320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vehklemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
    Homme selgub kas naiskond saab olümpiale, olukord tundub väga lootustandev. Piisab Prantsusmaa kaotusest Hiinale või Itaalia võidust L-Korea üle, mis mõlemad pigem tõenäolised. Lisaks võib ka ise hästi esinedes ja finaali jõudes koht tagada, aga 8 hulgas Venemaa vastas ja nende võit suht keeruline.
    Kui see olümpia ikka toimub, siis üks meie parimaid medališansse.
    Jah, Egiptus oma tulemustega edetabelis enam 16 hulka ei mahu, seega 7. koht saab kindla koha ja see peaks olema hetkel Eesti käes ja ei muutu, kui Prantsusmaa ennast finaalini välja ei suuda mängida.
    Ma olen aru saanud, et kui Itaalia ennast võiduga L-Korea üle TOP4 hulka pigistab, siis jääb USA'le tsoonikoht, aga Kanada jääb välja ning edasi saavad Eesti ja Prantsusmaa.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      #77
      Mõtlesin, et ou repostin oma episoodi Kirpuga, aga seda teemat lugedes meenus, et Eesti koondis oli lähedal Olümpiale mittepääsemisele üldse.

      Kõva saavutus ikka.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #78
        Käisin Tartus perega siis Julia Beljajeva vastuvõtmisel raeplatsis. Paar tähelepanekut:

        1. Haigelt hea emotsioon, kahju, et vähe inimesi tuli.
        2. Kaamera annab talle 5kg juurde. Väga numpsik fit preili ikka.
        3. Võtsin pojaga koos seal tegevused linti ka, kunagi 30 aasta pärast tal hea meenutada tal samas kohas seistes, et papsil oli toona juba plaanid suured ja valmis.


        4. Piinlik moment kui linnapea andis Juliale 10k, treenerile 5k ja füsiole diplomi. Really?
        5. Kliinikum andis 4,4k + 2,2k. Kuna laps hakkas jonnima, siis pidin lahkuma, aga kaugelt oli nagu näha, et füsio sai ka mingi cashi? Mis muudab punkti 3 veelgi piinlikumaks.
        6. Kas Kirpu lasti rahaga üle ja seepärast ta otsustas mitte tulla vastuvõtule? On ju temagi Tartust pärit ja siin oma karjääris suurima tõuke saanud.

        Liialt tegelt rahale ei taha keskenduda, aga ikka arusaamatu... Tartust ei tule väga palju selliseid tegijaid. Viska mingi sott sportlasele, sott treenerile ja sott taustajõududele veel kokku. Nad suure töö ära teinud ja seda väärt. Iga tartlane 3 EUR sellise emotsiooni eest... Ja ei ole tütarlaps ka mingi one hit wonder. Ma ei tea, peaks mingi GoFundJulia tegema vist.

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          Käisin Tartus perega siis Julia Beljajeva vastuvõtmisel raeplatsis. Paar tähelepanekut:
          Ma ei tea, peaks mingi GoFundJulia tegema vist.
          Sihtasutus Noored Olümpiale on ettevõtjate poolt ellu kutsutud algatus, mis toetab noorte olümpiaalade sportlaste jõudmist tippu ning aitab kaasa sellele, et neist kujuneksid eeskujud, kelle üle on tervel Eestil põhjust uhke olla.

          Nt selline asi on juba tehtud.

          aga mis puudutab jah su väljatoodud piinlikke momente - siis jah, see on masendav. Salumäe sai kunagi maja Piritale nt.

          Kommentaar


            #80
            Sel kolmapäeval Pealtnägijas tuleb Nelis Naukasest juttu ja intekas. Et natukene õiget moodi juba tekitama hakata, läksin ta FB seinale vaatama, kas on midagi põnevat. Ühesõnaga, kui ma oleksin uhhuu, siis ma jälgiks Facebookis Naukast, sest ta vist suudab piinliku täpsusega kõikvõimaliku jura enda seinal jagada ja midagi vahele ei jäta. Kümme minutit scrollisin ja jõudsin ainult 20.oktoobrini.

            Kommentaar


              #81
              Gift that keeps giving:

              Kommentaar

              Working...
              X