320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raadio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Raadio

    Usun et igaühe igapäevane kaaslane on just raadoi mis mängib teil kindlasti autos ja tööl.tahaks teada mis raadoijaamu meie jalgpallifännid kuulavad
    109
    Uuno
    9,17%
    10
    Sky Plus
    18,35%
    20
    Raadio Elmar
    1,83%
    2
    Raadio 2
    28,44%
    31
    Power Fm
    7,34%
    8
    Kuku
    2,75%
    3
    Raadio 3
    0,92%
    1
    Radio Mania
    14,68%
    16
    muu jaam
    10,09%
    11
    ei kuulagi raadiot
    6,42%
    7
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    #2
    Mul tegelikult komme kuulata mingi aeg ainult üht lugu. Jah, üht! Nii tööl kui ka autos repeat one peale ja korras.
    A kui vahest juhtubki raadiot kuulama, siis eelistaks Energy FM'i.
    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

    AD e. Andekas Disainer...

    Kommentaar


      #3
      Ise eelistan Uuno raadiot ja just hommikuprogrammi pärast kus hetkel siis ikka kiiver aga nüüd tema kõrval hr.normann ja kirke ert.aga kahjuks lasti mõni aasta tagasi minema vaieldamatult uuno üks parimaid saatejuhte Märx.
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        #4
        Loomulikult muu jaam. Ainsad Eesti raadiojaamad, mida võiksin kuidagimoodi kujutleda end kuulamas, budulojuse valikusse ei mahu. Klassikaraadio ja Vikerraadio niisiis.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #5
          Õhtuti R2, päeval ei lähe eriti ka see. Ülejäänu ei vääri kuulamist. Noh, ja Klassikaraadiost võib ka aegajalt mingeid jazzisaateid peale passida. Üldiselt on debiilset möla kodumaistes kanalites liiga palju, et suudaks pikemalt midagi kuulata.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            #6
            i mostly listen to R3...mostly

            Kommentaar


              #7
              Oota.
              Miks Star FM-i ei ole???? Nagu see ei olekski kuulus.
              Meie suurim hirm on kartus oma mõõtmatu tugevuse ees.

              Kommentaar


                #8
                Hääletasin Raadio 2 poolt. Piisavalt möla, piisavalt muusikat.

                Kommentaar


                  #9
                  Hommikuti Star FM, muidu Vikerraadio, teisipäeviti ja pühapäeviti mõni saade ka Raadio 2
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    #10
                    orbitaal jaam.
                    või uuno

                    Kommentaar


                      #11
                      Kahjuks on kõik Eestis eksisteerivad raadiod nii kuradi tüütult korduva repertuaariga, ning seega üritan autos üldjuhul plaate kuulata.
                      Töö juures olen paraku sunnitud kannatama ja Raadio 3 või Star FM-i kuulama
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        #12
                        Hommikut Sky Plus-i hommikuprogramm (tööle ja kooli sõites siis). Päeval keevitan Energy FM-i lainepikkusel ning vahelduva eduga kuulan ka Powerit. Kui rahulikumat või nostalgilisemat tunnet sättida, siis keeran tavaliselt Star FM-i peale.

                        Mis puutub Raadio 2, siis ainukene positiivne emotsioon, mida see raadiojaam mulle pakub on õhtune vöönd (ka seal on hunnik s*tta). Väga mitmekesine muusika, igaüks leiab endale oma, kuid selle oma leidmiseks ja kuulamiseks on tavaliselt programmis ettenäidatud 1 tund eetriaega. Väga mitmed DJ, kes R2 mängivad on minu meelest alla igasuguse arvestuse. Selleks, et seal eetrisse pääseda ei pea just palju tegema - vähemalt senini on mulle nii tundnud.

                        Ja Vincent, maitseid on erinvaid. Oleneb lihtsalt inimesest ja kontingendist, kuhu sattunud oled.

                        Kommentaar


                          #13
                          Hääletasin siis Sky Plus, kuna Energyt listis polnud...

                          Kommentaar


                            #14
                            Hääletasin Raadio 2. Kuigi sedagi ainult teisipäeviti 21-23.
                            Pluss veel Rahva Oma Kaitse, mida üldjuhul kuulan mp3-na.

                            Kommentaar


                              #15
                              džiisõs küll, Silver, ma ju räägingi puhtalt enda maitse seisukohalt . kui keegi leiab nt skyplusist kuulamisväärset kraami, ei hakka ometi selle pärast talle viltu vaatama. peace!
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar

                              Working...
                              X