320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Sellele sekundeerib eilne Pealtnägija lugu häiretega noormehest, kel lasti lihtsalt minema jalutada. Hooldekodu juhataja jutt oli i selline, et see tuleks ise kinnisesse asutusse ravile saata. Nii ebapädevat juttu pole ammu kuulnud.
    http://etv.err.ee/index.php?05446627...4#.UUq1JVdNGtQ
    Samas jäi natuke arusaamatuks, et mis selles olukorras oleks pidanud tegema täpselt. Mida hakata peale märatseva täiskasvanud inimesega, kelle peal lihtsalt "palun lähme tagasi hooldekodusse" ei toimi. Hullusärki vist tänapäeval kasutada ei tohi enam.
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Meditsiiniline sekkumine (rahustavad süstid), kiirabi ja vajadusel politsei (kui on vaja kinni hoida, oht eludele või varale jne). Suhteliselt kenasti reguleeritud kõik. Antud hetkel lasti vastutusvõimetu inimene hooldekodust välja jalutada ega hakatud teda hiljem isegi otsima. Koduküla poiss, vanemaid ka tean, selles suhtes eriti kriibib hinge...

      Kommentaar


        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
        Meditsiiniline sekkumine (rahustavad süstid), kiirabi ja vajadusel politsei (kui on vaja kinni hoida, oht eludele või varale jne). Suhteliselt kenasti reguleeritud kõik. Antud hetkel lasti vastutusvõimetu inimene hooldekodust välja jalutada ega hakatud teda hiljem isegi otsima. Koduküla poiss, vanemaid ka tean, selles suhtes eriti kriibib hinge...
        Mitte, et ma siin kellegi surma üle vaielda tahaks, aga ma ei kujuta väga ette, kuidas sellisele inimesele oleks olnud seal asutuses võimalik teha rahustavat süsti. Selleks oleks vaja ilmselt paari 2x2 jõmmi, kes teda samal ajal kinni hoiaks. Minu arusaamise järgi oli aga tegemist tavalise hooldekoduga, kus ilmselgelt sellised töötajad puuduvad. Ja oodata seda, et naishooldaja läheks sellisele vägivaldsele tüübile mingisugust rahustavat süsti tegema, on minu arvates absurd. Politsei kutsumisega olen nõus. Samas sain ka aru, et seda ka (hiljem?) tehti.

        Kommentaar


          Algselt postitas allarn Vaata postitust
          Mitte, et ma siin kellegi surma üle vaielda tahaks, aga ma ei kujuta väga ette, kuidas sellisele inimesele oleks olnud seal asutuses võimalik teha rahustavat süsti. Selleks oleks vaja ilmselt paari 2x2 jõmmi, kes teda samal ajal kinni hoiaks. Minu arusaamise järgi oli aga tegemist tavalise hooldekoduga, kus ilmselgelt sellised töötajad puuduvad. Ja oodata seda, et naishooldaja läheks sellisele vägivaldsele tüübile mingisugust rahustavat süsti tegema, on minu arvates absurd. Politsei kutsumisega olen nõus. Samas sain ka aru, et seda ka (hiljem?) tehti.
          Loll koht vaidlemiseks tõesti. Kiirabi ja politsei on tavarutiin sellistes olukordades vastava võimekuseta asutuses. Üksik hooldajatädi ei hakka tõepoolest märatsevat haiget torkima.

          Kommentaar


            R.I.P Roger Ebert
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              The first woman to be UK prime minister, Baroness Thatcher, has died at the age of 87 following a stroke, her spokesman has said.


              Margaret Thatcher lahkus.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  2013
                  4/20

                  Michael Winner
                  Nelson Mandela
                  Wojciech Jaruzelski
                  Hugo Chavez
                  Penny Marshall
                  Ronnie Biggs
                  Zsa Zsa Gabor
                  Sir Henry Cecil
                  Clive James
                  Nancy Reagan
                  George H. W. Bush
                  Robert Mugabe
                  Billy Graham
                  Bob Dole
                  Van Cliburn
                  Margaret Thatcher
                  Fidel Castro
                  Ariel Sharon
                  Hosni Mubarak
                  Ian Brady
                  Margaret Thatcher dies following stroke

                  "Being powerful is like being a lady. If you have to tell people you are, you aren't."

                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Tofoa,kes su tabelis kõige kauem vastu on siiani pidanud?
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      Tofoa,kes su tabelis kõige kauem vastu on siiani pidanud?
                      Mandela, Biggs, Zsa Zsa, Castro ja Sharon. Nemad on 2011. aastast saadik.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Mandela, Biggs, Zsa Zsa, Castro ja Sharon. Nemad on 2011. aastast saadik.
                        too esimene võiks küll juba hingusele minna
                        Where were you in '62?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
                          too esimene võiks küll juba hingusele minna
                          tegelt?
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust

                            Margaret Thatcher lahkus.

                            Londonis on sel puhul
                            suured pidustused
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                              Londonis on sel puhul
                              suured pidustused
                              Tõsise teksti vahel, pildi all, on siis järsku selline jutt:
                              Hair-raising rumours – Clegg told LBC listeners he did not dye his locks, contrary to speculation raised by former Dynasty actor Joan Collins
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                R.I.P. Vincent Montana Jr.
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X