320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Hetketulemuse järgi parim meeskond?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Tõesti, tõesti , mix sellist jama postitada?
    Ma pean siis Chobramit silmas.Enne seda üllatas mind mees ,kes võitis ,et Juve või MAnu.See Juve kandideerimine tuli kyll nagu välk selgest taevast.Kui me räägime "hetketulemuse järgi parimast meeskonnast" ,siis ei mõtle me viimast kahte nädalalat vaid käimasolevat hooaega ehk septembrist kuni tänaseni.

    Kommentaar


      #32
      No Aramis, Juve mäng on minu arvates alates sept. päris hea olnud, kuigi vahepeal oli väike mõõn (kuid kellel neid ei oleks) Muidugi on alati raske valida parimat tiimi, kuid see, et ma Juve valisin, ei ole otseselt seotud sellega, et ma teda fännan.Eelmistel hooaegadel mängis ta üsna ebakindlalt, pean silmas just uefa ja ch. l. mänge, kus kaugele ei jõutud.
      ManU valisin jah hetketulemuse järgi (tegelikult ma vihkan seda tiimi täiega).
      jkes

      Kommentaar


        #33
        Juve võib-olla ei ole sümpaatne meeskond, kuid üks maailma vägaparimatest ta ikka on. Ja serie-a 2001/2002 ta võidab ära

        Kommentaar


          #34
          Ok ,Juve on hea.JA seda vaieldamatult - neil lihtsalt puudub momendil väljund eurojalgpalli läbi end tõestada.Ainuke mõõdupuu on tema mängud nende vastastega ,kes Euroopas see hooaeg mängivad, aga kahjuks pole see päris adekvaatne lahendus.seega ,Juve on hea ,aga momendi hooaja parimaks ei saa teda ikkagi kuidagi lugeda.

          Kommentaar


            #35
            vaevalt et saab ka bayernit hetke parimaks lugeda, bundesligas ollakse kuskil 5nda koha kandis..........miskist viimasest 7 mängust(vist) pole võidurõõmu saadud maitsta, pole nagu eriti kohane maailma parimale klubile.

            Minu arvamus on et Real on ikka hetkel parim, vaadates nende mängu, peatamatud lausa, kuigi eelistaksin hoopis Barcelona edu, kuid kahjuks on neil mingid isehakkajad treenerionud ja mängijad, kes 1,5 tundi enne mängu hotellitoas lice panevad
            Juventus on ka heas vormis hetkel jah, Trezegol on ikka maailma parim boxi-mängija

            Aga mis me siin ikka jamame, Arsenal on ikka parim, ja järjest paremaks lähevad iga mänguga, kohtunikele enab ei aita ka 1he mehe ära võtmisest, peavad lausa 2 meest vahel ära võtma kui mäng liiga ebavõrdseks läheb :P

            Kommentaar


              #36
              esimene post hetketulemuse parimast oli Bayerni hullu seeria ajal BL-is pärast selle nö maailma karika võitu. Hetkel jah, ei pea isegi neid maailma parimaks isegi BL-i omaks mitte (vormi silmas pidades). Kuigi minu jaoks on nad parim meeskond ikkagi (ehkki mitte alati objektiivseid kriteeriumeid arvestades).
              ¡No Pasarán!

              Kommentaar


                #37
                Ma ise arvan, et Barcelona. Kuigi maailma parimaks tunnistati just mõned tunnid tagasi ManU, aga Barca on hetke parim !

                Kommentaar


                  #38
                  Barca jah,Kuigi see on klubi kes on mulle teisena tagantpootl otsast ebasümpaatne.
                  iHala Madrid !

                  Kommentaar


                    #39
                    kes esimene on?

                    Kommentaar


                      #40
                      Arvan ka, et Barca, kuid ega Liverpool, ManU, Juventus palju maha ei jää praegu
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        #41
                        Ma arvan, et Pamplona Osasuna!
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                          kes esimene on?
                          Manchester UNITED.Raisadd,raisk.
                          iHala Madrid !

                          Kommentaar


                            #43
                            Nõmme Kalju!!!

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas ballack
                              Mis mõtetu küsimus jälle välja kaevati. Sellist küsimust ei saa esitada. Ma annan teile kätte 2 tikku karbist ja küsin kumb tikk parem on. Täpselt sama mõtetu on ka see küsimus mis siin teemas on püstitatud. Mis asi on hetketulemus? Mida suurem võit seda parem klubi? Oh sa raisk, siis on ju Eestis Florad ja Levadiad paremad kui ManU'd ja Bayernid jne.
                              Milline küsimus on mõtetu?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                #45
                                Tulemuste järgi Barcale hetkel vastast pole. Liverpool ja Inter on ka koduliigades päris heas hoos olnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X