miks? Sest eelmine versioon oli ajast ja arust, pidevalt buge täis.
                            Mis muutus? Otsingusüsteem on kordi täpsem, operatiivsem, saab leida konkreetset postitust. Uute postituste leidmine on kergem, uued postitused leiad kiiresti, ei pea erineva arvuti tagant kogu aeg sisse logima kui postitada tahad jne. See siis kõigelt minutiga tehtud kokkuvõte.
                            Mis värvilahendusse puutub, siis sellest on juba räägitud, küll tekivad valikuvõimalused.

                            Ma pole küll kõige õigem inimene muutustest rääkima aga mis seal ikka. Tänu ja edu tegijatele!

                            Ja Jyrka, see Uued postitused on kõige parem koht kus loetud/lugemata poste eristada
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                              PS: tahaks vanu legendaarseid emotsiooni-ikoone ka tagasi. : (
                              Kui kasutad mitte kiirvastuse postitamise vormi, vaid vajutad nupule, et teemale vastata, siis on emotikonid kenasti vasakul äärel ja nende all link "Lisaks", kus on kõik vanad ikoonid olemas

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                                Kui kasutad mitte kiirvastuse postitamise vormi, vaid vajutad nupule, et teemale vastata, siis on emotikonid kenasti vasakul äärel ja nende all link "Lisaks", kus on kõik vanad ikoonid olemas
                                wha? kus vasakul?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X