320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hetketulemuse järgi parim meeskond?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hetketulemuse järgi parim meeskond?

    Riskides sattuda paljude pahameele alla oma lemmikklubi promodes, kuid siiski - FC Bayern võitis Tokyos Boca Juniorsi 1:0, lisaajal Sammy Kuffouri löödud väravast
    Kui nüüd veel Bundesligas ja Champions Leagues ka mängu käima saaks uuesti

    Kahju, et ainult mängu ise ei näinud, sai pelgalt neti vahendusel asjaga tutvutud
    ¡No Pasarán!

    #2
    Nimetaksin 5 maailma parimat klubi (loomulikult subjektiivne arvamus)

    Real Madrid - kõigi aegade parim, praktiliselt kunagi ei mõõna tõsiselt
    Manchester United - viimaste aastate ühtseima koossseisuga väga tugev eelkõige meeskonnana (mitte mehed eraldi)
    Bayern München - Saksa võim on alati tugev
    Liverpool - Eelmine hooaeg olid nad säravaimad Euroopas ja Inglismaal
    Boca Juniors - Lõuna-Ameerikas siiski viimaste aastate parim!

    Jõudude vahekord muutub nende klubide vahel pidevalt.

    Kommentaar


      #3
      1.AC Milan - vaieldamatult Euroopa täielik tippklubi.Tugev koosseis, tõsiste staaride ja muidu väga heade mängijate arv on tasakaalus.Kahjuks pole Milanil viimasel ajal päris nii hästi läinud kui oleksin soovinud, aga usun ,et mõne aasta pärast(miks mitte juba järgmine aasta?) on Milan valmis Euroopat vallutama

      2.FC Bayern Mynchen - Euroopa meistrid, ääretult ühtlane koosseis.Suurepärane kokkumäng, hea kesväli, teravad ründajad.

      3.Juventus - Väga tugev klubi koos minu arvates ühe maailma parima ründaja Alessandro Del Pieroga.Kahjuks mängib Juventuses minu jaoks nii mõnigi ebasümpaatne mängija.

      4.AS Roma - Maailma raskeima liiga meister koos praeguse hetke Italia Serie A parima playmakeri Francesco Tottiga.

      5.Deportivo de la Coruna/FC Barcelona/Valencia - ei oska otsustada milline neist.Depor on väga tugev meeskond ilma suurimate staaridega( koos suure austusega Deportivo mängijate vastu - Indrek Kannik ) Valencia - eelmise aasta Meistrite Liiga finalist, tänu sellele teenibki Valencia koha siin minu parimate seas.Ja Barcelona kohta ei oska nagu midagi suurt öelda.Igaljuhul tugev meeskond, mõned suurepärased individuaalsed talendid, paar vägagi sümpaatset mängijat ja nagu Juventuselgi, paar ebasümpaatset.

      Kommentaar


        #4
        Liverpool jääb nüüd küll maailmaa parimatest kaugele maha.



        Miks sa Artur ütled ,et Itaalia liiga on kõvim-millal löödi korralikult läbi euroopa karikasarjades????? 90-ntate alguses võis olla Itaalia liiga teistest peajagu üle aga ajad on muutunud.
        kyhr

        Kommentaar


          #5
          1.Bayern M
          2.Real M
          3.ManU

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by nwa





            Miks sa Artur ütled ,et Itaalia liiga on kõvim-millal löödi korralikult läbi euroopa karikasarjades????? 90-ntate alguses võis olla Itaalia liiga teistest peajagu üle aga ajad on muutunud.
            Ei, ega ma seda väitnudki ,et Itaalia liiga kõiga kõvim on.Ma ütlesin seda ,et Itaalia liiga on kõige raskem.

            Ausalt öeldes ei viitsi hakata siin vaidlema mis see parim liiga ikkagi on.Igalühel on selle kohta oma arvamus.Aga selles olen ma üsna kindel ,et Itaalia Serie A on kõige raskem.

            Kommentaar


              #7
              Ei tahaks kohe nimetadagi seda maailma parimat. Liverpool see veel ei ole. Klubide MM-i kui sellist ju ei korraldata - üks mäng (mis kummagi klubi jaoks väga oluline ei ole), ei ole piisav näitaja.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #8
                njaaaaa

                Siinkohal nõustun Arsene Wengeri sõnadega ''Hetkel parim klubi euroopas on Deportivo de la Coruna''
                Olgu õnn nendega :P

                Kommentaar


                  #9
                  Klubide MM-i kui sellist ju ei korraldata - üks mäng (mis kummagi klubi jaoks väga oluline ei ole), ei ole piisav näitaja.
                  Ma arvan, et kui Liverpool oleks Bayerni või Boca asemel mänginud ja võitnud, oleksid sa üsna rahul sellega ja võib-olla arvaksid ka ise, et meeskond, kes tuli oma maa meistriks, CL-i meistriks ja kahe maailmajao parima mängus võitjaks, on HETKEL parim meeskond.
                  Aga noh, eks point ole siin ka selles, et tegu oli FC Bayerni võiduga, kes minu lemmikuks, sellest ka taoline subjektiivne arvamus.
                  ¡No Pasarán!

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by dieter

                    Klubide MM-i kui sellist ju ei korraldata - üks mäng (mis kummagi klubi jaoks väga oluline ei ole), ei ole piisav näitaja.
                    Ma arvan, et kui Liverpool oleks Bayerni või Boca asemel mänginud ja võitnud, oleksid sa üsna rahul sellega ja võib-olla arvaksid ka ise, et meeskond, kes tuli oma maa meistriks, CL-i meistriks ja kahe maailmajao parima mängus võitjaks, on HETKEL parim meeskond.
                    Aga noh, eks point ole siin ka selles, et tegu oli FC Bayerni võiduga, kes minu lemmikuks, sellest ka taoline subjektiivne arvamus.
                    Väga võimalik, et sul on õigus. Kindlasti on Bayern sellele tiitlile väga tugev kandidaat. Samas arvan, et nõustud minuga, kui ütlen, et ta ei ole AINUS võimalik kandidaat. Aga tegelikult - kui palju ma klubijalgpalli ka ei väärtustaks, jalgpalli maailmameistriks saab end nimetada vaid koondiste MM-i võitja.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by mcnamara

                      Klubide MM-i kui sellist ju ei korraldata - üks mäng (mis kummagi klubi jaoks väga oluline ei ole), ei ole piisav näitaja.
                      Klubide MMi korraldatakse küll, ent sel aastal jäi see kahjuks mingite sponsorlepingute jama tõttu ära. See turniir oleks pidanud sel suvel Hispaanias toimuma. Euroopa klubidest oleksid seal pidanud osalema Real, Depo ja Gala.
                      Esimene klubide MM toimus 2000. aasta algul Brasiilias ja selle võitis Corintians, kes lõi finaalis penaltitega Vasco da Gamat.

                      Kommentaar


                        #12
                        jajah, tuleb tõesti meelde, et oli mingi selline võistlus nagu klubide mm... aga vist olid mingid majanduslikud raskused sellega. jah, ühesõnaga, keeruline lugu, kes see maailma parim ikkagi olla võib
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #13
                          Fakt on ka see, et tänavusel Euroopa Superkarikal lõi Liverpool sedasama paljukiidetud ja pärjatud Bayernit 3:2. Selle taustal kõlab ikka eriti kummastavalt väide, et Liverpool jääb maailma parimatest 'kaugele maha' .

                          Kommentaar


                            #14
                            Sul on õigus, fazz. Kahjuks tuleb aga paratamatult silme ette viimatine Barcelona-mäng...andis nagu mõista, et Pool'il on veel pikk tee käia. Muidugi taas - ega ühe mängu põhjal põhjalikke järeldusi teha ei saa.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              #15
                              Mnjah, 2:3 kaotada pole 'paljukiidetud ja pärjatud' meeskonnale just häbiks, mis muidugi ei vähenda Liverpooli toda saavutust. Ja mina ju ei öelnud, et Liverpool KAUGELE maha jääb, ent näiteks Liverpooli võidetud karikatest loevad vähemalt minule rohkem meistritiitlid, mille osas on Bayern sel hooajal vist ületamatu olnud. Rõhutan sõna SEL hooajal, sest kuigi mõnede arvates võib-olla kogemata, läbi õnne vms on need saadud (Bundesliga viimase minuti väravat, CL-i finaalis võitmist penaltidega ning Bocale kah lisaajal löödud väravat võivad mitmed pidada õnneks või vedamiseks), on need tiitlid Bayernil olemas.
                              Nojah, samas ma olen enam kui kindel, et juhul kui asjalood oleks vastupidi - näiteks Pool või minugipoolest kasvõi Real Madrid või ManU oleks sama saavutanud ja Bayern oleks võitnud kõikvõimalikud karikad, mis võita annab, siis ma tooks kah oma lemmikklubi esile. Kuid fakt on siiski see, et (minu hinnangul) on Bayern olnud sel aastal parim.
                              Aga jah, jalgpall on ümmargune - kui Pool lõi Bayernit 3:2, siis samuti on Bayern saanud Bundesligas näiteks Bremenilt 0:1. Ja Pool Barcalt väga ilusti 1:3, nii et

                              Eks kogu mu jutt ole paljudele vastumeelt, sest ega ju Bayernit ja Saksamaad sallita, seetõttu ei oska ja ei taha näiteks Inglise või Hispaania vuti austaja nende saavutusi tunnustada. Ehkki võiks ju, kes teab, äkki peab veel täiendavad 25 aastat ootama (st mina isiklikult muidugi ei oodanud Bayerni võitu nii kaua, 25 aastat tagasi mul polnud eeldatavasti Bayernist mõhkugi, kuna mind ennastki veel siis päris olemas polnud, mõni aasta läks veel aega).
                              ¡No Pasarán!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X