320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sportland Football Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sportland Football Cup

    Mitmete sõprade ja klubide esindajatega tuli mõte korraldada veel sel sügisel üks nn säästuturniir, kus võitjale on karikas, diplom esikolmikule ja mängurõõm ülejäänutele.
    Mängude vaheajal on võimalik viibida Kalevi staadioni riietusruumides soojas ning organiseerime ka miskise väiksema toitlustuse koos sooja teega.

    Toimumisaeg: 25. november 2006
    Toimumiskoht: Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
    Osavõtjad: 2006. aastal 3.-5. liiga võistkondades osalenud mängijad ja mängijad, kes ei ole EJLis mängijana registreeritud
    Võistkondade arv: 16
    Osavõtutasu: kuni 17. novembrini 700 krooni, 18.-22. novembril 800 krooni.

    Mänguaeg 1x20 minutit
    Platsil mängib 7 väljakumängijat ja väravavaht
    Väljaku suurus 68x50 meetrit (1/2 väljakut), väravad 2x5 meetrit

    Osalevad meeskonnad loositakse nelja alagruppi, igas alagrupis neli meeskonda. Igast alagrupist pääseb play-off-turniirile kaks paremat meeskonda - A-alagrupi esimene mängib veerandfinaalis B-alagrupi teisega, B-alagrupi võitja A-alagrupi teisega, C-alagrupi võitja D-alagrupi teisega ja D-alagrupi võitja C-alagrupi teisega.
    Kui alagrupiturniiril on ühes alagrupis mitmel meeskonnal võrdselt punkte, siis vaadatakse 1) suuremat võitude arvu, 2) omavaheliste mängude punkte, 3) omavaheliste mängude väravate vahet, 4) üldist väravate vahet, 5) suuremat löödud väravate arvu, 6) loos.
    Kui kohamängude normaalaeg lõppeb viigilise tulemusega, selgitatakse võitja penaltidega.

    Täpsem juhend on valmimisel.

    Autasustamine:
    Turniiri kolme paremat meeskonda autasustatakse karika ja diplomiga, II ja III kohale tulnud meeskonda diplomiga.
    Eriauhinnad parimale väravavahile, resultatiivseimale mängijale ja Ausa Mängu auhind ausa mängu põhimõtteid järgivale meeskonnale.

    Registreerimine:
    Võistkondi saab registreerida e-aadressil jalgpall@eestikalev.ee. Osavõtumaks tuleb tasuda JK Tallinna Kalevi arveldusarvele 221020907014.

    Praegu on end kirja pannud:
    1) FC EBS Team
    2) FC Soccernet
    3) FC Twister
    4) Eurouniv kui idee autor ilmselt võtab kah osa
    Last edited by Silver; 07.11.07, 13:52.

    #2
    Dreamcom-i võid kah listi addida!

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Raimo Vaata postitust
      2) FC Soccernet

      HEA, ET MINA KA MIDAGI KUULNUD OLEN

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Raimo Vaata postitust
        Mitmete sõprade ja klubide esindajatega tuli mõte korraldada veel sel sügisel üks nn säästuturniir, kus võitjale on karikas, diplom esikolmikule ja mängurõõm ülejäänutele.
        Mängude vaheajal on võimalik viibida Kalevi staadioni riietusruumides soojas ning organiseerime ka miskise väiksema toitlustuse koos sooja teega.

        Toimumisaeg: 25. november 2006
        Toimumiskoht: Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak
        Osavõtjad: 2006. aastal 3.-5. liiga võistkondades osalenud mängijad ja mängijad, kes ei ole EJLis mängijana registreeritud
        Võistkondade arv: 16
        Osavõtutasu: kuni 17. novembrini 700 krooni, 18.-22. novembril 800 krooni.

        Mänguaeg 1x20 minutit
        Platsil mängib 7 väljakumängijat ja väravavaht
        Väljaku suurus 68x50 meetrit (1/2 väljakut), väravad 2x5 meetrit

        Osalevad meeskonnad loositakse nelja alagruppi, igas alagrupis neli meeskonda. Igast alagrupist pääseb play-off-turniirile kaks paremat meeskonda - A-alagrupi esimene mängib veerandfinaalis B-alagrupi teisega, B-alagrupi võitja A-alagrupi teisega, C-alagrupi võitja D-alagrupi teisega ja D-alagrupi võitja C-alagrupi teisega.
        Kui alagrupiturniiril on ühes alagrupis mitmel meeskonnal võrdselt punkte, siis vaadatakse 1) suuremat võitude arvu, 2) omavaheliste mängude punkte, 3) omavaheliste mängude väravate vahet, 4) üldist väravate vahet, 5) suuremat löödud väravate arvu, 6) loos.
        Kui kohamängude normaalaeg lõppeb viigilise tulemusega, selgitatakse võitja penaltidega.

        Täpsem juhend on valmimisel.

        Autasustamine:
        Turniiri kolme paremat meeskonda autasustatakse karika ja diplomiga, II ja III kohale tulnud meeskonda diplomiga.
        Eriauhinnad parimale väravavahile, resultatiivseimale mängijale ja Ausa Mängu auhind ausa mängu põhimõtteid järgivale meeskonnale.

        Registreerimine:
        Võistkondi saab registreerida e-aadressil jalgpall@eestikalev.ee. Osavõtumaks tuleb tasuda JK Tallinna Kalevi arveldusarvele 221020907014.

        Praegu on end kirja pannud:
        1) FC EBS Team
        2) FC Soccernet
        3) FC Twister
        4) Eurouniv kui idee autor ilmselt võtab kah osa
        Sellest lausest ma küll aru ei saa edit:2006 a 3-5 liigas osalenud mängijad,mängijad kes ei ole ennast EJL mängijana registeerinud
        Vist olen ma loll aga siis mõni targem seletagu lahti
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          #5
          Raimo mõtles mängijaid, kes kuskil liigajalgpalli ei mängi.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Silver Vaata postitust
            Raimo mõtles mängijaid, kes kuskil liigajalgpalli ei mängi.
            Selge nüüd on arusaadav,aga kuidas te kontrollite kas mängib või ei
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              #7
              Kas see turniir toimub ikka ? või ei ?
              25 november on lumi maas juba siis tuleb lumejalka turniir ju :S

              Kommentaar


                #8
                Ma just seda mõtlesingi, et ühe täispikka mängu või lihtsalt kaks tundi väljas passides peaks vastu aga tervet päeva kohe kindlasti mitte.. Kesklinna Karikale juba soovitan vähemalt lapiku kaasa võtta, aitab vereringele hästi.. Aga edu korraldajatele ja osalejatele

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas marti88 Vaata postitust
                  Kas see turniir toimub ikka ? või ei ?
                  25 november on lumi maas juba siis tuleb lumejalka turniir ju :S
                  Nüüd pole midagi teha, kui uisud alla ja UISUPALLI mängima.

                  Kommentaar


                    #10
                    Miks ainult 3 teemat on madalamate liigade all`?

                    Kommentaar


                      #11
                      Sellepärast, et sa saaksid küsida!

                      Kommentaar


                        #12
                        Teil käsi peseb kätt

                        mõlemad said silma pähe ja mina ka veitsa targutada

                        Kommentaar


                          #13
                          see on see kuradi uus foorum...kui inimene tahab ahmata kiiruga,aga ei viitsi lehekülje alla vaadata...jne.

                          aga jah, kas turniiri osas muutusi pole,Trummi ka mõtleks osalemise üle?!
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            #14
                            Uus foorum on harjumatu tõesti.
                            Ajakavas muutusi ei ole, kuid veel pole jõudnud ka täpset juhendit valmis sepistada. Üldjoontes on põhiline üleval ka öeldud. Küll on mõned eriauhinnad tulnud juurde.
                            Pärast oma sünnipäevanädalat on rohkem aega, siis saab põhjalikumalt asjaga ka tegeleda.
                            Hetkel on aga kindel, et turniir toimub ettenähtud ajal ja kohas. Samuti on pooled kohad juba kinni/broneeritud. Et kui Trummi on huvitet, siis täpselt 8 vaba kohta veel ongi.

                            Kommentaar


                              #15
                              FC Ervegeest(Raplast) oleks kah siis tulija!! Kindel tulija !!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X