320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Puhka rahus, Keith Flint!
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Kommentaar


        Ja kelleltki mitte kõppugi Scott Walkerist?
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          Ja kelleltki mitte kõppugi Scott Walkerist?
          No aga sul on ju see võimalus - miks sa koguaeg teiste pakutavat või mittepakutavat contenti kommenteerid selleasemel, et ise öelda mida arvad või tahad.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            No aga sul on ju see võimalus - miks sa koguaeg teiste pakutavat või mittepakutavat contenti kommenteerid selleasemel, et ise öelda mida arvad või tahad.
            Ta ei ole Liverpooli fännide hierarhias piisavalt kõrgele tõusnud, et ise contenti toota

            Kommentaar


              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
              Ja kelleltki mitte kõppugi Scott Walkerist?
              No kindlasti teed pühapäevaks saate temast.

              Kommentaar


                Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                No kindlasti teed pühapäevaks saate temast.
                Paratamatult.


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                No aga sul on ju see võimalus - miks sa koguaeg teiste pakutavat või mittepakutavat contenti kommenteerid selleasemel, et ise öelda mida arvad või tahad.
                VAU, isegi siit andis mingi kibeda vimma välja imeda. See oli ilmselgelt retooriline küsimus, ehk et huvitav kas keegi teab vähetuntud geeniust. Näen siis midagi vastatud, et okei teeme selle kinnise postituse lahti, et kas siiski tuleb ebatõenäolisest kohast mingit tunnustust artistile. Loomulikult mitte, ei tea miks ma taas selle reha otsa satun. Tüüpiline sitaprits kus aga võimalik. Ja vist mingi ajuripats tolgendas kohe järel ka, kes ammugi asjast maad ega ilma jaga. Võidutagujad.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                  VAU, isegi siit andis mingi kibeda vimma välja imeda. See oli ilmselgelt retooriline küsimus, ehk et huvitav kas keegi teab vähetuntud geeniust. Näen siis midagi vastatud, et okei teeme selle kinnise postituse lahti, et kas siiski tuleb ebatõenäolisest kohast mingit tunnustust artistile. Loomulikult mitte, ei tea miks ma taas selle reha otsa satun. Tüüpiline sitaprits kus aga võimalik. Ja vist mingi ajuripats tolgendas kohe järel ka, kes ammugi asjast maad ega ilma jaga. Võidutagujad.
                  Olen alati mõelnud, et kas nii ränk self-awarenessi puudumine on erakordselt lihtne või valulik kogemus. Pigem vist ikka valus, vaadates kui palju sul koguaeg torgib miskit teiste suhtes.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    kenny tahab, et me sheeriks rippi walkerile, kuigi, ma olen kindel, et enamusel polnud õrna aimugi kes see chillax vana oli( kaasa arvatud mina) aga noh, ma ei kuula niii lahjat ka.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      kenny tahab, et me sheeriks rippi walkerile, kuigi, ma olen kindel, et enamusel polnud õrna aimugi kes see chillax vana oli( kaasa arvatud mina) aga noh, ma ei kuula niii lahjat ka.
                      Ausalt öeldes ei saanud ma isegi pärast googeldamist päris täpselt aru, et kes see tüüp on.

                      Kommentaar


                        Kuna Stoki sohilaps fännas teda, siis ongi kõik ajuripatsid, kes teda ei tea.

                        Kommentaar


                          Notre Dame

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Notre Dame

                            Kommentaar


                              Ülikift kuidas sotsiaalmeedias mingid metalimehed taovad piltlikult vasta rindu, et põlegu raisk.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                                Ülikift kuidas sotsiaalmeedias mingid metalimehed taovad piltlikult vasta rindu, et põlegu raisk.
                                EKRE valijad.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X