320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ms-Estonia.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Ma usun, et kui mul seal mõni tuttav/sugulane oleks põhja läinud siis ma parema meelega elaks nii palju aastaid hiljem nagu praegu edasi teadmisega, et kogu see asi oli üks suur õnnetus tormi tagajärjel mitte ei surgiks kogu seda juhtumit enam.
    Tegelikult ma ei ole kunagi nendesse pommi jms teooriatesse kunagi uskunud ja vaevalt et midagi sellist suudedaks ka tõestada.
    Rohkem ma ei viitsi sellel teemal väga sõna võtta....
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      #17
      elu on lits ja siis sa sured

      Kommentaar


        #18
        daywalker tõestada suudetaks küll vabalt......kui rootsi laseks ainult vastavaid kohti üles tõsta mitte ei seisaks oma sõjalaevadega seal ees et mitte kuhugi te ei lähe tõendeid tooma. ütle mulle ÜKS NORMAALNE põhjus miks pidi rootsi panema selle 70 aastaks riiklikuks saladuseks ehk siis mitte ükski ametnik ei tohi rääkida mis nad tegid või mis toimus jne ja miks on tuukritel vaikimisvanne (nad ei tohi rääkida millal nad estonial täpselt sukeldusid ja mida seal tegid)? kui suudad seda siis olen vait selle kohapealt. kui nad teevad komisjoni kas nad peavad siis seda avalikult tegema et iga päev annavad aruande mis nad jälle leidsid ja mida mitte? nad võivad teha seda mitte avalikult nii et kui ei leia midagi siis ei hakka midagi mainimagi ja kui leiavad et on uputatud meelega ja kinnitust leidnud siis annavad alles teada......sel juhul ei kistaks ka neid haavu lahti kui vaikselt uuritakse ja kui avastatakse et ei uppunudki ise vaid "aidati" kaasa siis saavad ka perekonnad teada mis tegelikult juhtus mitte ei pea kannatama et näed kas nüüd uputati meelega või läkski õnnetult põhja. kuna sul ei ole kedagi perekonnast või sugulasi ega kedagi seal hukkunud siis sa ei tea midagi tunnetest ja sul ei ole mõtet vaielda.....sa mõtled küll et oleks sul ka hukkunud keegi seal siis OLEKS sul selline tunne....tegelikult ega ikka ei ole küll. reaalsus ja mõtlemine (et mis tunne oleks) on täiesti erinevad.

        Kommentaar


          #19
          ah et muudkui laskuks aga 100 meetri sõgavusele mere põhja ja tooks vajalikke tükke üles. braavo

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
            ah et muudkui laskuks aga 100 meetri sõgavusele mere põhja ja tooks vajalikke tükke üles. braavo


            sa ei ole kuulnud sellistest asjadest nagu robotid või? keskajast tulid siia elama või? tuukrid isegi käivad kurat seal sügavusel, mis asi sul takistuseks on siin?

            Kommentaar


              #21
              kahjuks ei suudeta isegi kesklinnast pronksvärdjat ära viia ja teie tahate et laev tõstetakse 100 m sügavuselt ülesse.

              ps. allkiri juba ammu antud aga mis sellest kasu?
              neid allkirju kogutakse viimasel ajal kõiksugu poolt ja vastu asjadele
              öelge 1 asi mida see allkirjade andmine annab?
              Pronkssõduri ära koristamise poolt olen ma andnud iga aasta vähemalt 2-3 allkirja alustades sellest kui Koja veel neid tribüünil 5-6 aastat tagasi kogus.
              Kas midagi on muutunud?
              Ja lolli järjekindlusega annan ka edaspidi oma allkirja

              Kommentaar


                #22
                Panin oma nime ka kirja

                Kommentaar


                  #23
                  sen....pronksvärdja puhul on see et kui mingi protsent (ei mäleta kui suur protsent hetkel) tallinna elanikest teeb avalduse siis linnavalitsus peab selle arutlusele võtma...nad ei pea seda vastu võtma aga arutlusele peavad võtma.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas ballack Vaata postitust
                    sa ei ole kuulnud sellistest asjadest nagu robotid või? keskajast tulid siia elama või? tuukrid isegi käivad kurat seal sügavusel, mis asi sul takistuseks on siin?
                    vähemalt ei tulnud ma kiviajast..

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      sa ei ole kuulnud sellistest asjadest nagu robotid või? keskajast tulid siia elama või? tuukrid isegi käivad kurat seal sügavusel, mis asi sul takistuseks on siin?
                      Ja võtame mõnisada tuukrit, kes laeva õlgadele tõstavad ja selle üles tirivad, eksju

                      Mõttetu üritus. Paneme mõnisada miljonit hakkama, et tagantjärgi tõdeda, et vaeseke tõesti sellepärast põhja läks, et hooldamata oli ja kõrgema lainega lihtsalt laiali otsustas vajuda.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                        Ja võtame mõnisada tuukrit, kes laeva õlgadele tõstavad ja selle üles tirivad, eksju

                        Mõttetu üritus. Paneme mõnisada miljonit hakkama, et tagantjärgi tõdeda, et vaeseke tõesti sellepärast põhja läks, et hooldamata oli ja kõrgema lainega lihtsalt laiali otsustas vajuda.

                        miks sa oled nii kindel et see oli logu ja sellepärast läks põhja kui tõendid ja reaalsus näitab teisiti? ütle mulle see põhjus...see et sa lihtsalt kuulutad et nii oli ja nii ka kõik peavad mõtlema...nii ei lähe...ütle tõendid mis seda tõestavad...ma arvan et selle kohta et see ei läinud ainult laine tõttu põhja on tõestusi küll...estonia vraki videolõikude kadumised, tuukritel vaikimiskäsud ehk nad ei tohi rääkida millal nad sukeldusid ja kus sukeldusid ja mida seal nägid (miks seda veel vaja oli kui kõik korras on?), laeva kere väga valed arvutused ja väga valed selgitused komisjoni poolt, kõikide kes eraviisiliselt on tahtnud uurida seda nende inimeste pihta tehtud tapmisähvardused, KADUMA läinud tolli protokollid selle kohta mis autod ja mis lastiga seal tol päeval olid, riigitegelaste ja tollitöötajatel selle öö kohta käiva info 70 aastaks riigi saladuseks kuulutamine (miks?), see ameeriklane kes seal ühe metalltüki tõi estonia küljest...sellelt tükilt leiti sõltumatus laboris saksamaal lõhkeaine jälgi ja ka kuju vihjas plahvatusele (rootsi labor küll ei tunnistanud seda kuid miks seda viia rootsi kes on ise asjaga ka seotud) jnejne. see vajab uurimist nagu iga teine surmaga lõppenud teema. surnuid või mõrvatuid on seal palju ja ühe inimese kohta pole see miski üleloomulik summa. miks on vaja seal MITUSADA tuukrit? kirjelda seda protsessi kus sul läheb vaja mitusada tuukrit! ma tõesti tahan teada.

                        Kommentaar


                          #27
                          18 aastat siis on möödunud aga vastuseid ikka ei ole!
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            18 aastat siis on möödunud aga vastuseid ikka ei ole!
                            Neid ka ei tule. Liiga suur skandaal oleks see.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              Neid ka ei tule. Liiga suur skandaal oleks see.

                              Kas sa tead midagi mida teised ei tea et sedasi väidad?

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Kas sa tead midagi mida teised ei tea et sedasi väidad?
                                Imre kirjutas sellest natukene täna:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X