320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hetketulemuse järgi parim meeskond?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    dieter, ei ole asi selles, et (mina vähemasti) saksa jalgpalli ei salli. liverpool lihtsalt on minu lemmik. ja eks ole minagi oodanud... üle kümne aasta meistritiitlit ja euroopa meistrite karika võitmisest viimati saab kevadel juba 17 aastat... muidugi loodan, et pool seda tähtpäeva vääriliselt tähistab aga seda loodad ju sinagi bayerni puhul.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #17
      mcnamara - järelikult saad üsna hästi aru, miks ma Bayernit hetke parimaks meeskonnaks maailmas pean :P
      ¡No Pasarán!

      Kommentaar


        #18
        ja sina dieter, saad ehk samuti aru, miks ma sinuga nõus ei ole
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #19
          Orginally posted by Artur

          1.AC Milan - vaieldamatult Euroopa täielik tippklubi.Tugev koosseis, tõsiste staaride ja muidu väga heade mängijate arv on tasakaalus.Kahjuks pole Milanil viimasel ajal päris nii hästi läinud kui oleksin soovinud, aga usun ,et mõne aasta pärast(miks mitte juba järgmine aasta?) on Milan valmis Euroopat vallutama
          Kui ma oleksin Sparta Praha fänn siis ma ometi ei ütleks, et ta on hetketulemuste järgi maailma parim meeskond. Milan on tugev küll aga nimetada teda maailma parimaks? Millised on need tulemused, mis seda arvata lasevad? ei ei nii küll ei lähe...

          [/quote]4.AS Roma - Maailma raskeima liiga meister koos praeguse hetke Italia Serie A parima playmakeri Francesco Tottiga.
          [/quote]

          Olen ise Roma suur fänn aga ka teda on maailma parimate klubide hulka veidi raske liigitada, näed seda ju ise. Ei CL-is ega SerieAs pole nad hetkel just hiilgavad. On paremaid siiski ma pakun.

          Ise ei hakka parimaid välja käima see on suhteline. Valencia näitex jõudis 2 aastat järjest CL finaali ometi ei oleks mina ega ka paljud teised lugenud teda hetke näitex 3 parima meeskonna sekka, kuigi hetketulemuste põhjal olnux see loogiline.

          Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by aojalgpall
            Olen ise Roma suur fänn
            aojalgpall, kas sa mitte hoopis Juventuse fan ei olnud?

            Kommentaar


              #21
              Minu nägemuse järgi on nii Euroopa SuperCup kui ka Maailma SuperCup väga alahinnatud ja mitte eriti tõsised kax mängu.Nende puhul ei oskax makyll ei Pooli,Bayerni ega Boca peael yhtegi hinnangut anda.Kui asi piirdux Euroopaga ,siis on yx mis kindel m -momendi parim klubi Euroopas on Bayern München.Ja ega seda tiitlit ei saagi kauema kui aastataguse võidu eest anda ,sest klubide koosseisud vahetuvad kiiresti ja kui enne Bayernit oli Reall parim ,siis nyyd on nii lood.Nii Poolil kui Realil on võimalik end see aasta tõestada ja põnev saab see olema.
              Ylejäänud maailma suhtes mul kindel arusaam puudub Corinhtiased,Sao Paolod,Boca Juniorsid,River Plated jne tunduvad kõik väga sefid satsid olevat.Ja nad annax palju juurde kui a la neli parimat saaxid CLis mängimas käia.Kahjux on see praegu vahemaade tõttu võimatu.Kui umbes 10-15 aasta pärast teleportimine välja mõeldaxe siis saame näh kõiki paremaid yhes liigas.Loodetavast on siis seal ka mõni eesti sats.

              Kommentaar


                #22
                Orginally posted by Artur
                Ei, ega ma seda väitnudki ,et Itaalia liiga kõiga kõvim on.Ma ütlesin seda ,et Itaalia liiga on kõige raskem.
                Ausalt öeldes ei viitsi hakata siin vaidlema mis see parim liiga ikkagi on.Igalühel on selle kohta oma arvamus.Aga selles olen ma üsna kindel ,et Itaalia Serie A on kõige raskem.
                Ehk defineeriksid ,mida see kõige raskem liiga täpsemalt tähendab!Äkki seda,et sul oli seda mõne jalka manageriga kõige raskem mängida?

                Kommentaar


                  #23
                  Orginally posted by Yazid

                  Orginally posted by Artur
                  Ei, ega ma seda väitnudki ,et Itaalia liiga kõiga kõvim on.Ma ütlesin seda ,et Itaalia liiga on kõige raskem.
                  Ausalt öeldes ei viitsi hakata siin vaidlema mis see parim liiga ikkagi on.Igalühel on selle kohta oma arvamus.Aga selles olen ma üsna kindel ,et Itaalia Serie A on kõige raskem.
                  Ehk defineeriksid ,mida see kõige raskem liiga täpsemalt tähendab!Äkki seda,et sul oli seda mõne jalka manageriga kõige raskem mängida?
                  Raskem tähendab arvatavasti seda, et kõige rohkem on pretendente 1. kohale, kuigi minu arust on teistes liigades neid samapalju, Inglismaal ehk rohkemgi.
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    #24
                    Orginally posted by Yazid

                    Orginally posted by Artur
                    Ei, ega ma seda väitnudki ,et Itaalia liiga kõiga kõvim on.Ma ütlesin seda ,et Itaalia liiga on kõige raskem.
                    Ausalt öeldes ei viitsi hakata siin vaidlema mis see parim liiga ikkagi on.Igalühel on selle kohta oma arvamus.Aga selles olen ma üsna kindel ,et Itaalia Serie A on kõige raskem.
                    Ehk defineeriksid ,mida see kõige raskem liiga täpsemalt tähendab!Äkki seda,et sul oli seda mõne jalka manageriga kõige raskem mängida?
                    Ei.Raskem selles mõttes ,et seda on kõige raskem võita.
                    Itaalias on tiitlipretendente rohkem kui Inglismaal ja Hispaanias.Kui Inglismaal on viimased aastat Man Utd domineerinud siis Itaalias on olnud palju erinevaid meistreid(Milan, Lazio, Roma...)
                    Ja muide, jalgpalli managerides on kah Itaalia liiga raskeim
                    mitte ,et see tähtis oleks

                    Artur

                    Kommentaar


                      #25
                      Orginally posted by Fazz

                      Klubide MMi korraldatakse küll, ent sel aastal jäi see kahjuks mingite sponsorlepingute jama tõttu ära. See turniir oleks pidanud sel suvel Hispaanias toimuma. Euroopa klubidest oleksid seal pidanud osalema Real, Depo ja Gala.
                      Esimene klubide MM toimus 2000. aasta algul Brasiilias ja selle võitis Corintians, kes lõi finaalis penaltitega Vasco da Gamat.
                      Nii palju, kui mina aru olen saanud, peaks klubide MM toimuga iga 2 aasta tagant, mis tõttu peaks järgmine toimuma alles tuleval suvel, kus peaksid euroopast osalema 2 viimase aasta meistrid, ehk siis Bayern ja selle aasta CL-i võitja. 2000-ndal osalesid ManU ja Real, kus ManU ei saanud edasi isegi alagrupist.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        #26
                        Orginally posted by nwa

                        Liverpool jääb nüüd küll maailmaa parimatest kaugele maha.



                        Miks sa Artur ütled ,et Itaalia liiga on kõvim-millal löödi korralikult läbi euroopa karikasarjades????? 90-ntate alguses võis olla Itaalia liiga teistest peajagu üle aga ajad on muutunud.
                        Jalgpallihaigla liige NR. 69

                        Kommentaar


                          #27
                          Hetkeseisuga peaksid praegu parimad olema Juventus(mängib serie a-s päris hästi, võidud tulevad ning meeldivaks üllatuseks on rohke väravate löömine viimasel ajal) ja ManU (kuigi ma seda tiimi ei kannata, peab tunnistama, et üsna pikk võitudejada annab märku nende tugevusest).Kahjuks pole neil mõlemal olnud mänge väliklubidega.
                          jkes

                          Kommentaar


                            #28
                            Orginally posted by Lincoln

                            Orginally posted by nwa

                            Liverpool jääb nüüd küll maailmaa parimatest kaugele maha.



                            Miks sa Artur ütled ,et Itaalia liiga on kõvim-millal löödi korralikult läbi euroopa karikasarjades????? 90-ntate alguses võis olla Itaalia liiga teistest peajagu üle aga ajad on muutunud.

                            Et 90ndate alguses jah?, Sellel hetkel kui Manchester United oma suurepärase treble hooaja tegi võitis ta CL`i 1/4 ning 1/2 finaalis selle hetke maailma parimaid klubisid, mis mängisid maailma selle hetke parimas liigas -Juventust ning Internazionalet Itaalia liigas.

                            Kuid nüüdseks on asjad natuke muutunud.

                            Ei nimetaks 90ndate alguseks.
                            Not a single booking!
                            Koondis: 80 mängu, 48 väravat

                            Kommentaar


                              #29
                              manu ei ole kindlasti!!!! ma vihkan seda meeskonda

                              parim ...hmmh 2kki isegi real...kuigi neid ma ca vihkan...veel on hea muidugi ca juve

                              Kommentaar


                                #30
                                Orginally posted by Chobram

                                manu ei ole kindlasti!!!! ma vihkan seda meeskonda

                                parim ...hmmh 2kki isegi real...kuigi neid ma ca vihkan...veel on hea muidugi ca juve
                                deem..mis kuradi iba sa oled hakanud postima?! 'manu sucks, cause i hate 'em very much'
                                Tore,et sa newcastlet fännad, aga mingit mõistliku jutu asemel tulevad sellised põhjendamatud hüüdlaused...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X