320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Flora ja Meistrite Liiga?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Flora ja Meistrite Liiga?

    Sattusin ühe vana Postimehe artikli peale aastast 1998 - kui Lilleküla staadionist ei osatud undki näha
    http://arhiiv.postimees.ee/leht/98/12/05/sport.htm
    Tsitaat samast artiklist

    Kui Meistrite Liigasse peaks jõudma FC Flora, kas Eestit tabaks Soomet vallanud jalgpallibuum?

    «Olen kindel, et varem või hiljem FC Flora jõuab sinna,» sõnas Pohlak. «Kui meil oleks 20 000-30 000 huvilist mahutav staadion, usun, et see tuleks täis.»
    Staadion meil nüüdseks on ...
    Pohlak on teatavaks teinud ka plaani jõuda järgmine aasta Meistrite Liiga eelringidest edasi ...

    Ja Flora peaks olema parem kui kunagi varem - surinami kaitsja, norra poolkaitsja ja norra, soome ründajad.

    Mul on selline kahtlus, et Pohlakul oli kogu aeg selline stenaarium valmis. Kõigepealt korralik staadion ja siis keskendume tõsiselt klubi ambitsioonidele.

    Krt, äkki saame uusi Flora mängijad näha juba aastavahetusturniiril. Erinevalt eelmistest treeneritest võtab Arno loodetavasti neid jõukatsumisi tõsiselt ja ei saada mingit neljandat koosseisu võistlustulle.

    PS. Ja TVMK kirjutas lepingu alla Borissoviga - mees küll suht vana, kuid peaks endiselt väga kõva mängumees olema.
    Jalgpallihaigla Liige

    #2
    Eelmisel aastal oli ju kah korralik koosseis aastavahetusturniiril. Minu mäletamist mööda!

    Kommentaar


      #3


      Flora pole veel vist saaliturniiril esikohta saanudki. Viimane aeg võita.Pohlakul oli millalgi 1995-96 saaliturniirga sellised mõtted, et Lätis, Leedus ja Valgevenes toimuksid pisemad turniirid ning lõpuks finaalturniir Tallinnas. Räägiti isegi Hertha Berlini(siis veel 2.Bundesligas) osavõtust.


      Kommentaar


        #4
        mis meistrite liigasse puutub, siis ikka nii lihtsalt sinna ei purjetata. olgugi, et on juba hangitud mitmeid võõrmänijaid. aga noh pohlaku sõnad on nagu nad on....usud poolt. saad kolmveerandiga vastu pükse.
        jalgpall=elu

        Kommentaar

        Working...
        X