320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raadio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Nonii, kes ütles täna hommikul R2 telefoniküsitluses 'Millise saidi avad kindlasti iga päev?', et istub suurema osa ajast soccerneti foorumis? Kontrollisin peeglist, mina parasjagu ei helistanud.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      #32
      Arno ütles.

      Kommentaar


        #33
        Radio Mania ikka:P
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas fitti Vaata postitust
          Nonii, kes ütles täna hommikul R2 telefoniküsitluses 'Millise saidi avad kindlasti iga päev?', et istub suurema osa ajast soccerneti foorumis? Kontrollisin peeglist, mina parasjagu ei helistanud.
          Lahe, reklaami tehtud kah.
          slimm.ee

          Kommentaar


            #35
            mis laulud radiomania'st tulevad? kuressaarde ei levi selline jaam

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
              mis laulud radiomania'st tulevad? kuressaarde ei levi selline jaam
              kuula siit
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                #37
                Hommikuprogrammi R2's (talveperioodil) ja päeval Mania. Kuulaks hommikuti ka Maniat, kuid ma ei seedi Pildi päevakajaliste sündmuste analüüsi. Teinekord ei taba ta ikka üldse sündmuste tausta ega põhimõtteid, kuid sõna tahab sellegipoolest võtta. Ülejäänud aja on Mania aga selge number üks.

                Kommentaar


                  #38
                  Power Hit Radio !
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    #39
                    Muusikat kuulan küll palju, aga raadiot vähe. R2'st tuleb nädalas kolm õhtuse vööndi saadet, mis rohkemal-vähemal määral mu muusikamaitset riivavad. Vahel ka hommikuti Kuku't R.Debelaki uudiste pärast.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Power Hit Radio !
                      OSS ......

                      Kommentaar


                        #41
                        Energia EffEmm...
                        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                        AD e. Andekas Disainer...

                        Kommentaar


                          #42
                          Hommik Mania, kui Torpeedo neil hommiku läbi siis ülejäänd päev jaguneb Dynamit FM, R2 ja PHR vahel

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                            Hommikuprogrammi R2's (talveperioodil) ja päeval Mania. Kuulaks hommikuti ka Maniat, kuid ma ei seedi Pildi päevakajaliste sündmuste analüüsi. Teinekord ei taba ta ikka üldse sündmuste tausta ega põhimõtteid, kuid sõna tahab sellegipoolest võtta. Ülejäänud aja on Mania aga selge number üks.
                            Pildi sündmuste "analüüsi" on vahest ikka päris lõbus kuulata
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              #44
                              Leviosuti on üks kuradima hea saade är kahes.
                              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                              Kommentaar


                                #45
                                Enamasti Mania. 8-10 star fm ja 10-13 raadio 2. Ülejäänud Mania.
                                Parem georg otsas kui Paul keres.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X