320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õnneks valehäire - lihtsalt pühade puhul oli korraks kinni.
    Elu läheb edasi ja mõned stabiilsed pidepunktid on ikka säilinud.
    Algselt postitas matys Vaata postitust


    Kanapu osa pandi kinni. Kas elul on enam üldse mõtet?

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Saaremaal traagilise avarii põhjustanud mehe joove oli esialgseil andmeil 3,7 promilli

      Ei ole küll ilus rääkida nii, kuid tõesti, good riddance.
      Algselt postitas hofnar Vaata postitust
      no loodame parimat, et see oss enne haiglas ära sureks kui asi kohtuni jõuab.
      Esmane reaktsioon oli, et kui sellest välja tuleb, aga natukenegi ise mees on, siis läheb metsa ja võtab nööri kaasa...

      Aga arvestades, et tal endal ka laps/lapsed on siis ei oskagi seisukohta võtta. Ega see lõppkokkuvõttes juhtunut olematuks ei tee.

      Kommentaar


        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
        Seaduse järgi läheb aga sellises olukorras mõistetakse õigustatult ilmselt võimalikult väike karistus sest inimene sai saatuselt ise oma karistuse kätte. Muide, kas see Pala vend ikka pandi hullarisse? Minu teada mitte aga võibolla mäletan valesti.
        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
        Naine elas lapsena Palal ja see õnnetus viis selle venna ikka omadega täiesti sassi, sest kuigi ta õnnetuses süüdi polnud, siis tema hingel oli 8 lapse surm.
        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Oli ikka süüdi.
        Jah, õnnetuse ta põhjustas ja avariis süüdi, aga tervislikel põhjustel lõpuks menetlus lõpetati, vabastasti karistusest ja määrati sundravile.
        Eks muidugi ka päris korralik karistus juba see, et mees ka veel 10 aastat hiljem omadega täiesti sassis oli, aga sellise õnnetuse põhjustamise eest kuni 12 aastat kestvast valglakaristusest ta pääses. Samas tema tervislik seisund ei takistanud tal vahepeal last saamast, sest ühe ta selle 10 aasta jooksul sai.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          Jah, õnnetuse ta põhjustas ja avariis süüdi, aga tervislikel põhjustel lõpuks menetlus lõpetati, vabastasti karistusest ja määrati sundravile.
          Eks muidugi ka päris korralik karistus juba see, et mees ka veel 10 aastat hiljem omadega täiesti sassis oli, aga sellise õnnetuse põhjustamise eest kuni 12 aastat kestvast valglakaristusest ta pääses. Samas tema tervislik seisund ei takistanud tal vahepeal last saamast, sest ühe ta selle 10 aasta jooksul sai.
          Moves like Jagger.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Siberi Rahaboss

            Kommentaar




              Legend

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Siberi Rahaboss
                Mis juhtus?

                Kommentaar


                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Mis juhtus?
                  Ära on surnd.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                    Mis juhtus?
                    Ma jõudsin ka tõdemusele, et ta vist suri ära, puhtalt teema pealkirjast järeldades.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Ma jõudsin ka tõdemusele, et ta vist suri ära, puhtalt teema pealkirjast järeldades.
                      Raha Is Pustataaa
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        No ma arvasin, et sellised legendid on surematud. Kurb, kõik ikka surelikud.

                        Kommentaar


                          Derek Fowlds

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                              Kellele Bernard, kellele Blaketon , kahju.
                              Felix: Oh, bollocks!
                              Elmo: Dog's bollocks?
                              Felix: No, just plain fucking bollocks!
                              Elmo: No dog involved?

                              Kommentaar


                                Puhka rahus Terry Jones. Minu jaoks legend. Siis kui ma Londonis elasin, siis oli paar korda au teda igapäeva elus ka kohata paar korda. Haigus tegi oma töö.

                                2 down, 4 to go.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X