320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uus foorum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas amority Vaata postitust
    - foorumi ääred koomalemale
    - font väiksemaks
    - värve vähemaks
    Teise olemasoleva skiniga on need probleemid lahendatud. Mulle juba täitsa meeldib (aga lisage veel valikuid :P).
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Algselt postitas fitti Vaata postitust
      Teise olemasoleva skiniga on need probleemid lahendatud. Mulle juba täitsa meeldib (aga lisage veel valikuid :P).
      Kindlasti lisataksegi, kuid foorumipapid tahavad nüüd vast natukene puhata

      Eks seda mõttetut kriitikat on ka kuidagi palju olnud.

      Mina igatahes kiidaks.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Curvesi stiil on päris hea! Võiks default olla! Ise muutsin ära, mõnus!

        Kommentaar


          Algselt postitas Silver Vaata postitust
          Curvesi stiil on päris hea! Võiks default olla! Ise muutsin ära, mõnus!
          Jah aga pealehel olevad ikoonid võiks olla jalgpalli teemaline siis oleks pro!
          Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

          Kommentaar


            On võimalik oma postitusi kuidagi kustutada ka?

            Kommentaar


              jah. muutmise alt

              Kommentaar


                see min. 10 tähemärki postituses on jama
                hakatakse vastama näiteks "ei................."

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Teise olemasoleva skiniga on need probleemid lahendatud. Mulle juba täitsa meeldib (aga lisage veel valikuid :P).
                  Kle jah asi parem juba. Pealehe font ka vähe väiksemaks + normaalsed ikoonid ja ma olen rahul

                  Kommentaar


                    Seoses uue foorumiga on arusaamatust ja küsimusi nii palju,et juba ainuüksi sellesse süvenemine võtaks kogu aja ära.Mitte midagi ei meeldi.Vana hea oli ikka super võrreldes praeguse uuega.Ei oska otseselt põhjendadagi,aga uus ei meeldi kohe üldse.Ei ole soovigi üle paari minuti foorumis olla,kuigi vanasti võis mitu tundi siin kolada.Mingid seks-foorumi tegijad lõikasid paar aastat tagasi sellise uuendusega valusalt näppu,kasutajad ja külalised kuivasid lihtsalt kokku,kusjuures analoogne muudatus oli.Olen juba kuulnud hääli,et minu jaoks sai üks ajajärk otsa ja enam foorumisse ei tõmba.Endal on sama asi,hea asi oleks justkui rikutud.Arusaadav,et asi algusjärgus,kuid harjumatust on palju ja kuidagi ei suuda kohaneda.Nagu oleks auto või naise sitema vastu välja vahetanud.Selline on minu arvamus,kahju et negatiivne,antud asjas.
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      päris lahe disain. Endal pole probleeme ette tulnud

                      Kommentaar


                        Kõik suuremad foorumid, kus käin, kasutavad sama süsteemi, seega pole harjumisega raskusi. Vana oligi mingi stagnaaegne.
                        Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

                        http://lisaaeg.wordpress.com

                        Kommentaar


                          Vanad teemad puudu

                          CM ja mängude teema alt on kadunud teemad mis käsitlesid cm01/02 ja CM01/02 eesti patchi. Paluks need taastada.

                          Ah jaa. Mulle uus foorumi kujundus meeldib. vajas natuke harjumist aga ikkagi meeldib. Default skin tuleb kindlasti ära vahetada.
                          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                          I don’t care what you think of me!
                          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                            Seoses uue foorumiga on arusaamatust ja küsimusi nii palju,et juba ainuüksi sellesse süvenemine võtaks kogu aja ära.Mitte midagi ei meeldi.Vana hea oli ikka super võrreldes praeguse uuega.Ei oska otseselt põhjendadagi,aga uus ei meeldi kohe üldse.Ei ole soovigi üle paari minuti foorumis olla,kuigi vanasti võis mitu tundi siin kolada.
                            ma olen täiesti sama meelt

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                              Seoses uue foorumiga on arusaamatust ja küsimusi nii palju,et juba ainuüksi sellesse süvenemine võtaks kogu aja ära.Mitte midagi ei meeldi.Vana hea oli ikka super võrreldes praeguse uuega.Ei oska otseselt põhjendadagi,aga uus ei meeldi kohe üldse.Ei ole soovigi üle paari minuti foorumis olla,kuigi vanasti võis mitu tundi siin kolada.Mingid seks-foorumi tegijad lõikasid paar aastat tagasi sellise uuendusega valusalt näppu,kasutajad ja külalised kuivasid lihtsalt kokku,kusjuures analoogne muudatus oli.Olen juba kuulnud hääli,et minu jaoks sai üks ajajärk otsa ja enam foorumisse ei tõmba.Endal on sama asi,hea asi oleks justkui rikutud.Arusaadav,et asi algusjärgus,kuid harjumatust on palju ja kuidagi ei suuda kohaneda.Nagu oleks auto või naise sitema vastu välja vahetanud.Selline on minu arvamus,kahju et negatiivne,antud asjas.
                              Vabandan aga naerma ajas.
                              Last edited by Jasper; 13.09.06, 19:05. Põhjus: typo
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Kas keegi teeb mulle puust ja punaseks, kust leian vanadpostituse ikoonid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X