320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ms-Estonia.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ms-Estonia.org

    andke oma allkiri parvlaeva Estonia ülestõstmiseks

    Last edited by fcflora90; 15.10.06, 14:06. Põhjus: link ka

    #2
    Algselt postitas fcflora90 Vaata postitust
    andke oma allkiri parvlaeva Estonia ülestõstmiseks

    www.ms-estonia.org
    Olemas.

    Kümme tähemärki ruuls.

    Kommentaar


      #3
      Ja kedagi lõpuks kotib ka palju seal "allkirju" on või?

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas fcflora90 Vaata postitust

        ..........

        Kommentaar


          #5
          täitsa olemas allkiri

          Kommentaar


            #6
            mõttetu...
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas daywalker Vaata postitust
              mõttetu...

              ja mida härra daywalker soovitab teha selle asemel siis? lihtsalt jätta asi sinnapaika ja leppida mõttega et rahvas on riigi teenimiseks mitte riik rahva teenimiseks? ehk siis antud juhtumil riigid võivad tappa sadu inimesi täiesti poohuilt? vähemalt keegigi on kes asjaga tegeleks. miks rootsi riik pani 70 aastaks sellele juhtumile riikliku saladuse peale??? äkki oskad vastata? miks komisjon andis täiesti idiootseid vastuseid küsimustele ja mõtles igast lollusi välja mis ei vastanud tegelikkusele? jnejnejne. oleks keegi su perekonnast või lähedastest seal hukkunud mõtleks sa hoopis teisiti!!!

              Kommentaar


                #8
                Ja sa arvad, et kui keegi "ballack" paneb oma allkirja, siis kohe vaadatakse, et oh peaks midagi ette võtma?

                Kommentaar


                  #9
                  herr bal' lack'

                  üle tuleks saada sellest, süütus võeti meilt vastutahtmist rohkem kui dekaad tagasi, nüüd minna avaldusega politseisse, et nussiti pepusse on tibe humoorikas.

                  rahu.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    #10
                    Minu meelest peaks hääleõigus antud juhtumi korral olema ainult hukkunute omaksetel. Nendele võib see ülestõstmine liiga teha, kuid vandenõuteoreetikud jauravad ükskõik mis otsusele vaatamata edasi. Seega liitun daywalkeriga.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      #11
                      Seda küll et see kisub vanad haavad lahti, aga samas annab see võib-olla südamerahu et mis juhtus või uut indu süüdlaste? karistamiseks, tabamiseks. See on igastahes õige et eelkõige peaks otsustada saama kannatanud ja nende lähedased!R.I.P.
                      AILTON

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        herr bal' lack'

                        üle tuleks saada sellest, süütus võeti meilt vastutahtmist rohkem kui dekaad tagasi, nüüd minna avaldusega politseisse, et nussiti pepusse on tibe humoorikas.

                        rahu.

                        mis sa tõesti arvad et ma sinna allkirjaks ballack panin või? okei aga igatahes väidate et ainult juhul kui hukkunud oleks nõus ainult siis võiks asja uurida.....tõesti te uudiseid üldse ei vaata või? neil ammu juba miskeid ühendusi ja kogunemisi et kuidagi kohtusse minna enam-vähem koos......aga näed eesti, soome ja rootsi on nagu stalin kes ei lase sittagi teha. kui rahvas juba nõuab siis hakkavad võib-olla ka välisriigid rohkem huvi tundma. kui hakkate sonima minu sõnast "võib-olla" siis parem on VÄHEMALT ÜRITADAGI. kui ei ürita siis ei saa sittagi. enam-vähem loen välja et foorumi kasutajad enamuses nagu oleks täiesti pohuistid et kui neid ei puuduta midagi otseselt siis neil pohui ja kui neid see otseselt puudutab siis on jälle et oioioi vaadake mis minuga tehti miks te kaasa ei tunne miks te appi ei tule jnejne.......mingi täielik kritiseerijate ja kõike mahategijate kamp koos krt......KUI seal oli pomm siis peab karistama vastavaid tegelasi, kuna on leitud igast tõendeid et asi ei olnud nii ja ei hakata isegi uurima mitte ja üks riikidest paneb riikliku saladuse alla selle 70 aastaks siis on midagi väga jama.....kujutlege nüüd ette situatsiooni et üks inimene sureb ära ja "uurimiskomisjon" leiab et see tüüp suri täiesti normaalset surma ehk siis vanadusse....paar aastat hiljem aga tuleb välja et "uurimiskomisjon" on väga puusse pannud väga paljude asjadega ja on tõendeid et asi ei käinud nii nagu "uurimiskomisjon" on rääkinud ehk siis see tüüp ei surnudki vanadussurma vaid ilmselgelt on tapetud...ühesõnaga oleks vaja otsida ju see tapja onju? aga näed siis kohus hoopis räägib et kuulge sorry et see on juba nii vana asi et kisub jälle haavad lahti ja blablabla ja las see mõrvar siis olla vabaduses edasi.....nii ja nüüd mõelge see lugu ümber nii et selle 1 tapetu asemel oli neid hoopis sadu.

                        Kommentaar


                          #13
                          ahjaaaa ja minu kauge sugulane läks sellega põhja ja see on ka üks põhjusi miks ma TAHAN teada mis seal toimus ja et oleks karistatud vastavad tegelased......kui poleks seda onud siis tahaks IKKA teada mis tegelikult toimus seal ja et oleks karistatud vastavad tegelased.

                          Kommentaar


                            #14
                            ei ole midagi selle vastu, et tahetakse teada saada fakte, tahaks isegi.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              üle tuleks saada sellest, süütus võeti meilt vastutahtmist rohkem kui dekaad tagasi, nüüd minna avaldusega politseisse, et nussiti pepusse on tibe humoorikas.
                              Las kukk kireb, kui tal süütus veel alles.

                              A minu nime pani sinna kirja naine vastu mu tahtmist.
                              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                              AD e. Andekas Disainer...

                              Kommentaar

                              Working...
                              X