320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

"Eesti koondis MM-le"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    ...tahax jah et see ikka juhtux.......tore olex kui 15 aasta jooxul

    Kommentaar


      #17
      Pohlak optimistina pakkus kunagi 2002.(käesolevat)a-t. Kui me just põhjanaabritest kiiremini ei arene,jõuab ehk Soome sinna varem; nemad jäid napilt kuid täiesti kindlalt alagr-s 3-ks. Muidugi kui vahepeal suurriikide huvides mingeid tugevusgruppe välja ei mõelda.
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        #18
        soomlased on ju küllaltki kaua arenenud juba.... nemad ju terve aja vabad mehed olnud aga kordagi pole vist jõudnud
        Pärtel Tomberg

        isePankur.ee - Inimeselt inimesele
        http://www.isepankur.ee
        info@isepankur.ee

        Kommentaar


          #19
          ....eesti koondis m2ngib ju tegelt soomega v6rdselt, nii et tase p2ris v2rdne nendega
          enam v2hem samal ajal peax me j6udma

          Kommentaar


            #20
            ma arvan et ei jõua kunagi võibolla väga astronoomiliste aastate pärast.sest jalgpalli mängib kuskil 200 koondist kes kõik unistavad saada MM-ile kuid nagu ajalugu on näidanud saavad erilisteks väljavalituteks väga vähesed.Kuid samas vaadake Sloveeniat kes 10 aastat tagasi oli meie tasemel ,kuid nüüd EM käinud 2 ja nüüd MM-ile .
            Sloveenia kombel Prantsusmaa asemelle
            coqito ergo sum.

            Kommentaar


              #21
              Lootusettu optimist nagu ma olen loodan et 2006 on üks tõsisemaid tärmineid.Reaalne aga 2010.
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #22
                ... andke aega atra seada... arvan et vähemalt üks uus põlvkond peab peale kasvama, kohalikud parimad venelased koondisesse pääsema (ehkki see pole eelduseks omaette), tugevates välisliigades peaks mängima ca 75% koondislastest ja jalgpallikultuur väljaarenema tasemele mis ta näiteks kasvõi Taanis on...st mitte ennem ei jõua ta kui vast 2014 a. MMile, aga imesid ikka juhtub...
                RummaBastards!

                Kommentaar


                  #23
                  REALIST -

                  olen 20 aastane ja arvan et minu elu ajal seda ei juhtu .

                  Kommentaar


                    #24
                    Orginally posted by FCB

                    olen 20 aastane ja arvan et minu elu ajal seda ei juhtu .
                    Kas sa tõesti sured nii noorelt?

                    Kommentaar


                      #25
                      Ma arvan et Eestikoondis enne aastat 2020 millegagi ei üllata.

                      Kommentaar


                        #26
                        Me usume Eestisse! Seega usun ka jansa spekulatsioone ning pealegi 2014 on ehk reaalne number.

                        Kommentaar


                          #27
                          kui vaadata millega eesti koondis viimasel ajal hakkama saab siis usun et 2010 aga 2006 on weel veidike ebareaalne a usun et järgmisele em-le võime me juba kuidagi pretendeerida ...

                          Kommentaar


                            #28
                            Orginally posted by gnat

                            kui vaadata millega eesti koondis viimasel ajal hakkama saab siis usun et 2010 aga 2006 on weel veidike ebareaalne a usun et järgmisele em-le võime me juba kuidagi pretendeerida ...
                            2006 on ebareaalne, aga 2004.a. EM-le v6ime pretendeerida, ma saan aru?
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              #29
                              Kui asi sama moodi edasi läheks ja vähe stabiilsemaks muutuks siis miks ka mitte hea õnne korral alagrupi loosimises jõuda 2006 või 2010 MM-ile

                              Kommentaar


                                #30
                                2006 on ebareaalne, aga 2004.a. EM-le v6ime pretendeerida, ma saan aru?
                                Ei näe erilist vahet. Hetkel pääseb Euroopast MM-ile enam-vähem sama arv koondisi, kui EM-finaalturniiril osalejaid. Seega ei ole EM-valikturniirilt läbi pääsemine kuigivõrd kergem.
                                Ise kardan, et finaalturniiridele pääsemisest on praegu veel vara rääkida. Koondis peaks sel juhul olema stabiilselt hea (näiteks) 2002. aasta septembrist 2003.aasta novembrini. Aga kas Eesti suudab seda? Pink on ju lühike ja alati tuleb vigastusi, mängukeelde, vormilangust mõnel võtmemehel. Tuleb vist siiski kannatust varuda.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X