320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    No mul endal on sama teema, diagnoose pole, aga olen ilmselt bipolaarne ja kohe väga depressiivne (Õnneks alkohol paneb korraks unustama piinad) Sellesmõttes see väidetav enekas paneb mõtlema, sest minu tutvusringkonnas on depressiivsus seotud sellega, et kõik läheb putsi. Margus Karu tundus pealtnäha edukas inimene ja hea eluga. Ehk siis need vaimsed probleemid võivad kimbutada kõiki. Me elame endiselt veel kõvade meeste maailmas ja mehed ei julge rääkida, et neil on vaimseid probleeme. Ja seega on ka need enesetapud aegajalt valusad üllatused lähedastele.
    Alkohol on vaid näiline lahendus... korraks või mitte... pöördu kindlasti eksperdi poole, saad abi...
    Häbi tundma ei pea... kui hammas ikka hullult valutab, siis lõpuks lähed ju arstile... eks?
    Miks peaks teisiti käituma, kui koljuõõnes keemia paigast... ja kõvad mehed surevad kõik liiga vara maha... olgu selleks infarkt... eesnääre või vähk.

    Kommentaar


      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
      No mul endal on sama teema, diagnoose pole, aga olen ilmselt bipolaarne ja kohe väga depressiivne (Õnneks alkohol paneb korraks unustama piinad) Sellesmõttes see väidetav enekas paneb mõtlema, sest minu tutvusringkonnas on depressiivsus seotud sellega, et kõik läheb putsi. Margus Karu tundus pealtnäha edukas inimene ja hea eluga. Ehk siis need vaimsed probleemid võivad kimbutada kõiki. Me elame endiselt veel kõvade meeste maailmas ja mehed ei julge rääkida, et neil on vaimseid probleeme. Ja seega on ka need enesetapud aegajalt valusad üllatused lähedastele.
      See ka tõsine probleem. Eriti siinpool Euroopat. Õnneks on üksikuid entusiaste kes sellega tegelevad, kuigi feminatsid üritavad neid maha vaikida esimesel võimalusel.

      Igaljuhul, kindlasti vaata, et oleks kas ekspert või kasvõi keegi muu, kellele asjadest rääkida - see on väga oluline. Ja jõudu!
      ★★★★★★

      Kommentaar


        OT: Googel pole kõige parem diagnoosi määraja. Ka raamatud mitte. Kui suguvõsas on üht-koma-teist esinenud, siis tõenäoliselt oled "võitja". Kes tunneb, märkab (või keegi viitab, ütleb) meeleolu kõikumisi, jõuetust jne... võiks esimese asjana tõmmat kriipsu peale sotsiaalmeediale (Instagram, FB) ja alkoholile, narkootikumidele (what goes up, must come down) ning leida keegi, kellele pihtida (just, üldjuhul vajab inimene, et teda kuulataks - psühholoogi töö suuresti sellest koosneb ning suurem osa inimestest psühhiaatri, ravimite abi ei vaja).
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Sellega meenub, et mingi 10 aastat tagasi oli meil siin foorumis keegi Ch1ller666 või midagi muud sellist, kes teatas ka korra, et ta on lühike, kole, vaene, naised teda ei vaata ja kõik on putsis. Siis kadus ära. Mis tast sai üldse? Ajas jalad alla ikka? On uue kasutajaga siin?

          http://foorum.soccernet.ee/member.php?20968-Ch1ller666 mingi 10 aastat on varsti kadunud juba.

          Kommentaar


            Adam Westist on küll veidi kahju. Proosit, mees!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Adam Westist on küll veidi kahju. Proosit, mees!
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Margus Karust mõned aastad tagasi.
                Ma kohtun Eia (Uus) ja Margusega (Karu) vihmase detsembriteisipäeva pärastlõunal Kalamajas. Vaatamata närusele ilmale on õhus tunda jõuluhõngu, kuid see pole ainuke põhjus, miks mul juba möödunud hommikust saati on kõhus vaheldumisi kõditanud ning keeranud. Margus ja Eia on nimelt nõustunud jagama minguga killukesi oma hinge varjatuks jäävatest soppidest ning peaasjadest ja see ei ole valmisolek, mida ma kuidagi iseenesestmõistetavana võtan.
                AILTON

                Kommentaar




                  Mobb Deep Rapper Prodigy Dead at 42

                  Prodigy was hospitalized a few days ago in Vegas after a Mobb Deep performance for complications caused by a sickle cell anemia crisis.

                  Pay attention, here's a word to those that robbed me
                  I murder you, then I run a train on Mobb Deep
                  Don't fuck with me!
                  Nigga, you're barely livin', don't you got sickle cell?
                  See me have a seizure on stage, you ain't feelin' well
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    wtf wtf wtf

                    soovitan raamatut. audio versioon eriti korralik - https://www.youtube.com/watch?v=yaBV...EJnNSZagzwuwcw
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Kahju. Viskiasin pilgu sickle cell'i peale - pärilik haigus, kus pidutsemine on hea viis/melody suremiseks.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        RIP Haabersti paju!
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          #jesuishõberemmelgas

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                            RIP Haabersti paju!
                            See paju saaga oli selles mõttes tore, et sai taaskord selgemaks, kui palju ajupuudega inimesi ikkagi Eestis elab. Väga paljud jäid šamaanitrummidega ka kaameratesse kenasti.

                            Ja selles mõttes oli ka tore, et politsei, läbirääkijad ja kiirreageerijad said toreda õppepäeva värskes õhus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              See paju saaga oli selles mõttes tore, et sai taaskord selgemaks, kui palju ajupuudega inimesi ikkagi Eestis elab. Väga paljud jäid šamaanitrummidega ka kaameratesse kenasti.

                              Ja selles mõttes oli ka tore, et politsei, läbirääkijad ja kiirreageerijad said toreda õppepäeva värskes õhus.
                              Pluss 1.
                              Elu on lühike, pidu on pikk.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Oleks minu teha, siis peaks need fukken puukaitsjad selle ürituse ise kinni ka maksma. Selle, et ühe puu langetamiseks oli vaja miljon politseinikku, autokäru, redeliga päästjaid jne.
                                +miljon.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X