320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Flora poliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Flora poliitika

    Kõigile viimaseaja kiitlustele Flora suhtes.
    Ütleks vaid seda, et Flora oma poliitikaga hoiab jah enda juures jalgpallureid lubades neile tulevikku ,paraku aga kõik ei saa ju maitsta profi leiba ja jäävad siis ripakile .Aja möödudes on nende rong ära läinud ja nad pole harjunud muud tegema ,kui trennis käima, kus niigi kord ja elu lihtne.
    Teised klubid seavad kadalippu varemaks ja selekteerivad edukamad välja andes samas nõrgematele võimaluse lahkuda varakult ja võimaluse õigel ajal alustada eluteed mis niigi siin eesti oludes raske.
    Jälgige mida endised Flora kasvandikud teevad ,ilguvad linnas ringi ,mängivad madalamtes liigades ja otsivad treeneri ametit.
    Sest muud nad ei oska.

    #2
    Kuule kraff! on ju päevselge ,et kõik ei saa profiks.
    kuid vrakult on väga raske siiski etteaimata ja välja selekteerida need õiged mängumehed.
    ja uldse kus on kirjas ,et jalgpalluri karjäär peab kerge olema.
    ma ei maaliks nii mustades toonides pilti endistest floralastest. paljud mängivad madalamates liigades lihtsalt sellepärast ,et armastavad jalgpalli ning oma töö või äri tõttu ei saa enam tipptasemel treenida.
    keegi nüüd tänaval küll ei jõlgu ja treeneritest on eestis vastupidi suur puudus(headest treeneritest).
    su jutt kisub ikka sinnapoole ,et paha ,paha,paha floora.
    aga see ,et mehed muud ei oska ei ole enam küll klubi süü.
    võtame kas või MARTIN REIMI ,kes karjääri jooksul on edukalt ka kõrghariduse omandanud.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #3
      Kes need linna peal siis ringi ilguvad?
      Anna teada,pole ise kedagi näinud.

      Kommentaar


        #4
        Ei oska kohe midagi kosta.

        See Lenini kuulus mõttekild "õppida,õppida,õppida" tähendab ju meie praeguses vabariigis palju rohkemat, kui ta oli seda õndsal Vene ajal, kus võisid ka täieliku loruna ilusat elu elada.
        Iga vähegi mõtlemisvõimeline jalgpallur peab ju arvestama sellega, et temast ei pruugi saada proff, olgu siis põhjuseks vähesed oskused või hoopis äkiline vigastus, mis karjäärile kriipsu peale tõmbab. Ja et sellist asja ei juhtuks, tulebki rõhku panna ka haridusele, et oleks ka ilma jalgpalli ja spordita midagi peale hakata.
        Arvan, et Flora süsteemi küll siin süüdlaseks ei saa nimetada, kuna otsuseid teeb ju inimene ise ja kui ta ei ole neid võimeline tegema, siis kahju küll, tuleb lihtsalt leppida hädavarese staatusega. Mul mängis sugulane omal ajal "Pantrites", aga otsustas teatud eluetapil siiski ülikooli kasuks ja töötab praegu väga kõva kohapeal ja on ülirahul, kuigi usun, et ta jalgpallurina oleks võinud täitsa vabalt näiteks Tuleviku põhikkoosseisus figureerida.

        Mul tuleb meelde näide, kus selles va Perekooli foorumis (ise seda ei külasta, küll aga naine) oli teema a'la "Flora on paha" ajendatuna sellest hiljutisest skandaalist. Seal nimelt üks Flora eks-mängija väitis, et Flora keeras tema elu tuksi, kuna tal oli vigastus, mistõttu Aivar Pohlak talle selja olevat pööranud ja tüüp üleüldse nüüd igavene rott on. Ja jutu mõte oli, et ärge pange oma lapsi kunagi Florasse trenni, sest siis juhtub sama mis temagagi. No andke andeks, mis jutt.

        Kurat võtaks, Eesti Vabariik on süüdi, et ma praegu veel miljonär pole, eksju.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #5
          Seal nimelt üks Flora eks-mängija väitis, et Flora keeras tema elu tuksi, kuna tal oli vigastus, mistõttu Aivar Pohlak talle selja olevat pööranud ja tüüp üleüldse nüüd igavene rott on. Ja jutu mõte oli, et ärge pange oma lapsi kunagi Florasse trenni, sest siis juhtub sama mis temagagi. No andke andeks, mis jutt.
          Tegemist oli FC Kotka iidoli Theimo Tülpiga.

          Tegelikult peaks ju siililegi selge olema, et päris tippu jõuavad ainult väga vähesed. 20 pisikese poisina alustanutest jõuab Meistriliigasse 1-2 mängijat (ja seda heal juhul).

          Enamus trennimehi lõpetab trenniskäimise 15-16 aastaselt (alkohol, tüdrukud jne).
          Ülejäänute jaoks saabub valikumoment üldjuhul koos gümnaasiumi lõpuga.

          Aja möödudes on nende rong ära läinud ja nad pole harjunud muud tegema ,kui trennis käima, kus niigi kord ja elu lihtne.
          Teised klubid seavad kadalippu varemaks ja selekteerivad edukamad välja andes samas nõrgematele võimaluse lahkuda varakult ja võimaluse õigel ajal alustada eluteed mis niigi siin eesti oludes raske.
          Jälgige mida endised Flora kasvandikud teevad ,ilguvad linnas ringi ,mängivad madalamtes liigades ja otsivad treeneri ametit. Sest muud nad ei oska.
          Tegemist peab olema küll puhta idioodiga kelle jaoks rong 18-19 aastaselt minema sõidab. Ma saan aru, et sa oled kusagil 35 aastane ja siis pead järsku jalgpalliga hüvasti jätma - mitte halligi muud teha ei oska. Kuid ka sellel juhul oled idioot, et pole oma elu planeerinud.

          Ja madalamates liigades mängivad nad ka selle pärast, et elu tahab elamist - raha teenimist, kuid ega sellepärast ei pea endale kohe õllekõhtu laskma ette kasvada - kord-paar nädalas liigutada ja sõpradega koos rahulikult pingevabas õhkkonnas mängida - see näitab, et inimesega on kõik korras mitte seda, et ta on allakäinud luuser.
          Jalgpallihaigla Liige

          Kommentaar


            #6
            eri - väljaanne

            Korvpall ruulib,jalkamehed kiruvad , aeg on mängima hakata ja tulemusi tegema .
            Nii palju kui mina spordi juures olnud ja näinud tean seda et ikka mida räägin . Ja on Kotkas jalgpallis organistasioon, kes püüab luua muutust siinses jalgpallis ennem ,kui nende võsukesed sirguvad meesteks.
            Pole nad midagi sellised , kes tahavad võimu enda kätte , pigem grupp inimesi, kes ka peale sõnade siin vutimaastikul püüavad midagi ära teha.
            Kui palju on neid klubisi ja mängjaid kes käivad koos ja kiruvad Pohlakut ja Eesti jalgapalli süsteemi aga tegijaid ja ütlejaid neist ei ole.
            Tuleme natukeseks maapeale ja anname kasvõi Pohlakul nüüd näidata milleks ta suuteline,ega siis tüli tühjast tõusnud.
            Oli ju ikka selleks suur põhjus ,ikkagi seaduse rikkumine.
            Kui grupp inimesi avastas selle mida nad siis valesti tegid,kas oleks pidanud minema ja ütlema Pohlakul me avastasime vea sinu anarhias.
            Tänapäevaks ei ole Flora kasvatanud peale Sahharovi ühtegi vutimeest kes sirguks meie rahva rõõmuks ja noorpallurite eeskujuks.
            Kogu poliitika ei olegi Floras sellele rajatud vaid teiste teghtud tööde äraostmisele ja siis enda ehtimisega sellega.
            Nagu näiteks et võtsime mängja õigel ajal endale muidu oleks ta hukka läinud.
            Ja tehakse neid oste nende rahadega mida peaks saama kõik meistriklubid proportsionaalselt aga ei saa ja ei teagi et peavad saama.
            Ainult seal asja juures olevad inimesed teavad.
            Sealt on tekkinud suur tüli Eesti vuti maastikul.

            Tuleme mehed ikka õiglusele lähemale ja anname võimaluse vähemalt paraneda Eesti vutipoliitikal.
            Tulgu see kasvõi selliste vaidlejate näol nagu oleme meie siin.
            Võib -olla oleme ainukesed kes midagi muuta tahavad.

            Kommentaar


              #7
              [quote]Orginally posted by jots

              Seal nimelt üks Flora eks-mängija väitis, et Flora keeras tema elu tuksi, kuna tal oli vigastus, mistõttu Aivar Pohlak talle selja olevat pööranud ja tüüp üleüldse nüüd igavene rott on. Ja jutu mõte oli, et ärge pange oma lapsi kunagi Florasse trenni, sest siis juhtub sama mis temagagi. No andke andeks, mis jutt.
              Tegemist oli FC Kotka iidoli Theimo Tülpiga.
              Loll jutt ,Theimo on treener ja ettevõtte juht nii´et rotist asi kaugel.


              Kommentaar


                #8
                kraff.
                ka mina kui FCF-i fänn, olen selle poolt kahe käega,et kõik klubid saaksid võrdselt vahendeid.
                ja kui teatud ringkonnal on andmeid mingitest EJL ja Pohlaku kokkumängust siis tehku see kõik avalikuks.
                ei saa ju olla et ainult 14 klubi soovivad õiglust ja 64 tahavad mingit korruptsiooni toetada.
                kui palju keegi tippmängijaid on kasvatanud ei ole minu meelest kõige olulisem,lui vaadata maailma tippklubisid siis paljudel neid oma kasvandikke ikka on ?
                Kui aga mängijaid ostetakse raha eest ,mis peaks ka teistele klubidele kuuluma siis see on muidugi sigadus.
                kordan veel kord,et vaja on fakte ,mitte kuulujutte,siis saavad ka fännid sõna sekka öelda.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #9
                  to rootsi kunn

                  Orginally posted by ROOTSI KUNN

                  kraff.
                  ka mina kui FCF-i fänn, olen selle poolt kahe käega,et kõik klubid saaksid võrdselt vahendeid.
                  ja kui teatud ringkonnal on andmeid mingitest EJL ja Pohlaku kokkumängust siis tehku see kõik avalikuks.
                  ei saa ju olla et ainult 14 klubi soovivad õiglust ja 64 tahavad mingit korruptsiooni toetada.
                  kui palju keegi tippmängijaid on kasvatanud ei ole minu meelest kõige olulisem,lui vaadata maailma tippklubisid siis paljudel neid oma kasvandikke ikka on ?
                  Kui aga mängijaid ostetakse raha eest ,mis peaks ka teistele klubidele kuuluma siis see on muidugi sigadus.
                  kordan veel kord,et vaja on fakte ,mitte kuulujutte,siis saavad ka fännid sõna sekka öelda.
                  Vaata suur fakt on juba see ,mida mina tean, et selles nimekirjas oli ka selliseid klubisid, kes ei teadnudki, et nende klubi nimi sinna sattub.Polnud neilt keegi küsinud seda, kas tahate vastuhakata või ei.

                  Kommentaar


                    #10
                    [quote]Orginally posted by kraff

                    Orginally posted by jots

                    Seal nimelt üks Flora eks-mängija väitis, et Flora keeras tema elu tuksi, kuna tal oli vigastus, mistõttu Aivar Pohlak talle selja olevat pööranud ja tüüp üleüldse nüüd igavene rott on. Ja jutu mõte oli, et ärge pange oma lapsi kunagi Florasse trenni, sest siis juhtub sama mis temagagi. No andke andeks, mis jutt.
                    Tegemist oli FC Kotka iidoli Theimo Tülpiga.
                    Loll jutt ,Theimo on treener ja ettevõtte juht nii´et rotist asi kaugel.
                    Loll jutt ? Seda väitis Jots, et tegemist Theimoga on, ja kui ongi, siis jääb minu jaoks täiesti mõistetamatuks, miks on "edukal" inimesel vaja kuskil foorumis sihukest jama suust välja ajada.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      #11
                      No pulli pärast teen copy/paste sellest jutukesest seal Perekooli foorumis (loodan, et Martin ei pahanda ), kusjuures tegu ongi vist Theimoga. Nojah, lausa rotiks ta ennast ei pea, aga jutu mõte kipub küll selline olema, kusjuures eelviimane lause on super.

                      Re: Kartus et laps läheb Florasse jalgpalli mängima
                      Autor: Flora mängija
                      Kuupäev: 09-11-01 12:11

                      Treenisin 6 aastat Floras ja olen pettunud väga .
                      Eespool kõnelejad on mu sõnad juba ära öelnud ja nõustun nendega.
                      Et teha tänapäeval korralikult sporti peab olema täielik ausus ja teineteise mõistmine klubis,kui seda pole pole ka tulemusi ,pole ka muud.
                      Flora on mind petnud 2 viimast aastat,pole ma oma palka saanud,pole ma midagi saanud mis mind kasvõi motiveeriks edasiseks eluks.
                      Nad raiskasid minu nooruse,just raiskasid,lubasid kõik ja mina uskusin olin ju noor.
                      Vanemtele räägiti kõike et küll tuleb ja tuleb,meelitati sponsorlust minu vanemate kaudu ja lubati toetust kui lahkun spordist.
                      Lahkusin vigastuse pärast.Oleks keegi ka mulle midagi head öelnud lahkudes kõigil oli kama.
                      Käisin Pohlaku juures ta ütles et ainult tugevamad jäävad spordi juurde.Tal oli minust ükskõik.
                      Nüüd olen leidnud treeneri töö teises klubis ja aitan lapsi kógu armastusega ja ei kritiseeri tõesti teisi nagi seda tegi Flora.

                      Florast võiks jäädagi rääkima.


                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        #12
                        hmmm....Maarek. Oleks äkki hea, kui saaksid kogu selle värgi siia pasteda. Päris huvitav on lugeda.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          #13
                          Martin, üritan su soovile vastu tulla

                          Jube pikk küll tuli teine, aga seal vist ei olnud mingit lingivõimalust ka. Üldiselt sai naerda kõvasti ja kostaks selle teema peale ainult niipalju, et issanda loomaaed on kirju.

                          Kartus et laps läheb Florasse jalgpalli mängima
                          Autor: Isa
                          Kuupäev: 08-11-01 23:49

                          Samal päeval, kui Timo (30) Ekspressiga rääkima tuleb, on ta oma töökohast Tallinna Spordi- ja Noorsooametis sule sappa saanud. Ta väidab, et tema probleemid tööandjaga said alguse kokkupuutest FC Flora jalgpalliklubiga. Ta ei kõhkle oma jutus kasutamast sõnu "korruptsioon" ja "maffia", kuid palub oma nime avaldamata jätta.

                          Pisut rohkem kui kuu aja eest asus Timo Spordi ja Noorsooametisse tööle, ülesandeks kontrollida linna rahastatavates spordiklubides käivate laste nimekirjade vastavust tegelikkusele. Põhjuseks, et iga trennis käiva õpilase pealt maksab linn spordiklubile 1200 krooni aastas.

                          Kokku käis Timo kuues spordiklubis. Teda üllatas, et nimekirjad kuskil hästi klappida ei tahtnud. Aga mõnes kohas oli olukord Timo sõnul päris hull. Näiteks Eesti jalgpallimaastiku hetke kuumimas klubis FC Flora, kus treeningrühmas ei klappinud ükski nimi loetelus toodutega.

                          Timo väitel ei nõustunud noorterühma juhendanud treener temaga koostööd tegema ja pakkus lausa altkäemaksu, et "puudusi siluda". Timo ülemus Tarmo Valgepea ja Flora presidendi assistent Anne Samarüütel väidavad aga, et Timo hakkas palliplatsi ääres ülbitsema ja treenerit kamandama.

                          "Timo ületas oma volitusi," ütleb Valgepea, kelle sõnul instrueeritakse kõiki momentvaatlejaid - just nii kõlas Timo töönimetus - fikseerima kõigest konkreetset trennis viibijate seisu. "Pole tema asi seal midagi nõuda ega mingit selgitust paluda."

                          Timo täitis aruandelehe ja tõmbas trennis olnud linnavalitsuse rahastatavate laste lahtrisse kriipsu.

                          "Ja siis ma sain sõimata," meenutab ta. Tema otsene ülemus Inna Bondarenko olevat tema peale karjunud just selle õnnetu kriipsu pärast. "No trennis ju ei olnud neid õpilasi, kes nimekirjas seisid," seletab Timo. "Aga Bondarenko andis mõista, et sellist olukorda ei oleks tohtinud fikseerida, vaid kuidagi oleks pidanud spordiklubiga kokku leppima."

                          Timo näeb kogu selle asja taga ameti ja spordiklubi omavahelist sahkermahkerit, milles tema ausa töötajana süüdlaseks lavastati. Timo ütleb, et käis veel Flora trennides ja leidis ikkagi vaid üksikuid lapsi, kelle nimed kattusid loetelus seisnutega.

                          Anne Samarüütlil on sellele lihtne seletus. Treeningrühmad on kümne kuu jooksul muutunud. "Lapsed on küll kõik olemas, aga grupid teised. Tugevamad ja nõrgemad pallurid pannakse eraldi."

                          Sel aastal maksab linn FC Florale 263 lapse pealt 315 600 krooni. Praegu treenib Floras umbes 400 noort jalgpallurit, kellele hakatakse raha taotlema juba järgmise aasta eelarvest.

                          Kui spordiamet Samarüütli poole pöördus, saadeti sinna värsked nimekirjad ja rahu oli majas. Vähemalt Flora jaoks.

                          Kuid Timo pea kohale kogunes must pilv. Ta löödi päevapealt ametist minema. Põhjuseks halb käitumine. Tarmo Valgepea väidab, et Timol oli suhtlemisprobleem, mille kohta oli juba kolmest kohast kaebusi laekunud.

                          "Mina nägin Florat sellisest küljest, kus valitses täielik kaos," väidab Timo. Ta on veendunud, et Eesti jalgpalli värske meisterklubi kandib linna raha ning talle tundub uskumatu, et selline "korruptsioon ja kontrollimatus" ühes linnaametis läbi läheb.

                          Aivar Pohlakule teeb see jutt haiget. "Florast ausamat ja eetilisemat organisatsiooni Eestis ei ole," ütleb ta ärritunult. Klubi, mille Pohlak on üles töötanud, on suure osa oma energiast kulutanud noortetööle, mille esimene vili on värske meistrikuld.

                          Timo aga läheb veelgi kaugemale ja väidab, et Flora pole ainus klubi, mida tema endine tööandja linna kaukast ebaõiglaselt abistab. "Tallinnas on üle 160 rahastatava spordiklubi ja neid, mis tegelevad maksumaksja raha raiskamisega, on palju. Olen kuulnud, et neid inimesi, kes seda paljastada tahavad, on ennegi sealt ametist minema löödud." Kuid tal ei ole oma sõnu ühegi dokumendiga kinnitada. "Ma jään sellepärast siin vaidluses niikuinii kaotajaks. Flora on mulle liiga kõva pähkel."


                          Re: Kartus et laps läheb Florasse jalgpalli mängima
                          Autor: ka ema
                          Kuupäev: 08-11-01 23:51

                          Ära jumal eest seda viga tee , Flora süsteem on jube see viib noore inimese psüühika hauda.Eelista muud klubisid on ju palju.
                          Mul vanem poeg mängis seal.
                          Sa ei kujuta ette mis seal toimub.


                          Re: Kartus et laps läheb Florasse jalgpalli mängima
                          Autor: Terje
                          Kuupäev: 09-11-01 09:04

                          MInu poeg mängib ka Floras jalgpalli, alles küll tesist aastat. Seni kui temale seal meeldib ja lõbu odav on, pole meie küll probleeme teinud. Jah, "trenni" teevad nad ainult mängides, harjutusi on vähe ja paljutki võib kritiseerida. Aga lapsele palli mängimiseks on võimalus hea. Psühhika koha pealt ei oska öelda, seni pole kurtnud, et ahistataks või midagi viga oleks, küllap pole ka nii ambitsioonikas vist

                          Aga trennis olijate nimekirja kokkuklappimatuse pärast sellist artiklit kirjutada - aru küll ei saa, toonuks siis rohkem konkreeteid vajakajäämisi välja. Nagu ttoorik oleks ajalehte pandud


                          Re: Kartus et laps läheb Florasse jalgpalli mängima
                          Autor: Ally
                          Kuupäev: 09-11-01 09:52

                          Isa!
                          Miks Sa iga teema alla sellest jalgpallist kirjutad? Järsku Sa ise oledki see Timo ja loodad nüüd siit mingit tuge saada?
                          Kirjutasin juba Pereelu teema alla, et olen FC Floraga rahul, sest minu pojad on seal väga kenasti hakkama saanud.

                          "Ka ema" käest tahaks küsida, mis tema vanema pojaga seal Floras siis juhtus. Anna täpsemat infot. Niisama hirmutada pole mõtet.


                          Re: Kartus et laps läheb Florasse jalgpalli mängima
                          Autor: kati
                          Kuupäev: 09-11-01 10:56

                          Ekspress toodabki ju selliseid lahmivaid ja demagoogilisi artikleid. Ja seejuures peavad end elitaarseks leheks.


                          Re: Kartus et laps läheb Florasse jalgpalli mängima
                          Autor: Valeria
                          Kuupäev: 09-11-01 11:09

                          Võin ka omalt poolt öelda Flora süsteemis miinuseid .
                          1.Juba varakult selleartikli kohaselt õpetatakse lapsi valskusega kus siis too oma sõber siia las paneb nimekirja ja saab klubi raha juurde.
                          2.Laimatakse laste juures seda mis toimub mujal klubides,laps ei pea seda nii teadma,teda tuleb kasvatada.
                          3.Laste raha arvelt mis tulevad Uefast tehakse midagi muud kui peaks lastele võimaldama reise mida nad vajavad oma silma ringi laiendamiseks
                          4.Treenerid .............laagrites.


                          KAS AITAB . LÕPETAGA SEE FLORA.ÕNNEKS ON NÜÜD KA MUID KLUBISI.

                          ei ole TIMO

                          LAPSELE MEELDIB IKKA SEAL KUS PUUDUB KORD JA VALITSEB KORRALAGEDUS


                          Vasta sellele kirjale
                          Re: Kartus et laps läheb Florasse jalgpalli mängima
                          Autor: uudishimulik
                          Kuupäev: 09-11-01 11:12

                          Timo ei tea, ja nähtavasti ka tema ülemused ei tea , et laste trennides- ringides käimine ja vastavad nimekirjad ei koostata mitte 1 jaanuaril, vaid iga aasta septembri algul uuesti. Laste jaoks algab aasta siis, kui kooliaasta algab. Osal lastest muutub kooliskäimise kellaaeg (kahe vahetusega koolid), treeningrühmad tehakse ümber vastavalt tasemele. Mitu aastat treeninud lapsel ei ole huvitav ja arendav treenida koos algajatega, juba koormusedki on erinevad. Osa otsustavad valida uue tegevuse ja lähevad ära, osa tuleb juurde. Kõik, mis puutub nö. laste koolivälisesse vaba aega otsustatakse ju sügiseti. Nii kodudes kui mujal kus eelkõige lastele mõeldakse.. Sama jama ja asja puust ette tegemine on käinud ka teistes spordiklubides. Tullakse kohale kevadise nimekirjaga ja nõutakse samu lapsi taga. Aga laps ei teegi enam sporti võib olla, joonistab kudśkil hoopis, või tantsib.... Uusi asemele tulnud lapsi aga ei arvestata, kuigi rühmad võivad olla hoopis suuremad. Neid ei ole Timo ja tema ülemuste jaoks lihtsalt olemas, sest maikuus ei olnud ju kirjas.
                          Ametnikud mõtlevad ja käituvad nii nagu neile mugavam.


                          Re: Kartus et laps läheb Florasse jalgpalli mängima
                          Autor: Terje
                          Kuupäev: 09-11-01 11:15

                          Pole ma veel lapse trennis korralagedust näinud. Algab ettenähtud ajal ja toimub iga ilmaga, mu meelest lapsed nagu eriti sellega kokku ei puutu.
                          Ja kuigi jah, Soomes võistlemas ei käida, nagu Kotka samavanused, pole see küll primaarne, mille pärast laps trennis käima peaks.
                          Suvel võiks laager küll olla, meil oid jutud aga paraku selgus, et väga vähe lapsevanemaid olid nõus oma kullapaid nädalaks iseseisva elu peale jätma.


                          Re: Kartus et laps läheb Florasse jalgpalli mängima
                          Autor: Valeria
                          Kuupäev: 09-11-01 11:17

                          IGALJUHUL KUI OLEKS KORRALIK KLUBI SIIS SELLISEID ARTIKLEID EI TULE.


                          Re: Kartus et laps läheb Florasse jalgpalli mängima
                          Autor: Valeria
                          Kuupäev: 09-11-01 11:19

                          Terje saan sinust aru oled ema kes tahab et poiss spordiks ja tore.
                          Las teeb aga tuleb ka vaadata mis treening välistelt toimub.
                          See nagu koolis käimine ega ei vii ju last kooli kus sinu silmade jaoks halb maine juures.


                          Re: Kartus et laps läheb Florasse jalgpalli mängima
                          Autor: Ally
                          Kuupäev: 09-11-01 11:30

                          No ei ole Valeriaga nõus selles osas, et lapsele meeldib seal kus puudub kord ja valitsteb korralagedus.
                          Olen kas ise või on laste isa alati trennis kaasa käinud ja mingit korralagedust pole näinud.Muidugi on igas trennis lapsi, kes on sinna oma vanemate poolt vägisi topitud ja neid see trenn eriti ei huvita, nemad joosevad jah niisama ringi ja ei taha eriti harjutustest ja mängust osa võtta.Enamus teeb aga asja hingega ja nemad ootavad just korda.
                          Muide, käisime ka oma poistega Kotka treeningul ja ei olnud seal midagi parem ega halvem, sama süsteem.Valisime Flora just selle järgi, et treener on tore ja innustab poisse.Kiidab, kui hästi läheb ja püüab igati kaasa aidata poistes huvi tekitamisel jalgpalli vastu.


                          Re: Kartus et laps läheb Florasse jalgpalli mängima
                          Autor: Margo
                          Kuupäev: 09-11-01 11:37

                          Ally saan sust aru et kõik on ok.
                          Võib olla vanused erinevad kus meie poisid käivad ja käisid.
                          Aga äkki jõuad veel poisiga sinna maani kus mina käinud kust kasvab bürokraatia ja kust kaovad lapsed Flora süsteemi sees.
                          Tõin oma poisi ära ja olen rahul poiss reisib näeb maailma ja on muutunud kodanikuks kes teab ka midagi muud kui jalgpall.
                          Ka Flora peaks reisima kui seda raha ausalt lastele antakse.
                          Kui saad teada et sinu poisi jaoks on eraldatud rahad reisimiseks ja ta ei reisi siis ole nende mõtetega et Flora on hea ja aus klubi.


                          Re: Kartus et laps läheb Florasse jalgpalli mängima
                          Autor: Marge
                          Kuupäev: 09-11-01 11:48

                          Ei Flora ,ka minu poiss lahkus ja olen tänini õnnelik.

                          Nüüd hakavad lõpuks miinused välja tulema.


                          Re: Kartus et laps läheb Florasse jalgpalli mängima
                          Autor: uudishimulik
                          Kuupäev: 09-11-01 11:51

                          Ma küll pole sellele tulnud, et spordiklubi peaks korraldama nn. silmaringi laiendamise reise. See oleks nagu vanemate pärusmaa. Seal peaksid olema ikka võistlustel- turniiridel käimised. Ja sinna ei võeta kaasa nn. suvitajaid, kes käivad trennis aega veetmas. Mõnikord on see natuke kurbki, et poisid ei näe palju peale staadioni, programm on ikka küllaltki tihe niisugustel üritustel, aga nii see paraku kipub olema. Aitab vahel ainult see, kui mõned vanemad oma ahakoti peal kaasa sõidavad ja vaba aega sisustavad. Treeneril kui võistkonna esindajalon enamasti ka siis, kui oma meeskonna mängu pole, tarvis kohal olla.


                          Re: Kartus et laps läheb Florasse jalgpalli mängima
                          Autor: Marge
                          Kuupäev: 09-11-01 12:02

                          Muidugi FLORA.

                          Ära jumala pärast lahku ,see on parim.

                          Kõige parem ,eeskuju Pohlaku näol milline on president selline ka klubi .

                          EESKUJU .PEAB OLEMA


                          Re: Kartus et laps läheb Florasse jalgpalli mängima
                          Autor: Ally
                          Kuupäev: 09-11-01 12:04

                          No tore, et natuke mind valgustasite, eks siis vaatan terasema pilguga.
                          Nähtavasti on need probleemid tekkinud suuremate poiste trennides.Minu omad on veel liiga väiksed ja pole selliseid küsimusi tekkinud.


                          Re: Kartus et laps läheb Florasse jalgpalli mängima
                          Autor: Flora mängija
                          Kuupäev: 09-11-01 12:11

                          Treenisin 6 aastat Floras ja olen pettunud väga .
                          Eespool kõnelejad on mu sõnad juba ära öelnud ja nõustun nendega.
                          Et teha tänapäeval korralikult sporti peab olema täielik ausus ja teineteise mõistmine klubis,kui seda pole pole ka tulemusi ,pole ka muud.
                          Flora on mind petnud 2 viimast aastat,pole ma oma palka saanud,pole ma midagi saanud mis mind kasvõi motiveeriks edasiseks eluks.
                          Nad raiskasid minu nooruse,just raiskasid,lubasid kõik ja mina uskusin olin ju noor.
                          Vanemtele räägiti kõike et küll tuleb ja tuleb,meelitati sponsorlust minu vanemate kaudu ja lubati toetust kui lahkun spordist.
                          Lahkusin vigastuse pärast.Oleks keegi ka mulle midagi head öelnud lahkudes kõigil oli kama.
                          Käisin Pohlaku juures ta ütles et ainult tugevamad jäävad spordi juurde.Tal oli minust ükskõik.
                          Nüüd olen leidnud treeneri töö teises klubis ja aitan lapsi kógu armastusega ja ei kritiseeri tõesti teisi nagi seda tegi Flora.

                          Florast võiks jäädagi rääkima.


                          Eesti koondise kapten lõpetas ülikooli oleks talle keegi tulnud ja õnne soovinud,ei tulnud keegi kõigil kama mis toimub .


                          Re: Kartus et laps läheb Florasse jalgpalli mängima
                          Autor: Po
                          Kuupäev: 09-11-01 14:34

                          jalgpallist ei tea midagi aga on teisigi trenne kus trenn ise võib ju hea olla. Aga kui treneer näiteks lapsi roppude sõnadega sõimab kui ta ei saa ei või ei taha - mida iganes. tean sellist juhust käsipallist kus poiss lihtsalt lõpuks ei kannatanud seda välja. Samas treener oli spordi mõttes fanatt ja tahtis iseenesest head


                          Re: Kartus et laps läheb Florasse jalgpalli mängima
                          Autor: Terje
                          Kuupäev: 09-11-01 14:59

                          See, et mitte keegi peale su enese su saavutusi, tulemusi või ennastsalgavust tähele ei pane ega tunnusta, on eestis nii tavaline. Elan ise seda iga päev üle omas töös. Et seda tähtsamad on lähedased ja pereliikmed, on ilmselge. Küllap ka lapse puhul või siis vähe vanemaski eas.
                          Samuti kui ettevõttejuhid ajavad taga vaid müstilist kasumit ja unustavad oma töötajad, kaob ilmselt ka jalgpaliklubis inimene ära. Aga kas see kusagil erinev on? Seni kui raha jagatakse mingi väga konkreetselt mõõdetava tulemuse järgi, ilmselt mitte. Ja kui mõõdetav on laste arv grupis mitte nendega tehtav töö - keegi ei hinda ju, mitu korda sa kiidad või laidad...Et jalgpalliklubi peaks olema eetilisem kui me ise, kes rahumeeli ümbrikupalka võtame või muul viisil sahkerdame?
                          Muidugi peaks, sest tegemist on ju laste kasvatamisega.

                          Aga kui lapsevanem põhimõtteliselt keelab oma põnni treenimast seal kus too tahab, peab ta olema ikka ka lapsele aktsepteeritav selgitus teise klubi valimiseks. Kui muud sõbrad on ühes ja tema peab minema teise, siis ei pruugi see just pallimänguarmastust kasvatada. Nii suured iseolejad väikesed poisid veel ei ole, kui täiskasvanud arvavad või tahavad.


                          Re: Kartus et laps läheb Florasse jalgpalli mängima
                          Autor: Kotka fänn
                          Kuupäev: 10-11-01 15:06

                          Lugupeetud Valeriad, Marged ja teised Flora vastased.

                          Loll jutt suhu tagasi. Kui ikka poeg on loru ja hakkama ei saa, siis on loomulikult süüdi Flora ja selle klubi treenerid. Te peaksite sel juhul oma pojad klaveritundidesse panema, siis on kõik rahul ja Eesti muusikal ka järelkasvu.
                          Ma pole mingi Flora fänn, aga palume mitte mõtetult ka lahmida. Kui üldse keegi teie laste psüühika p...e võib keerata, siis ainult teie ise.


                          Re: Kartus et laps läheb Florasse jalgpalli mängima
                          Autor: vanaema
                          Kuupäev: 10-11-01 16:05

                          Aivar hirmutab oma välimusega minu lapselapsi,nad kardavad väga eriti kui ta metsas neile vastu tuleb.

                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            #14
                            Väga räigeid süüdistusi Flora aadressil ei tea toetada, aga tõepoolest - kui poiss jõmpsikana paar aastat vutitrennis oli käinud ning asi Flora süsteemi kalduma hakkas, pisteti nii 10-aastastele (vanematelt küsimata!) kärbes kõrva, et tulevikus on plaan võtta lapsed Kehtna kooli kokku ja 14-selt ka lepingud sõlmida.
                            Mis see muu on kui meelitamine?
                            Jõudu Theimole ise teisiti talitamaks, siiani on ta seda osanud!

                            Kommentaar


                              #15
                              Vaata suur fakt on juba see ,mida mina tean, et selles nimekirjas oli ka selliseid klubisid, kes ei teadnudki, et nende klubi nimi sinna sattub.Polnud neilt keegi küsinud seda, kas tahate vastuhakata või ei.
                              Ära aja mulli, 100 % oled sa kraff üks protestikirja kirjutanutest. Nüüd katsud igatpidi enda seljatagust kindlustada.

                              Kui leiad, et mõni klubi on sinna nimekirja sattunud oma tahte vastaselt (64 klubist) siia pane siia listi selle klubi nimi ja ma isiklikult helistan EJL, võtan selle klubi kontaktandmed ja kontrollin kas tõesti sattuti sinna nimekirja juhuslikult.

                              Kui klubi nimesid ei anna, siis ära mölise siin listis kogu aeg ja ära lahmi.

                              PS. Lugesin seda Maareki pikka postitust. Tegelikult oleks väga tore näha postitajate arvutite IP aadresse. Millegi pärast olen ma veendunud et pooled postitused (küll erinevate nimedega) pärinevad ühest kohast.

                              Asi lihtsalt sellepärast kindel, et mõni aeg tagasi julgesin välja tuua fakti kuidas kotka esindaja treeningdressis baaris ringi liikus. Tehti minu kasutajanimi jots., kes võttis sõna ja ütles, et vabandab kotka esindajate ees.
                              Siis oli tehtud 3 minutit hiljem teine kasutaja, kes ütles, et jots teinekord ära aja jama, mõtle ennem kui valetad.
                              Ja veel 3 minutit hiljem oli ilmunud 3 kasutaja, kes ütles, et pole midagi jots eksimine on inimlik.

                              Vaatasin kasutaja profiile. Kõik kolm oli tehtud mingi 10 minutit jooksul ja mõni aeg hiljem nad kõik kolm kirjutasid ühes foorumis.

                              Vahva mis, seetõttu olen veendunud, et paljud nimed tehakse siin listis ainult nn "üheks sõnavõtuks" kraff võtab sõna, iniseb veits, siis tehakse uus kasutaja tema ütleb kraffi toetuseks paar sõna ja ongi probleem püsti ja "publikuhuvi" olemas.

                              Niimoodi sõna võtte võid igasugused kuulujutud sulatõeks rääkida.
                              Jalgpallihaigla Liige

                              Kommentaar

                              Working...
                              X