Lehekülg 103, kokku 106 EsimeneEsimene ... 3539399100101102103104105106 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 041 kuni 2 060, kokku 2113

Teema: R.i.p

Kopli keemik Kasutaja laurenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Jah. Kõmmar aja ennast ise surma, sest ei armukadedus viis hauda, kui sul on 26 aastase mees su ees ja eksnaine ei taha sind enam ja kaine mõistus enam ei võta, siis polem miskit teha. Kõmmar aeti alla enesekaitse viisil.
    Sa tõesti ei peaks päeval jooma, sest kui ikka juua ei oska, pole vaja kulla mees...
    Ma ei ole mingi grammar nazi, aga see on ikka tõeline sitt.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
    Sa tõesti ei peaks päeval jooma, sest kui ikka juua ei oska, pole vaja kulla mees...
    Ma ei ole mingi grammar nazi, aga see on ikka tõeline sitt.
    Milles on küsimus?

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Kas auväärt foorumlane Sambaz oli ise kohal või tunneb kedagi kes oli?

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Kas auväärt foorumlane Sambaz oli ise kohal või tunneb kedagi kes oli?
    Ärme nüüd üle paku, Atleti. Kõmmar oli püsikunde KUKUs muide ja kuulsin seda verisooni usaldusväärsetest allikatest, thats all about it.

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

oot enesekaitseks ajad kellegi alla autoga?
    Catalunya is not Spain!

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Afektiseisundis võis autojuhile see nõnda tunduda.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

just kirjutasin ühte lõimesse vastusena just-vist sambazele ja mõtlesin omaette, et.. mees-mida-vittu? nüüd siin loen ja mõtlen, et... in corpore judgement without thinking teemaks. Et kui paljud teist vajaks näiteks juriidilist põhjendust, et hetkega tekkivas olukorras, autos istudes, suunata "tuled" sisse inimesele, kes lööb teie naist?

meist keegi ei tea olukorda, aga mõned vastused siin küll retarded.

Meeskonnaliige Kasutaja hofnar avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    just kirjutasin ühte lõimesse vastusena just-vist sambazele ja mõtlesin omaette, et.. mees-mida-vittu? nüüd siin loen ja mõtlen, et... in corpore judgement without thinking teemaks. Et kui paljud teist vajaks näiteks juriidilist põhjendust, et hetkega tekkivas olukorras, autos istudes, suunata "tuled" sisse inimesele, kes lööb teie naist?

meist keegi ei tea olukorda, aga mõned vastused siin küll retarded.
    Millised vastused siin retarded on peale sinu oma? Kui keegi mu naist lööb siis ma lööks talle aialipiga pähe vms, mitte ei riskiks autoga neid mõlemaid alla ajamast. Ilmselgelt oli tegu ettekavatsetud tapmisega, autoga saab päti eest minema sõita.

Ja üleüldse miks siin teemast peab pidevalt ilkuma ja spekuleerima kellegi surma järgi?
    Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas hofnar Vaata postitust
    Millised vastused siin retarded on peale sinu oma? Kui keegi mu naist lööb siis ma lööks talle aialipiga pähe vms, mitte ei riskiks autoga neid mõlemaid alla ajamast. Ilmselgelt oli tegu ettekavatsetud tapmisega, autoga saab päti eest minema sõita.

Ja üleüldse miks siin teemast peab pidevalt ilkuma ja spekuleerima kellegi surma järgi?
    Juriidiliselt pigem ettekavatsemata tapmine.

Meeskonnaliige Kasutaja hofnar avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Juriidiliselt pigem ettekavatsemata tapmine.
    Selle paragrahvi juures saaks pigem rääkida mingistest taiboxxeritest, kes kogemata inimesi on teise ilma viinud. Noa või autoga kedagi rünnates pead sa tunnistama, et üsna tõenäoliselt põhjustad kellegi surma. Autoga on sul lisaks võimalus ära sõita.
    Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

Liitus foorumiga
    Feb 2009

Shola Ameobi Kasutaja Halb ründaja avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sass Henno
    Kui sa lähed oma endist naist peksma ja kägistama ja ta uus kutt su Audiga lödiks sõidab, on kōik väga ōigesti. See pole tapmine vaid sanitaarraie. Oma otsa vääriv korjus oled, Kōmmari-värdik. Audi-kutist on mul kahju muidugi, et tal nyyd pahandused kaelas, ma aitaks kui saaks. Oma pruuti tuleb selliste ekside eest alati kaitsta nii nagu oskad. Ja mul siiralt kahju, et meil pole siin enam metsiku ida kultuuriruum, kus iga yks peaks olema normaalne inimene, mitte hale huiar, et elus pysida. Seega sina, naisepeksjast surnud jobi, muusikute häbiplekk, ära kunagi puhka rahus, vaid synni uuesti sitapaberina. Sest täpselt see sa oled. Igal yhel on moraalne ōigus oma elust peldikuveega alla lasta sellised rämps-inimesed, kes endast nōrgematele haiget teevad. Krdi Kōmmar vōi asi, kohtus oleksid saanud tingimisi ja lähenemiskeelu. Aga näed, elus vahel läheb ōiglasemalt ka. Ja kes viitsib sellist kusist tōuku taga nutta - eemaldage ennast mu fbst. Ma tahan, et iga naisepeksja, iga fckin bully, iga sadist, kes endast nōrgematele liiga teeb, sōidetakse yhel päeval samamoodi Audiga lödiks. No matter kui raske lapsepōlv tal oli. No matter kui andekas ta oma töös oli.

Ja ma tahan, et iga yks, kes sellist värdjat armastab, olgu sa laps v muu lähedane, teaks, et armastus on tegelt sōltuvushaigus ja sellest on väljapääs. Armastuse hind ei pea olema see, et sa elu lōpuni “kannatad ära.” Ja talud ebaōiglust. Ja vaatad kuidas mendid, proks ja lähedased suhtuvad leebelt sest “eks see on ju pere sisetyli.”

Ja veel - ykskōik kui valus on lahkuminek, siis see on ainus asi, mida koheselt teha, kui tunnetega nii raske diilida on, et sa tunned, et tahaks oma eksi v praeguse partneri ära kägistada. Tudna vōid. Teha ei tohi. Burn forever, motherfucker.

Sinusuguseid on veel, ma tean mitmeid, kes on veel elus. Ja kyll tuleb üllatusfiniš ka teile yhel hetkel.
    Päris hull.
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

See interneti hiirou Sass Henno ise tegi midagi olukorra ennetamiseks? Lahe lahmimine käib. Keegi munnigi ei tea tegelikult. Inimesed võiks õppida juba, et enne kui asi vähemalt kohtuni pole jõudnud ei hakkaks avalikku hukkamõistu korraldama.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Henno tegeleb jah naistevastase vägivalla teemadega. Nii radikaalselt. Arvatavasti ka ennetusega. Tõenäoliselt peabki kirjatsura selliseid essee harjutusi selleks.

Tõstab Stuttgarti teemasse?

Reservmängija Kasutaja Yattara avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

See Sass Henno postitus tundub ausalt sama ebaterve kui naisepeks. Uskumatu, et mingitki filtrit ei eksisteeri.

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

R.I.P Aimar@BrewDog Tallinn
    Catalunya is not Spain!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Jah. Kõmmar aja ennast ise surma, sest ei armukadedus viis hauda, kui sul on 26 aastase mees su ees ja eksnaine ei taha sind enam ja kaine mõistus enam ei võta, siis polem miskit teha. Kõmmar aeti alla enesekaitse viisil.
    Peab ikka kange himu olema endast 14a vanema ja 3 last sünnitanud naise järgi... Päris korras sel 26a
    kutil peas küll asjad pole.
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

terrible cunt Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    R.I.P Aimar@BrewDog Tallinn
    Teadsin. Kurb RIP
    Tsitaat Algselt postitas hofnar Vaata postitust
    Sa oled nii loll, et ma ei imesta, et sa manku fänn oled.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Henno tegeleb jah naistevastase vägivalla teemadega. Nii radikaalselt. Arvatavasti ka ennetusega. Tõenäoliselt peabki kirjatsura selliseid essee harjutusi selleks.

Tõstab Stuttgarti teemasse?
    Parem siis juba Düsseldorfi Fortunasse.

Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Sergio Marchionne, Ferrari ja Fiat Chrysler corporationi juht.

"I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud