Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 50
    U21 Kasutaja dieter avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane Hetketulemuse järgi parim meeskond?

Riskides sattuda paljude pahameele alla oma lemmikklubi promodes, kuid siiski - FC Bayern võitis Tokyos Boca Juniorsi 1:0, lisaajal Sammy Kuffouri löödud väravast
    Kui nüüd veel Bundesligas ja Champions Leagues ka mängu käima saaks uuesti

Kahju, et ainult mängu ise ei näinud, sai pelgalt neti vahendusel asjaga tutvutud
    ¡No Pasarán!

U21 Kasutaja Siim avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Nimetaksin 5 maailma parimat klubi (loomulikult subjektiivne arvamus)

Real Madrid - kõigi aegade parim, praktiliselt kunagi ei mõõna tõsiselt
    Manchester United - viimaste aastate ühtseima koossseisuga väga tugev eelkõige meeskonnana (mitte mehed eraldi)
    Bayern München - Saksa võim on alati tugev
    Liverpool - Eelmine hooaeg olid nad säravaimad Euroopas ja Inglismaal
    Boca Juniors - Lõuna-Ameerikas siiski viimaste aastate parim!

Jõudude vahekord muutub nende klubide vahel pidevalt.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

1.AC Milan - vaieldamatult Euroopa täielik tippklubi.Tugev koosseis, tõsiste staaride ja muidu väga heade mängijate arv on tasakaalus.Kahjuks pole Milanil viimasel ajal päris nii hästi läinud kui oleksin soovinud, aga usun ,et mõne aasta pärast(miks mitte juba järgmine aasta?) on Milan valmis Euroopat vallutama

2.FC Bayern Mynchen - Euroopa meistrid, ääretult ühtlane koosseis.Suurepärane kokkumäng, hea kesväli, teravad ründajad.

3.Juventus - Väga tugev klubi koos minu arvates ühe maailma parima ründaja Alessandro Del Pieroga.Kahjuks mängib Juventuses minu jaoks nii mõnigi ebasümpaatne mängija.

4.AS Roma - Maailma raskeima liiga meister koos praeguse hetke Italia Serie A parima playmakeri Francesco Tottiga.

5.Deportivo de la Coruna/FC Barcelona/Valencia - ei oska otsustada milline neist.Depor on väga tugev meeskond ilma suurimate staaridega( koos suure austusega Deportivo mängijate vastu - Indrek Kannik ) Valencia - eelmise aasta Meistrite Liiga finalist, tänu sellele teenibki Valencia koha siin minu parimate seas.Ja Barcelona kohta ei oska nagu midagi suurt öelda.Igaljuhul tugev meeskond, mõned suurepärased individuaalsed talendid, paar vägagi sümpaatset mängijat ja nagu Juventuselgi, paar ebasümpaatset.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Liverpool jääb nüüd küll maailmaa parimatest kaugele maha.

Miks sa Artur ütled ,et Itaalia liiga on kõvim-millal löödi korralikult läbi euroopa karikasarjades????? 90-ntate alguses võis olla Itaalia liiga teistest peajagu üle aga ajad on muutunud.
    kyhr

U21 Kasutaja Yazid avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

1.Bayern M
    2.Real M
    3.ManU

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Orginally posted by nwa

Miks sa Artur ütled ,et Itaalia liiga on kõvim-millal löödi korralikult läbi euroopa karikasarjades????? 90-ntate alguses võis olla Itaalia liiga teistest peajagu üle aga ajad on muutunud.
    Ei, ega ma seda väitnudki ,et Itaalia liiga kõiga kõvim on.Ma ütlesin seda ,et Itaalia liiga on kõige raskem.

Ausalt öeldes ei viitsi hakata siin vaidlema mis see parim liiga ikkagi on.Igalühel on selle kohta oma arvamus.Aga selles olen ma üsna kindel ,et Itaalia Serie A on kõige raskem.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Ei tahaks kohe nimetadagi seda maailma parimat. Liverpool see veel ei ole. Klubide MM-i kui sellist ju ei korraldata - üks mäng (mis kummagi klubi jaoks väga oluline ei ole), ei ole piisav näitaja.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane njaaaaa

Siinkohal nõustun Arsene Wengeri sõnadega ''Hetkel parim klubi euroopas on Deportivo de la Coruna''
    Olgu õnn nendega :P

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Klubide MM-i kui sellist ju ei korraldata - üks mäng (mis kummagi klubi jaoks väga oluline ei ole), ei ole piisav näitaja.
    Ma arvan, et kui Liverpool oleks Bayerni või Boca asemel mänginud ja võitnud, oleksid sa üsna rahul sellega ja võib-olla arvaksid ka ise, et meeskond, kes tuli oma maa meistriks, CL-i meistriks ja kahe maailmajao parima mängus võitjaks, on HETKEL parim meeskond.
    Aga noh, eks point ole siin ka selles, et tegu oli FC Bayerni võiduga, kes minu lemmikuks, sellest ka taoline subjektiivne arvamus.
    ¡No Pasarán!

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Orginally posted by dieter

Klubide MM-i kui sellist ju ei korraldata - üks mäng (mis kummagi klubi jaoks väga oluline ei ole), ei ole piisav näitaja.
    Ma arvan, et kui Liverpool oleks Bayerni või Boca asemel mänginud ja võitnud, oleksid sa üsna rahul sellega ja võib-olla arvaksid ka ise, et meeskond, kes tuli oma maa meistriks, CL-i meistriks ja kahe maailmajao parima mängus võitjaks, on HETKEL parim meeskond.
    Aga noh, eks point ole siin ka selles, et tegu oli FC Bayerni võiduga, kes minu lemmikuks, sellest ka taoline subjektiivne arvamus.
    Väga võimalik, et sul on õigus. Kindlasti on Bayern sellele tiitlile väga tugev kandidaat. Samas arvan, et nõustud minuga, kui ütlen, et ta ei ole AINUS võimalik kandidaat. Aga tegelikult - kui palju ma klubijalgpalli ka ei väärtustaks, jalgpalli maailmameistriks saab end nimetada vaid koondiste MM-i võitja.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Orginally posted by mcnamara

Klubide MMi korraldatakse küll, ent sel aastal jäi see kahjuks mingite sponsorlepingute jama tõttu ära. See turniir oleks pidanud sel suvel Hispaanias toimuma. Euroopa klubidest oleksid seal pidanud osalema Real, Depo ja Gala.
    Esimene klubide MM toimus 2000. aasta algul Brasiilias ja selle võitis Corintians, kes lõi finaalis penaltitega Vasco da Gamat.
    "Well, either side could win it, or it could be a draw"
    Ron Atkinson

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

jajah, tuleb tõesti meelde, et oli mingi selline võistlus nagu klubide mm... aga vist olid mingid majanduslikud raskused sellega. jah, ühesõnaga, keeruline lugu, kes see maailma parim ikkagi olla võib

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Fakt on ka see, et tänavusel Euroopa Superkarikal lõi Liverpool sedasama paljukiidetud ja pärjatud Bayernit 3:2. Selle taustal kõlab ikka eriti kummastavalt väide, et Liverpool jääb maailma parimatest 'kaugele maha' .
    "Well, either side could win it, or it could be a draw"
    Ron Atkinson

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Sul on õigus, fazz. Kahjuks tuleb aga paratamatult silme ette viimatine Barcelona-mäng...andis nagu mõista, et Pool'il on veel pikk tee käia. Muidugi taas - ega ühe mängu põhjal põhjalikke järeldusi teha ei saa.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Mnjah, 2:3 kaotada pole 'paljukiidetud ja pärjatud' meeskonnale just häbiks, mis muidugi ei vähenda Liverpooli toda saavutust. Ja mina ju ei öelnud, et Liverpool KAUGELE maha jääb, ent näiteks Liverpooli võidetud karikatest loevad vähemalt minule rohkem meistritiitlid, mille osas on Bayern sel hooajal vist ületamatu olnud. Rõhutan sõna SEL hooajal, sest kuigi mõnede arvates võib-olla kogemata, läbi õnne vms on need saadud (Bundesliga viimase minuti väravat, CL-i finaalis võitmist penaltidega ning Bocale kah lisaajal löödud väravat võivad mitmed pidada õnneks või vedamiseks), on need tiitlid Bayernil olemas.
    Nojah, samas ma olen enam kui kindel, et juhul kui asjalood oleks vastupidi - näiteks Pool või minugipoolest kasvõi Real Madrid või ManU oleks sama saavutanud ja Bayern oleks võitnud kõikvõimalikud karikad, mis võita annab, siis ma tooks kah oma lemmikklubi esile. Kuid fakt on siiski see, et (minu hinnangul) on Bayern olnud sel aastal parim.
    Aga jah, jalgpall on ümmargune - kui Pool lõi Bayernit 3:2, siis samuti on Bayern saanud Bundesligas näiteks Bremenilt 0:1. Ja Pool Barcalt väga ilusti 1:3, nii et

Eks kogu mu jutt ole paljudele vastumeelt, sest ega ju Bayernit ja Saksamaad sallita, seetõttu ei oska ja ei taha näiteks Inglise või Hispaania vuti austaja nende saavutusi tunnustada. Ehkki võiks ju, kes teab, äkki peab veel täiendavad 25 aastat ootama (st mina isiklikult muidugi ei oodanud Bayerni võitu nii kaua, 25 aastat tagasi mul polnud eeldatavasti Bayernist mõhkugi, kuna mind ennastki veel siis päris olemas polnud, mõni aasta läks veel aega).
    ¡No Pasarán!

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

dieter, ei ole asi selles, et (mina vähemasti) saksa jalgpalli ei salli. liverpool lihtsalt on minu lemmik. ja eks ole minagi oodanud... üle kümne aasta meistritiitlit ja euroopa meistrite karika võitmisest viimati saab kevadel juba 17 aastat... muidugi loodan, et pool seda tähtpäeva vääriliselt tähistab aga seda loodad ju sinagi bayerni puhul.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

mcnamara - järelikult saad üsna hästi aru, miks ma Bayernit hetke parimaks meeskonnaks maailmas pean :P
    ¡No Pasarán!

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

ja sina dieter, saad ehk samuti aru, miks ma sinuga nõus ei ole

Professionaal Kasutaja apunkto avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Orginally posted by Artur

1.AC Milan - vaieldamatult Euroopa täielik tippklubi.Tugev koosseis, tõsiste staaride ja muidu väga heade mängijate arv on tasakaalus.Kahjuks pole Milanil viimasel ajal päris nii hästi läinud kui oleksin soovinud, aga usun ,et mõne aasta pärast(miks mitte juba järgmine aasta?) on Milan valmis Euroopat vallutama
    Kui ma oleksin Sparta Praha fänn siis ma ometi ei ütleks, et ta on hetketulemuste järgi maailma parim meeskond. Milan on tugev küll aga nimetada teda maailma parimaks? Millised on need tulemused, mis seda arvata lasevad? ei ei nii küll ei lähe...

[/quote]4.AS Roma - Maailma raskeima liiga meister koos praeguse hetke Italia Serie A parima playmakeri Francesco Tottiga.
    [/quote]

Olen ise Roma suur fänn aga ka teda on maailma parimate klubide hulka veidi raske liigitada, näed seda ju ise. Ei CL-is ega SerieAs pole nad hetkel just hiilgavad. On paremaid siiski ma pakun.

Ise ei hakka parimaid välja käima see on suhteline. Valencia näitex jõudis 2 aastat järjest CL finaali ometi ei oleks mina ega ka paljud teised lugenud teda hetke näitex 3 parima meeskonna sekka, kuigi hetketulemuste põhjal olnux see loogiline.

Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Orginally posted by aojalgpall
    Olen ise Roma suur fänn
    aojalgpall, kas sa mitte hoopis Juventuse fan ei olnud?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud