320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ma olen ise ka mõelnud, et võiks juurde panna kas või selle, kuidas see inimene meelde on jäänud või nii.
    See on arusaadav, kontekst - aga kui sa kedagi ei tea, siis esimene reaktsioon ei tohiks olla kellegi maha tegemine.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Abdulmanap Nurmagomedov...

      Kindlasti kõige kuulsam inimene, kes Koroonasse surnud.
      Lorenzo Sanz.

      Kommentaar


        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
        Lorenzo Sanz.
        Kindlasti mitte.

        Kommentaar


          RIP Ennio Morricone

          Kommentaar


            Il Maestro kindlasti parim filmimuusika helilooja läbi aegade. Kasvõi ainuüksi Leone filmide põhjal. Puhkust.
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Kuulus ka minu lemmikute hulka. RIP
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                rip
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Kindlasti mitte.
                  Mul pole õrna aimugi, kes on kes spordialal, millest räägivad omavahel ainult Pärnu ossid või mingid mägismaalased. Küll aga tean ma midagi spordialast, kus on tegijaks Real Madridi nimeline klubi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Mul pole õrna aimugi, kes on kes spordialal, millest räägivad omavahel ainult Pärnu ossid või mingid mägismaalased. Küll aga tean ma midagi spordialast, kus on tegijaks Real Madridi nimeline klubi.
                    Sa oled nii primitiivne ja lolle eelarvamusi täis sellekohapealt, et ega siin polegi mõtet edasi arutada. Sama putsis kui on su toetatav klubi on ka selle fännid.

                    Kommentaar


                      Wait what?

                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Teinekord vait olemine näitab tarkust eks, tibuke? See pole hetkel aeg ja koht oma ajumahtu või selle puudulikust välja näidata.
                      Samas lõngas kirjutad: "esimene reaktsioon ei tohiks olla kellegi maha tegemine." aga hakkad mind maha tegema kui lihtsalt küsisin, mis djela on kui elus olevaid suvalisi naisi postitatakse rip teemasse.

                      Läksid mingi Epsteini pedofiili täiesti elus oleva eksi peale nii äksi täis, et pidid kohe kaitsma hakkama?

                      Ega ühelt Unitedi fännilt rohkemat muidugi ei ootakski.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Parlour Vaata postitust
                        Ega ühelt Unitedi fännilt rohkemat muidugi ei ootakski.
                        Miks? Hakkas parem?
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Parlour Vaata postitust
                          Wait what?


                          Samas lõngas kirjutad: "esimene reaktsioon ei tohiks olla kellegi maha tegemine." aga hakkad mind maha tegema kui lihtsalt küsisin, mis djela on kui elus olevaid suvalisi naisi postitatakse rip teemasse.

                          Läksid mingi Epsteini pedofiili täiesti elus oleva eksi peale nii äksi täis, et pidid kohe kaitsma hakkama?

                          Ega ühelt Unitedi fännilt rohkemat muidugi ei ootakski.
                          Ma ei viitsiks, aga me räägime Bryan Recfulist.

                          Kommentaar


                            Jackie Charlton. Loodetavasti ei pea tema nime guugeldama.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Jackie Charlton. Loodetavasti ei pea tema nime guugeldama.
                              Kuna tegemist pole Sir Bobby-ga, siis pidin ikkagi googledama. Kokkuvõttes oleks võinud ikkagi teada, Sinu võit...
                              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                              Kommentaar


                                Mina küll guugeldasin ja miks imeks panna, paljudel meist ikka 66 aasta inglise koondise koosseis peas on või mälestused mehest kelle karjäär lõppes 4 kümnendit tagasi.
                                Võtan mütsi maha teie teadmiste ees aga nendega esinemise võiksite siiski jätta oma järgmise kohtingu tarbeks ja siin teemas siiski paari sõnaga ka kadunukese elu paraadmomente tutvustada.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X