320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    RIP Lasnamäe liiklusõnnetuse ohvrid.
    Elu on lühike, pidu on pikk.

    Kommentaar


      See on tõesti koht, kus selle venna pähe võiks paar kurikahoopi maanduda.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        See on tõesti koht, kus selle venna pähe võiks paar kurikahoopi maanduda.
        Mis nimi?

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Mis nimi?
          Kui sellele Saaremaa tüübile läks mõrva süüdistus, siis see tüüp ja masin on ma sama legendaarsed. Kindlasti peaks seal ka midagi sarnast olema, mitte vaid liiklusõnnetus.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Mis nimi?
            Mingi linnas jauranud noor aseri jõrm Isa Halilov.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              See on tõesti koht, kus selle venna pähe võiks paar kurikahoopi maanduda.


              See värk on vist geneetiline, ei tuleks kasuks.

              Kommentaar


                Reckful @Byron

                Kommentaar


                  R.I.P Ghislaine Maxwell
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Mis kuradi suvalisi tohlakaid te panete siia? Daz Boob ise ka ei tea, kes see on.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Parlour Vaata postitust
                      Mis kuradi suvalisi tohlakaid te panete siia? Daz Boob ise ka ei tea, kes see on.
                      +1. Viimast kahte pidi googeldama. Esimese puhul ei aidanud see ka väga edasi. Teise puhul tuli välja, et polegi veel surnud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Esimese puhul ei aidanud see ka väga edasi.
                        Byron "Reckful" Bernstein - Twitchi striimer ja WOW mängija.

                        Pidin googeldama, et misasi see WOW on ja tuleb välja, et World of Warcraft.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          +1. Viimast kahte pidi googeldama. Esimese puhul ei aidanud see ka väga edasi. Teise puhul tuli välja, et polegi veel surnud.
                          Äkki ta vihjas sellele, et see ka vanglas väidetavalt enesetapu teeb nagu Epstein?
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Parlour Vaata postitust
                            Mis kuradi suvalisi tohlakaid te panete siia? Daz Boob ise ka ei tea, kes see on.
                            Teinekord vait olemine näitab tarkust eks, tibuke? See pole hetkel aeg ja koht oma ajumahtu või selle puudulikust välja näidata.

                            Kommentaar


                              Ma olen ise ka mõelnud, et võiks juurde panna kas või selle, kuidas see inimene meelde on jäänud või nii.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Abdulmanap Nurmagomedov...

                                Kindlasti kõige kuulsam inimene, kes Koroonasse surnud. Meeletu töö, mida ta mägedes treenides tegi noorte sportlastega ja kui palju maailmameistreid on tema käe alt tulnud ning Khabib on tema juveel.

                                Ma üldse ei kahtle, et peale Khabib karjääri lõppu tuleb korralik Hollywoodilik biograafiline film, mis ka Lähis-Idas laineid lööb.

                                Tänu tema treeningmetoodikale ja Khabibile on mingiks ajaks lahenenud ka igipõline küsimus MMA-s, et kumb on parem kas Poks või Maadlus.

                                Massive Respect!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X