320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manu väravasse uus mees?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Orginally posted by Lineker

    Ja kes mängu ka nägi (mitte ei lugenud "The Sun`ist" või SLÖlehest mula, siis nemad teavad et mängisid Arsenal vs Barthez. Ilma temata oleks skoor võinud olla juba selleks ajaks kui ta need saatuslikud vead tegi 5:1.
    Vaatasin mängu ja tõepoolest oli tunne, et ManU-l on platsil B-koosseis, täiesti anti-ManUlik mäng nende poolt.
    Jalgpallihaigla patsient #172
    Diagnoos: raskekujuline futboliit

    Kommentaar


      #17
      Kogu Briti press vahutab ManU 6 kaotuse ümber. Minule teeb see lihtsalt nalja. :P Lõppude lõpuks ei saa ju üks meeskond aastast aastasse ainult võita. Ja hooaeg pole veel poole pealgi! Küsiks hoopis kas see positiivne ei ole, et ometi on mitu võrdset meeskonda ja tõeline rabelemine meistritiitli pärast? Mina olen küll rahul.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #18
        Orginally posted by mcnamara

        Kogu Briti press vahutab ManU 6 kaotuse ümber. Minule teeb see lihtsalt nalja. :P Lõppude lõpuks ei saa ju üks meeskond aastast aastasse ainult võita. Ja hooaeg pole veel poole pealgi! Küsiks hoopis kas see positiivne ei ole, et ometi on mitu võrdset meeskonda ja tõeline rabelemine meistritiitli pärast? Mina olen küll rahul.
        Loomulikult!(Ja seda räägib Liverpooli fänn:P)

        Kommentaar


          #19
          Rahu-rahu

          Mul on kuri tunne, et need kaotused ei kesta igavesti. Loodetavasti tunne petab mind, kuid ärgem hõisakem enne õhtut.

          Kommentaar

          Working...
          X